Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Снимки с Olympus SP-720UZ
Автор: cvetis   
Дата:   06-02-14 10:09

Здравейте ! Купих си нов фотоапарат Olympus SP-720UZ, 14 megapixel, 26 zoom. Имам с него следния проблем- понякога когато снимам в затворено пространство снимките ми леко червенеят. Искам да попитам дали мога да оправя някои настройки, за да променя това ? Прикачвам снимки, за да видите резултата, снимани са на функция Р. Тази не е от най-точни пример, но все пак... Благодаря предварително !
снимка

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки с Olympus SP-720UZ
Автор: Божидар58   
Дата:   06-02-14 10:23

Виж какви настройки има твоя апарат за БЕЛИЯ БАЛАНС. На изкуствено осветление автоматичния режим в повечето случаи не се справя добре. Гледаш какво е осветлението в стаята и търсиш в настройките за БЯЛ БАЛАНС съответната настройка и поставяш там. И после да не забравиш да върнеш на авто, защото като снимаш на естествена светлина снимките ще са със странни цветове.

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки с Olympus SP-720UZ
Автор: Pavlov   
Дата:   06-02-14 12:47

234 човека харесват тази снимка [smile] , а ти се оплакваш?...

Отговори на това съобщение
 Re: Снимки с Olympus SP-720UZ
Автор: cvetis   
Дата:   06-02-14 15:19

Благодаря за бързите отговори ! Не ми допада червенината, а те харесват снимката, защото близнаците ми са сладки [smile]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »