Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Буболечка в монитора.
Автор: swan_   
Дата:   07-07-14 19:48

Днес пускам да правя едни снимки и изведнъж виждам някаква буболечка на една от тях. Зумнах да видя какво е и от де се е появило това петно и забелязах, че не само не е част от снимката, но и се движи. Докоснах монитора - не, зад стъклото е. Като се загледах по-подробно се оказа, че даже е зад някакъв слой, защото минава под надписите (в момента даже). Някой имал ли е подобен проблем? :)

Отговори на това съобщение
 Re: Буболечка в монитора.
Автор: Kolev68   
Дата:   07-07-14 21:02

Райд за хлебарки

Отговори на това съобщение
 Re: Буболечка в монитора.
Автор: krist   
Дата:   07-07-14 21:20

Едно време в Студенстки град гледахме хлебарките как лазят отвътре по скалата на радиото на касетофона. В един момент, като му изгоря трансформатора и го отворихме, какво чудо беше вътре, не може да се опише!

Отговори на това съобщение
 Re: Буболечка в монитора.
Автор: HsS777   
Дата:   07-07-14 21:24

Да, аз имах абсолютно същия проблем. Нямаше ме 7-8 дена в нас, прибирам се, пускам компа и o чудо ... Една буболечка се движи нагоре надолу. Интересното беше, че отчетливо и се виждаха крачетата и антенките. Бях в шок :Д И за да установя дали е истинска, я натиснах лекичко докато се движеше и стана на петно, точно по средата на монитора, ужас :D Ще ти дам линк към темата която бях пуснал в data.bg. Можеш да видиш и клипчето, но то е след като я убих. Действах първосигнално и не се сетих да я снимам, преди да я размажа :D

Буболечка в монитора

Отговори на това съобщение
 Re: Буболечка в монитора.
Автор: axlastro   
Дата:   07-07-14 21:53

Това дали го покрива гаранцията?

Отговори на това съобщение
 Re: Буболечка в монитора.
Автор: HsS777   
Дата:   07-07-14 21:59

Естествено че го покрива, ако е гаранционен. Друг е въпроса как ще го оправят. Аз чаках 3 седици, докато го отворят за да го изчистят, а как го бяха изчистили няма да ви казвам. В момента имам 2 отпечатъка от пръсти, които се виждат и ме дразнят адски много, но не ми се занимаваше тогава да им го връщам пак и да чакам още месец ... Става въпрос за Техномаркет във Варна. Скоро като ми остане време, смятам да си го отворя сам и да го почистя. Гаранцията му вече изтече, така че мога да си махам лепенките без проблем.

Отговори на това съобщение
 Re: Буболечка в монитора.
Автор: swan_   
Дата:   07-07-14 22:47

Е, няма гаранция - стар е.
Моята буболечка е много малка. По-скоро нещо като бълха. няма как да я смачкам а и не искам да правя подобни експерименти. От час не я виждам, дано е намерила пътя обратно. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Буболечка в монитора.
Автор: HsS777   
Дата:   07-07-14 22:53

Моята също беше с размерите на бълха. Най-добре не я пипай, да. Тя ще умре след някой друг ден и ако имаш късмет, може да е на невидимо място, та няма да те дразни.

Отговори на това съобщение
 Re: Буболечка в монитора.
Автор: mravunko   
Дата:   07-07-14 23:10

Днес бях в Пан сервиз (официален за самсунг), за да нося един телевизор за ремонт. С огромни букви пишеше: Не носим гаранция за повреди причинени от токови удари, хлебарки и домашни любимци... :)

Отговори на това съобщение
 Re: Буболечка в монитора.
Автор: vgramatikov   
Дата:   08-07-14 00:01

хАХАХ баси само аз ли нямам насекоми на монитора.[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Буболечка в монитора.
Автор: imitev   
Дата:   08-07-14 01:23

Бедна работа...

Отговори на това съобщение
 Re: Буболечка в монитора.
Автор: kireto_a   
Дата:   08-07-14 01:59

е на това му се вика да имаш бъг в монитора...

Отговори на това съобщение
 Re: Буболечка в монитора.
Автор: rapesco   
Дата:   08-07-14 08:38

Щом не е гаранционен, по-добре да се отвори и почисти. Недей чака тази буболечка да отиде където не трябва, защото ядовете след това ще са големи.
Преди година чисто нов ширм на майка ми започна сам през нощта да се включва и изключва. Аз разбрах каква е работата, но не ми се занимаваше. Пръскахме го за хлебарки и толкова. Един ден спря с огромен трясък. [smilie22] Гадината беше се навряла в платката и дала на късо. С хиляда зора и много спирт успях да почистя чернилката, а отдолу се оказа, че от късото липсват цели пътечки. И добре, че моят беше същия, та отворих него и проследих пътечките, за да ги възстановя. [smilie22]



Публикацията е редактирана (08-07-14 08:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Буболечка в монитора.
Автор: rimohit   
Дата:   08-07-14 10:45

Направи принтскрииин да я видим [beer] [smilie22] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]
Ако там не се вижда... ДОБРА ЕЕЕЕЕЕЕ [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Буболечка в монитора.
Автор: asahi   
Дата:   09-07-14 16:01

Остави животинката на мира.

Отговори на това съобщение
 Re: Буболечка в монитора.
Автор: tyunkata   
Дата:   10-07-14 17:43

Явно се е промъкнала между панела (матрицата) на монитора и подсветката. То зависи и как е направена подсветката де, Но сигурно има мегдан да се намести. Реално може да се махне във всеки един читав сервиз за електроника и тв-та.

Отговори на това съобщение
 Re: Буболечка в монитора.
Автор: sathv   
Дата:   10-07-14 18:02

На мен пък преди 15 години ми донесоха в сервиза един телевизор за ремонт. Нямал звук. След като го отворих вътре един плъх беше беше ял от говорителя и се беше обесил на намотката му.

Отговори на това съобщение
 Re: Буболечка в монитора.
Автор: chukov   
Дата:   11-07-14 17:54

Ааааааа

ако почнеш да чуваш тънки прехленчвания от телевизора значи женския плъх му плаче на гроба [smilie18]



Публикацията е редактирана (11-07-14 17:56)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »