Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Консумативи за фотопринтер
Автор: IvaDimitrova   
Дата:   11-11-14 09:28

Здравейте,

Може ли да ми споделите къде се продават консумативи за фотопринтер (мастило, хартия), на разумни цени. Photosynthessis и photopavillion не са вариант.

Благодаря! [thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: Консумативи за фотопринтер
Автор: Блясък   
Дата:   11-11-14 10:30

ПроКарт, Вали компютърс..... какъв принтер имаш по-точно?

Отговори на това съобщение
 Re: Консумативи за фотопринтер
Автор: джъмбо   
Дата:   11-11-14 10:39

хубаво е да се каже какъв е принтера...
после ако търсиш качество, това се постига с оригинални консумативи, ако ти е просто нещо да е напечатано.... е тогава...

Отговори на това съобщение
 Re: Консумативи за фотопринтер
Автор: IvaDimitrova   
Дата:   11-11-14 11:06

Предстои ми закупуването на такъв тази седмица, от фактор.бг и имам леки колебания между EPSON L800 и EPSON R3000, но мисля, че ще избера първия, тъй като освен качеството, цената също ме вълнува и мисля, че в случая това ще е по-добрият вариант.

Наясно съм относно въпроса с оригиналните консумативи, не съм и помисляла за другия вариант :)

Благодаря ви, сега ще погледна прокарт и валикомпютърс :)

Отговори на това съобщение
 Re: Консумативи за фотопринтер
Автор: Блясък   
Дата:   11-11-14 12:52

Във Вали-то имат мастила, а в ПроКарт имат и мастила-заместители, и сервизно обслужване, и бюджетни хартии. Комбинацията евтини мастила и евтини хартии не е надобре!!! Евтини мастила + хартия "Катана" от Фактор - бива! Успех, Иве.

Отговори на това съобщение
 Re: Консумативи за фотопринтер
Автор: 4i4o-Joro   
Дата:   11-11-14 13:31

Няма никакъв смисъл за EPSON L800 да се търсят по-евтини мастила. Оригиналните са на много добра цена. Остава да избереш хартия според случая (качество/цена)

Отговори на това съобщение
 Re: Консумативи за фотопринтер
Автор: BirdOfPray   
Дата:   11-11-14 18:26

Купуваш си принтер от "фактор.бг" после от тях си купуваш и консумативите за този фотопринтер [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Консумативи за фотопринтер
Автор: IvaDimitrova   
Дата:   13-11-14 11:05

Благодаря ви!!! :) В крайна сметка, да, ще си взимам всичко от фактор. Колкото до мастилата, оригиналните са си на прекрасни цени така или иначе, няма смисъл да прибягвам до други :)

Отговори на това съобщение
 Re: Консумативи за фотопринтер
Автор: джъмбо   
Дата:   13-11-14 11:11

може да си вземаш от Фактор хартия Катана

Отговори на това съобщение
 Re: Консумативи за фотопринтер
Автор: Блясък   
Дата:   13-11-14 11:26

Иве, верно че са прекрасни, но има и 5 пъти по-евтини от тях. Апропо илюзия е да се смята себестойността на разпечатката като се смята хартия + мастило за покриването му. Има и доста странични и непредвидени разходи. Примерно още 50%

Отговори на това съобщение
 Re: Консумативи за фотопринтер
Автор: mihajlov2   
Дата:   13-11-14 13:01

Струва ми се, че има реална опасност темата като всички останали такива теми да прерасне в безкрайни спорове за оригинални и неоригинални мастила, за ползата и вредата от СНПМ, за съсипване на принтери, за гаранционна поддържка, за качество и трайност на отпечатъка и т.н. и т.н.



Публикацията е редактирана (13-11-14 13:01)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »