Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Как гласувате "вие"
Автор: мара   
Дата:   29-04-14 20:36

глупости :) точно те вероятно биха събрали и повечко, щото ей на - знаят ги ората. освен тва требе да си идиот, ако гласуваш за неща, които не ти харесват, та ако ще господ да ти ги праща на крилете на ангели [smilie18] [smilie18] [smilie18]

е, идиоти - бол. както се разбрахме - у тая тема сме сичките честни. некои имаме и вкус [smilie18] [smilie18] [smilie18]

гео, бе...а кой те гони да преглеждаш сичките? ай ся и ти кат тьма - се едно работиш на акорд и щи дадат непоряд, ако си изтървал нещо [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
пълно щастие няма.

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие"
Автор: geokar   
Дата:   29-04-14 20:58

Ма аз ги и не обхождам, казвам - примерно. Защото тука и моите мърляви точки важат, за да може да се качи фотката у категориите и колегата, пуснал темата, да се запита да гласува ли, аджеба, или не. Става въпрос за онези, които си нямат шестима приятели на нисък старт да му я качат веднага, или шест допълнителни профила. Щото като искаме да гледаме хубави снимки жалко е някои от тях да се покриват с плява и да трябва да се ровичкаме из плявата да ги дирибн Пък иначе и аз съм дълбоко убеден, че всяко едно изкуство като се превърне всъстезание престава да бъде изкуство. Ако иВАН ГОГов беше рисувал което се е търсело и за което са туряли А и Б точки на времето, щеше да си оправи тотото, пък че днес никой нямаше да го знае какво му пука. Ама не, той чиляка рисувал това, което му иде от вътре и цял живот не можал да излезне от Представяне, ръйш. Пък ся ква стана тя?


Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие"
Автор: my.point.of.view   
Дата:   29-04-14 21:21

Става дума не Анри Картие-Бресон да има профил, щото така е лесно. Като видиш профила и се респектираш - отиваш и цъкаш.

Говоря за хипотетичната ситуация тези световно известни фотографи да не са известни, а прохождащи. Кой би гласувал за тях?

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие"
Автор: мара   
Дата:   29-04-14 21:37

различните хора прохождат различно :)
е, кат се появи оная мома, екзистенцията - аз зяпнах. па кеф е да доде някой с висок мерник. ама дося не съм попадала на аналог, де [smilie18] [smilie18] [smilie18]

гео, аз най-редовно изобщо не минавам прага от 20т., щото тия, дето гледат редовно, вдъхновено и отговорно не ми харесват шедьоврите. е, после мине некой заинтригуван, некой познат...е, съберат се.

виж, има ли нещо с бабички, нещо социално...или поомазано и с избушена обработка(особено ч/б!) - тогава е друга работа [smilie18] [smilie18] [smilie18]

абе прайм си аз експерименти разни...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие"
Автор: stoikovv666   
Дата:   29-04-14 21:48

Чакайте и аз да се посмея докато сме на вълната [smilie18][smilie18]

Тъй ся... бягам потя се, натискам екипа на пълна газ, осветление, вентилатори, парни машини пуф-паф... Настава тишина, от 5к кадъра шедьовъра трябва да избера и във Фоту форумъ всички да ги победя.
От вещица беззъба модел ще правя аз, но затова пиратството най ми се отдава, признавам си, софтуер винаги закупен ползвам аз. Иначе композиции триъгълни, квадратни, от сребро и платина, може и златни най ги мога аз. А цветовете на ретина гледам кат *** в захлас.

Настъпи часът и пускам аз у форумъ да се изпраскам като *******. Зоом на рейтинга и се цъкля аз, що не мърда пустия му точкомер, доставчика на Нета явно е виновен не мой то тъй. Всичко е наред нета дойде, но рейтинга се не мръдна на нулата седи. Бах тос форум повече тука няма да седя, отивам до обора стадото да издоя, че след още 5к и затвора ще изгърмя.

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие"
Автор: wiseacre   
Дата:   29-04-14 22:01

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие"
Автор: geokar   
Дата:   29-04-14 22:55

мара [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие"
Автор: vektormen   
Дата:   30-04-14 07:54

Пък иначе и аз съм дълбоко убеден, че всяко едно изкуство като се превърне в състезание престава да бъде изкуство. [smile] [smilie24] geokar точно това скапва фотографията : аз най много съм бил радостен като съм подарявал на близки и познати от моите фотографи тази безсмислена надпревара руши душите на хората[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие"
Автор: my.point.of.view   
Дата:   30-04-14 08:04

Изобщо идеята да се сравняваш с другите е много грешна, обаче нали ни подковават още от забавачницата с оценки, ни научават да гледаме "обективно" на нещата. За това, естествено, допринасят и родителите.
...
Имам един приятел в този форум, един ден му гледам снимките. Напълнил се с плява яко. Щото гледал за кои снимки получава най-много точки /тоест взел е под внимание мнението на мнозинството/ и тръгнал да прави такива снимки. Само че такива снимки правят няколко човека в този форум /с променлив успех/. А хубавите му снимки, горките, получили някакви мижави точици.

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие"
Автор: rimohit   
Дата:   30-04-14 10:02

Гледна точка..съгласен съм с теб , за това избягвам да го правя.
Глупавото е , че като съпоставям собствени снимки и настава пълна обърквация..Не може да се разчита на това [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие"
Автор: vektormen   
Дата:   30-04-14 10:10

my.point.of.view [smile] [smilie24] Един цитат с който съм съгласен :
"Никой не си признава че сваля кадър, защото не му се иска да има такъв оценен от 2-3-10 човека...искат се рейтинги, квоти...и тогава идва стадния ефект - ще снимаме умиращи по улиците - носи точки
ще снимаме пейзажи зaдръстени от жълто - носи точки
И когато се пусне един истински, явно за да е качен е имало защо кадър...и той потъне - авторът го маха - няма да си развалям аз рейтинга/ смелостта да бъдеш различен независимо от точките и оценките на другите[smilie24] за мен е по важно


Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие"
Автор: my.point.of.view   
Дата:   30-04-14 12:01

Трябва да се изчистим от това да търсим похвала и одобрение - защото така ние само ставаме зависими от другите - ще започнем да правим неща, само за да получим похвалата...
Или преведено на езика на точките... вие усещате ли в каква наркотична зависимост са се вкарали топ авторите на форума? Те буквално ще умрат, ако им махнат точките...

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие"
Автор: мара   
Дата:   30-04-14 12:05

ми аз мойте ги оставям, обаче под точкуваните си "биячи" обикновено казвам каквото имам да казвам. понякога хората ми се обиждат, щото съм им била казвала, че нямат вкус, щом помпат с точки снимката [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
имам май една с много точки, която свалих, защото ме досрамя. беше ужасна, омазана като за световно, направена за експеримент с рейтингуването.
...обаче се бяха хванали толкова много хора, на чието мнение всъщност държа, че накрая сама не знаех какво и защо се е случило...та я изтрих, мама му стара [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате "вие"
Автор: ElBandido   
Дата:   30-04-14 12:13

my.point.of.view,[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Как гласувате
Автор: vektormen   
Дата:   30-04-14 13:01

Или преведено на езика на точките... вие усещате ли в каква наркотична зависимост са се вкарали топ авторите на форума? Те буквално ще умрат, ако им махнат точките..\.[smile] [smilie24] първа им работа да погледнат дали са на първа страница пак[smilie5] вместо да са полезни на другите[smile] като съвети българина много го е страх друг да знае повече от него колкото си помпиш егото : толкова губиш реална представа за своите възможности[smile]



Публикацията е редактирана (30-04-14 13:05)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »