Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Форматиране на нов преносим HDD?
Автор: metodiev_martin   
Дата:   18-09-14 21:04

Взех си един WD Passport 2TB и на него открих освен USER manual, един куп програми.
Пуснах WD Apps Setup (и представа си нямам за какво е) и от 4 минути се инсталира (вече имам съмнение, че нещо заби).
Има програми за мак и линдолс, WD SmartWare Setup, WD SES Driver Setup, dotNetFx40_Client_x86_x64 и още 1 куп истории.
Досегашните ми преносими HDD-та бяха тошиба и един по-малък WD - 750 и с тях, не съм получавал никакъв софтуер.
В случая, питането ми е свързано с това, дали трябва да форматирам наблъсканият със софтуер HDD, или мога да го ползвам и така.
PS - WD Apps Setup приложението, което се опитвам да инсталирам, тотално заби...

Отговори на това съобщение
 Re: Форматиране на нов преносим HDD?
Автор: realnoncho   
Дата:   18-09-14 21:55

Разбира се, че може да го ползваш така, понякога може да има антивирусна, софтуер за бекъп и разни други такива. Спокойно може да гугълнеш програмите и сам [smilie3]

И да го форматираш няма да има проблем, въпрос на избор.

Отговори на това съобщение
 Re: Форматиране на нов преносим HDD?
Автор: metodiev_martin   
Дата:   18-09-14 22:01

По скоро ме учудиха с този маркетингов трик (а може би трябавше да ме впечатлят) [smilie5]
Просто досега, всеки нов HDD или карта, съм ги форматирал преди да ги ползвам.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »