Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Nikon 3100- Заслужава ли си тази оферта.
Автор: vlado1987   
Дата:   02-10-14 09:04

Здравейте, искам да попитам по-разбиращите заслужава ли си тази оферта, а тя е:

Таяло Nikon 3100 с китов обектив 18-55 VR.
3бр. close up филтри-2х,4х,8х зуум.
УВ филтър.
Поларизиран филтър
32гб class 10 samsung micro sd card
Оригинално зарядно и батерия
Оригинален Никон спусък
ОЕМ дистанционно за снимане от разстояние до 50м.
Статив полупрофесионален сгъваем-разгънат е 1.5метра
Апарата е на по-малко от 500 кадъра и има остатъчна гаранция от 1 година.
Също така човека дава и много хубава раница на Lowepro, и всичко това за 650лв.

Та стрували си, никога не съм имал DSLR.
Много често карам колело в планината и искам нещо, с което ще мога да права що годе читави снимки. [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Nikon 3100- Заслужава ли си тази оферта.
Автор: daniil-k   
Дата:   02-10-14 09:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon 3100- Заслужава ли си тази оферта.
Автор: blue.light   
Дата:   02-10-14 09:28

Nikon D3100 НОВ с 24 месеца гаранция за 607лв.

Иначе съм съгласен с колегата, че не ти трябва този голям апарат.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon 3100- Заслужава ли си тази оферта.
Автор: vkk1   
Дата:   02-10-14 11:25

А, не! Само не от емаг, човече, повярвай ми!

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon 3100- Заслужава ли си тази оферта.
Автор: Pac   
Дата:   02-10-14 11:28

Какво му е на ЕМАГ, аз съм пазарувал 3 пъти от там и всичко е било много точно. Вярно не съм вземал фототехника, но не виждам принципна разлика.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon 3100- Заслужава ли си тази оферта.
Автор: vkk1   
Дата:   02-10-14 11:29

Виж в техното е на същата цена със стабилизиран обектив. Наистина, направи си огромна услуга и не купувай нищо от емаг. Ще береш грандиозни ядове.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon 3100- Заслужава ли си тази оферта.
Автор: Pac   
Дата:   02-10-14 11:32

Конкретизирай, какви ядове си брал?

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon 3100- Заслужава ли си тази оферта.
Автор: vkk1   
Дата:   02-10-14 11:37

Проблемите с емаг са два:
ако поръчаш по време на промоция чакаш за доставка колкото те си решат. В общите условия пише до 30 ДНИ !!!, онези 24, 48 часа за доставка не важат изобщо. Не отговарят на телефоните, не отговарят на мейлите. Все едно те няма.
Втори проблем:
Ако имаш проблем с гаранцията ще ти ходи апарата до Румъния и обратно! Смятай една 30 дни си без апарат поне. Ако случайно уцели апаратчето ти да се развали по време на някоя промоция, не виждам начин да се свържеш с тях, ама изобщо!
В общите условия пише, че спорове се решават спрямо законодателството на Румъния. Ти познаваш ли техните закони? Защото аз - не.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon 3100- Заслужава ли си тази оферта.
Автор: Pac   
Дата:   02-10-14 11:42

Мерси за конкретните отговори.
Иначе аз съм поръчвал от там монитор, телефон и слушалки. Всички пристигаха в рамките на 48 часа, като монитора дойде за около 12, което откровено ме изненада. Телофонът беше в промоция, но въпреки това не са го бавили. За момента не се е налагало да ползвам гаранционно обзлужване. Това са моите преки впечатления. Може би просто съм извадил късмет...

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon 3100- Заслужава ли си тази оферта.
Автор: vkk1   
Дата:   02-10-14 11:52

Аз също имах две безпроблемни доставки от тях, преди да дойде ред на третата ми поръчка. Е тогава вече бях на ксанакс от кръвно. Казвам на човека за добро, аз съм голям фен на онлайн пазаруването и купувам много, ама много по този начин, но с емаг техинка - по-скоро не.
Не че онези технота са супер, с тях също съм брал купища нерви, и обслужването е абсурдно, но поне като имаш проблем има къде да отидеш да си излееш мъката :)

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon 3100- Заслужава ли си тази оферта.
Автор: PhotoBo   
Дата:   02-10-14 13:23

Аз си спомням, че румалщи ме бяха изнервили на макс, когато си поръчах от тях на черния петък миналата година 35/1.8 и даже се бях карал с куриера, че беше с наложен платеж, пък без право на преглед и тест преди това, но после ми мина, защото бройката която получих беше по-читава и остра в сравнение с тази, която ми донесоха от Щатите и по-специално от BH, а всички знаят, че те са еталон на пазара. Не че едните или другите имат вина, но понякога след много ядове може човек пък да спечели. Въпреки всичко от емаг отново бих пазарувал само при голяма разлима в цената спрямо другите не само виртуални магазини.
По въпроса - въобще не бих гледал офертата с куп буклучки натрупани в нея... По-добре само тяло и един сносен обектив, отколкото брамбъзлъци.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon 3100- Заслужава ли си тази оферта.
Автор: Sentel   
Дата:   02-10-14 14:39

Най-малкото емаг не зарежда от Профайлд, за разлика от Технополис, което се сещаш какво означава за гаранционното обслужване, ако се наложи. В технополис и техномаркет съм връщал стока неведнъж - никакви драми. В рамките на седемте дни.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon 3100- Заслужава ли си тази оферта.
Автор: DeDomus   
Дата:   02-10-14 18:04

Два нови обектива съм взел от ЕМАГ на цени, по които се продават на старо в базара. И доста други неща съм си купил от тях, нямащи общо с фотографията. Хубаво е да не им се доверяваш сляпо, а да сравняваш цените, онякога промоционалните им стоки са по-скъпи отколкото на други места без промоция. Проблем със забавянето на доставките имаха миналата година покрай "черния петък", спиди също не можаха да се справят с огромното количество поръчки (това го знам от куриера). Колкото до гаранционното обслужване и подмяна на стоки- миналата година на мой приятел му дефектира четец, купен от тях. Взеха му го чрез куриер (безплатно, както са им доставките), установиха, че не може да се оправи и понеже модела бил изчерпан, му бяха предложили или да му го заменят с друга марка на подобна цена или да му върнат парите. Човека предпочете да му върнат парите и си ги получи своевременно.
Иначе оня ден си поръчах монитор, вчера пристигна, а в момента пак им тече някаква промоция тип "черен петък".

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »