Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Мераклии за Кръстова гора на 13.09.14(събота)
Автор: A.Nikolov   
Дата:   12-09-14 14:26

Здравейте! Търся мераклии, които ще пътуват от София за Кръстова гора на 13ти (тази събота). Другият вариант е: някой с кола, съгласен да си разделим бензина, а третият е да се организираме една приятна компания и просто да отидем заедно.

Целта е снимане в трудни условия,но също така и среща с интересни хора, огряти от меката светлина на свещите. Силно се надявам на едно интересно, масово религиозно събитие.



Ако има желаещи ЛС или 0877770809.

Поздрави,
Сашо

Отговори на това съобщение
 Re: Мераклии за Кръстова гора на 13.09.14(събота)
Автор: iavorski   
Дата:   12-09-14 17:17

Колега, имал съм неблагоразумието да ходя на 14-ти септември на Кръстова гора един път. Ами как да кажа - пред входа има опънати кебапчийници, навсякъде задръстено с коли, в църквата хората се бутат, пререждат и обиждат.

Оттогава си знам - на Кръстова гора само през седмицата. Ходил съм 4 пъти досега. Невероятно място е когато е пусто.

Отговори на това съобщение
 Re: Мераклии за Кръстова гора на 13.09.14(събота)
Автор: kvakioh   
Дата:   12-09-14 17:22

Ще е гъчкано, хиляди отиват там тогава.

Отговори на това съобщение
 Re: Мераклии за Кръстова гора на 13.09.14(събота)
Автор: Bumerang   
Дата:   12-09-14 17:51

Ами щото са будали-църквата ти прави 14 мил.от свещи само печалба.Чудя се коя друга фирма в България го постига този резултат:-)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »