Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Да му се намира на някой AF NIKKOR 70-210/4 ?
Автор: sonda   
Дата:   26-01-14 01:33

Има ли някой да иска да се раздели с това обективче, че пуснах обява, ама нещо никой я не гледа[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Да му се намира на някой AF NIKKOR 70-210/4 ?
Автор: mitku   
Дата:   26-01-14 11:07

Няма да стане в БГ... много трудно. Рядък обектив е по принцип (не е произвеждан много време и са пуснати сравнително малко бройки), а е много хубав и сравнително евтин, та малкото хора, които имат такъв, много рядко се навиват да се разделят с него (доколкото си спомням - съм го виждал не повече от 1-2 пъти в тукашните обяви, за последните 5-6 години). Бих казал, че трябва да разшириш търсенето - поне в Европа. В eBay го търси. Аз лично си намерих такъв в eBay за около 2-3 седмици, че исках по-изгодно да го взема и изпуснах няколко търга, че им се качи цената повече от това, което смятах аз, но ако човек е склонен да даде още малко пари - и за 2-3 дни може да се купи. [smilie3]

П.П. Иначе правилно си се насочил... [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Да му се намира на някой AF NIKKOR 70-210/4 ?
Автор: sonda   
Дата:   26-01-14 11:18

Има един-два в Ebay, ама са в щатите..250 $ му искат и 50 за транспорт,...но какво е от там,пътуване, срокове, мита..идея си нямам..

Отговори на това съобщение
 Re: Да му се намира на някой AF NIKKOR 70-210/4 ?
Автор: mravunko   
Дата:   26-01-14 11:35

Митото не е голям зор, защото е 0,5-1% сигурно. Плащаш си ДДС-то в/у обявената сума, но трябва да си извадиш временен ЕОРИ номер, да дадеш 20лв да ти напишат митническата декларация и май е това. Може да ти отнеме 2-3 часа на митница.

Отговори на това съобщение
 Re: Да му се намира на някой AF NIKKOR 70-210/4 ?
Автор: pmartinov   
Дата:   26-01-14 11:40

Преди няколко години изпрaвен пред същaтa дилемa си взех Е версиятa от ибей зa 200лв
чисто нов.Същaтa оптикa без aвтофокус.
С D700 нa отворенa блендa кaчестото е много добро.

Отговори на това съобщение
 Re: Да му се намира на някой AF NIKKOR 70-210/4 ?
Автор: sonda   
Дата:   26-01-14 11:52

Дамм..тегаво е от щатите. Абе гледах и аз ръчните, но с тоя тъмен визьор си е малко кофти.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »