Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Nikon D4
Автор: wildlife   
Дата:   29-06-14 10:31

Засега съм го виждал само на картинка, но съм уверен, че до две години ще го държа в ръце.Ако имате впечатления от него, ще ви помоля да споделите!

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D4
Автор: mihail_radkov   
Дата:   29-06-14 11:05

скъп е [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D4
Автор: marves   
Дата:   29-06-14 11:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D4
Автор: a100   
Дата:   29-06-14 15:28

marves, на колко такива си им разлепил гумите??? И всъщност, това ли е определящото за техниката? Щото моето д3 верно е с нови гуми, ама е на 250 000 кадъра с ресурс за още 50-100 000 (по мнение на специалисти). ... И работи безупречно! Петъкът мина[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D4
Автор: bobihot   
Дата:   29-06-14 20:03

Птичар от форума си разпродаде канонската техника, след като пипна разлепващите му се гуми...[shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D4
Автор: shtukov   
Дата:   30-06-14 11:07

Всички птичари, които идват при мен с D4-ки си носят задължително и по една кропка от същата марка.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D4
Автор: metodiev_martin   
Дата:   01-07-14 01:08

Ако не притежаваше 300 2.8, без проблеми би могъл да смениш системата с "едно" Dx и да не се притесняваш за гумите.
сега може да се намери на цена от около 5500 долара, до 2 години ще падне под 4
За мен това е извънземно тяло с безупречен фокус за спорт и пилци в комбинация със светли (и по възможност твърди) обективи цепи мрака [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »