Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Кой може да прояви 4 ч/б филма в Плевен?
Автор: Цони   
Дата:   13-10-14 10:56

Здравейте!Имам 4 филма за проявяване, като сред тях 2 от авиошоуто, но ми остава химия само за 1, а и дозата ми е единична и на всичкото отгоре като останат около 6-7 пози престава да поема филма и той се мачка и с много нерви го натиквам в дозата, не знам и аз как.
Та питането ми е дали някой добър човечец би могъл да ми прояви 4рите филма в Плевен, срещу разумно заплащане разбира се.

: )

Отговори на това съобщение
 Re: Кой може да прояви 4 ч/б филма в Плевен?
Автор: fotorafi   
Дата:   14-10-14 16:37

Цони,
временно е решението на проблема да ти проявят 4 черно-бели филми. Химия се намира, хубави дози също.Мога да ти предложа:
-ч/б фабричен негативен проявител на прах, ОРВО А-49 /Атомал/ .Разтваряш и получаваш перфектен работен проявител 600 мл. за 6 филма.Правилно съхранен може да го запазиш до 3 месеца. Струва 6 лв. една опаковка
-доза Крокус-чисто нова за 4 лайка или ролфилма..15 лв. Лесно се навиват филмите стига за обрежеш ръбчетата на лайка филма под ъгъл
София, 0886-711-193, Има и ЕКОНТ

Отговори на това съобщение
 Re: Кой може да прояви 4 ч/б филма в Плевен?
Автор: Цони   
Дата:   14-10-14 19:24

Благодаря за предложението, но няма да се възползвам.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой може да прояви 4 ч/б филма в Плевен?
Автор: uri64   
Дата:   15-10-14 01:18

ако в някой бъдещ момент затърсиш нова доза - гледай да е йобо или патерсън с нови ролки....не се занимавай с други соц изделия от сорта на крокуси-мокуси....

Отговори на това съобщение
 Re: Кой може да прояви 4 ч/б филма в Плевен?
Автор: Kolev68   
Дата:   15-10-14 08:31

За да не задържа филма при зареждане опашката на филма се реже и крайчетата на филма се отрязват за да върви в спиралата .

Отговори на това съобщение
 Re: Кой може да прояви 4 ч/б филма в Плевен?
Автор: quazimodo   
Дата:   15-10-14 12:12

И спиралата може да се мине с мек молив по каналчето.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой може да прояви 4 ч/б филма в Плевен?
Автор: 5kan   
Дата:   15-10-14 13:01

пусни ми едно ЛС
нещо аз не мога да ти пусна
проявител ще се намери

Отговори на това съобщение
 Re: Кой може да прояви 4 ч/б филма в Плевен?
Автор: Цони   
Дата:   15-10-14 21:51

Рязах крайчета, какво ли не правих.Аз мога ли да разглобя самата спирала че да и мина каналчетата и отвътре?Пластмасова е Патерсън system 4

Отговори на това съобщение
 Re: Кой може да прояви 4 ч/б филма в Плевен?
Автор: sirkhann   
Дата:   15-10-14 22:44

И моя Патерсън бая ме зори докато ги вкарам. Все едно влагата в самия филм не му дава да се зареди добре навътре. Имам някаква чешка, която се навива по-лесно от Патерсъна и не капе за разлика от него. Но имам само една ролка за нея.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой може да прояви 4 ч/б филма в Плевен?
Автор: 3DF   
Дата:   16-10-14 07:52

Преди гдини ползвах една руска доза със спирала за 35 мм филм. Не съм имал никакви проблеми с навиване на филма. Съответно първо направих няколко сухи тренировки с осветен филм. Поставях го няколко пъти и после всичко е ок.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »