Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Място из Родопите
Автор: marian.peev   
Дата:   06-08-14 11:39

За първи път ще ходя из Родопите да снимам, но незнам къде би било най-удобно за престой, понеже съм с кола и палатка и ми се ще всичко да е едно до друго. Незнам къде има поляни и по възможност близка чешма, приятна поляна за палатката ( и колата ) и готина гледка. Ще пътувам от Ямбол и ми се ще да е по в началото на Родопите да се орентирам заради километрите. Ако може някои да ме орентира по-готино място, ще съм му благодарен !

Отговори на това съобщение
 Re: Място из Родопите
Автор: benoti   
Дата:   06-08-14 11:46

Пътя между Батак и Доспат където и да спреш и избереш ще имаш всичко, което искаш.

Отговори на това съобщение
 Re: Място из Родопите
Автор: fraction   
Дата:   06-08-14 11:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Място из Родопите
Автор: chepkata   
Дата:   06-08-14 14:31

И по-нататък, Широка поляна...

Или около Кърджали- язовирите, Моняк, Лисиците, каменни сватби и гъби, а на запад Русалско, Дяволският мост и оше много.

В тоя район няма лошо място! Всяка есен ходя до там и не омръзва, но е заразно, да знаете!



Публикацията е редактирана (06-08-14 14:32)

Отговори на това съобщение
 Re: Място из Родопите
Автор: ketrin   
Дата:   09-08-14 23:36

Хайдушки поляни.Минава се от село Манастир.Под връх Свобода също има къде да се опъне палатка.


Отговори на това съобщение
 Re: Място из Родопите
Автор: jerryes   
Дата:   11-08-14 22:46

Последната седмица обикалях из Родопите и Рила! Възхитен съм! По 2 батерии на ден не ми стигат. Триградското и Буйновското ждрело не са за пропускане. Отседнах в Девин-невероятен град с невероятни хора и атмосфера. Има екопътека на 3-4 километра от града, където е най-високия водопад в Родопите- Самодивкото пръскало-45м. мисля, че беше. Спира дъха като застанеш от долу. Стават страхотни снимки. Цялата екопътека върви покрай река Девинска и има уникални места и красоти![shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Място из Родопите
Автор: chepkata   
Дата:   11-08-14 23:06

Е давай снимки де!

Отговори на това съобщение
 Re: Място из Родопите
Автор: sherbit   
Дата:   12-08-14 07:31

Ако си на високите язовири си вземи дебели дрехи и зимно яке. Няма такъв кеф!

Отговори на това съобщение
 Re: Място из Родопите
Автор: BorislavKostov   
Дата:   12-08-14 09:01

Отиваш и си харесваш място, не си на чуждо, все пак. Ето малко снимки от разходката ми там - линк [smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »