Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 B+W MACRO LENS +10 (NL10) 58mm
Автор: BOJIDARA_N   
Дата:   23-05-14 20:59

Някой ползвал ли е такава макро леща http://magazin.photosynthesis.bg/offer/273213020801.html ?Вероятно да. Интересува ме заслужава ли си парите, и мога ли да правя снимки с добро качество съчетано с Canon 600. Ще съм много благодарна да получа съвети от знаещите във форума

Отговори на това съобщение
 Re: B+W MACRO LENS +10 (NL10) 58mm
Автор: kvakioh   
Дата:   23-05-14 21:23

Не, не и пак не. Колкото и качествена да е една леща, отпред на обектива резултатите ще са средно задоволителни. Каквото и да се говори, само препоръчваната бленда 8-11 в описанието е достатъчно да откаже човек. Пък и за тези 99лв...
Най-добре е предполагам, че ще се ползва китов 18-55 обектив и като няма възможност да се закупи макро обектив да се ползва екстендер 12мм Канонски. Canon Extension Tube EF 12 II се казва, и може да се намери за 100лв. Използва се на всички бленди и има автофокус, работи между 35 и 55 мм.

Отговори на това съобщение
 Re: B+W MACRO LENS +10 (NL10) 58mm
Автор: simbon4o   
Дата:   23-05-14 21:54

Toва е едноелементна проксарна леща - пълен боклук за тия пари.

Ето ти хубава макро леща.
http://www.photopavilion.com/?page=catalog&catalog=20&product=1359&show=additional

За препоръчване е да се ползва с дългия китак или подобен обектив. И ако можеш си я купи от ибей.

Отговори на това съобщение
 Re: B+W MACRO LENS +10 (NL10) 58mm
Автор: BOJIDARA_N   
Дата:   23-05-14 21:57

Благодаря за отговорите.Ще се вслушам в съветите :)

Отговори на това съобщение
 Re: B+W MACRO LENS +10 (NL10) 58mm
Автор: Pavlov   
Дата:   23-05-14 21:58

Аз съм ползвал точно тази макро леща. Накратко - това са най-безсмислено похарчените ми пари за нещо, свързано с фотографията. Не я купувай, не си заслужава.

Отговори на това съобщение
 Re: B+W MACRO LENS +10 (NL10) 58mm
Автор: BOJIDARA_N   
Дата:   23-05-14 22:18

Благодаря,Pavlov !

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »