Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 програмка
Автор: lazaron   
Дата:   16-05-14 21:53

здравейте искам да си намеря програмка с която мога дадено видео да мога да го режа и също така да мога да слагам музика и нещо такова!Също така ако може да ми кажете някаква супер елементарната програма защота все пак съм на 15 и затова тепърва ще навлизам във фотографията и във видеообработката! БЛАГОДАРЯ!

Отговори на това съобщение
 Re: програмка
Автор: sathv   
Дата:   16-05-14 22:06

Това, че си на 15 не е пречка да започнеш направо с по сериозна програма. Препоръчвам ти Corel Video Studio.

Отговори на това съобщение
 Re: програмка
Автор: bvsmp   
Дата:   17-05-14 09:21

.



Публикацията е редактирана (21-04-15 16:45)

Отговори на това съобщение
 Re: програмка
Автор: georgivelev   
Дата:   17-05-14 10:28

А едно време на 15 ние какво неща правехме! :)

Не споменаваш с каква операционна система работиш. Според мен iMovie също би ти свършило работа, и е безумно по-евтин от Корела. Това, при условие, че работиш на Мак и не ти е противна мисълта да се разделиш с 12 евро, за да си имаш легален софтуер.

Желая успех!

Отговори на това съобщение
 Re: програмка
Автор: J0R0   
Дата:   17-05-14 10:43

AVS Editor е много проста и приятна програмка, можеш да режеш, съединяваш, има куп преливки, можеш да вкарваш допълнителен двук и да миксираш с основния. Цветови редакции на видеото. Ефекти. Всичко става много лесно.

Отговори на това съобщение
 Re: програмка
Автор: Tonidi   
Дата:   17-05-14 12:06

+1 за Corel Video Studio 2 или 6- можеш да правиш всичkо с нея, включително Blu-ray

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »