Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Sony HDR - FX1E
Автор: macro91   
Дата:   07-02-14 00:16

Здравейте колеги ! Някой може ли да ми помогне.Имам следният проблем.Купих си нов компютър i7 процесор с дъно GIGABYTE , koqto поддържа 1394 , но ми направи проблем със камерата ми при самото свързване , тоест не реагира компютъра , но камерата ми почна да се включва и изключва сама по себе си . Ако може да ми каже някой за този проблем нещо да направя или да ме насочите .. Вкл. го към стария си компютър не работеше , но преди работеше ,откакто вкл към новия компютър , така и останах сега без отговор , какво да направя ? Възможни ли е да е в компютъра проблема тъй като ми направи същия проблем и в двете ми камери със същия проблем , не посмях да вкл третата си камера :(

Отговори на това съобщение
 Re: Sony HDR - FX1E
Автор: Giudice   
Дата:   07-02-14 00:22

Купи си Card Reader за 12лв. и не се впрягай толкова :)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony HDR - FX1E
Автор: baraba   
Дата:   07-02-14 01:19

Включи друга камера зада видиш как ще реагира РС

Отговори на това съобщение
 Re: Sony HDR - FX1E
Автор: pepi34   
Дата:   07-02-14 04:42

Къв Ридер бре, тая камера е с касети. Ако не работи и на стария ти комп, значи 1394 е дефектен и ти е изгорял порта на камерата. Ако е това, ремонта е много солен :)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony HDR - FX1E
Автор: 798099   
Дата:   07-02-14 11:01

Отивай в сервиз Стемарк! Проблемът може и да е софтуерен. Аз имах подобен проблем с апарата - за 5 минути го оправиха!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »