Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 спешно купувам кутия/кашон
Автор: igg   
Дата:   05-12-13 17:47

Не знам къде да напиша темата. Спешно ми трябва кашон за 17.3 инчов лаптоп ASUS ,кашона който е транспортния и в него седи друга кутия с лаптопа и до нея седи чантата за лаптопа.
Трябва ми този кашон защото иначе не ми важи за да го заменя правят ми проблем в Most Computers. Просто баща ми наряза кутията и не е знаел,че е важна... А сега имам проблем и без такава транспортна кутия(кашон) не могат да направят нищо... ако има някой такава кутия и пази за 17.3 АSUS лаптоп да ми звънне 0884 511 099 Иво , трябва ми до няколко дни най късно в понеделник.......
с размер 48см дължина 34см височина 13 широчина и да пише ASUS някъде на кутията

Отговори на това съобщение
 Re: спешно купувам кутия/кашон
Автор: igg   
Дата:   05-12-13 17:55

точния размер трябва да е г-д с размер 488дължина х164 ширина х345 височина(мм) и да пише ASUS някъде на кутията

Отговори на това съобщение
 Re: спешно купувам кутия/кашон
Автор: guciguci   
Дата:   05-12-13 17:58

Да,да проблем ще ти правят за един кашон,ама друг път. тези глупости в гаранционните карти могат да си ги пишат колкото искат,но са длъжни да ти уважат гаранцията. Иди им кажи,че ще пуснеш една жалба до Комисията за защита на потребителите и наистина го направи.

Отговори на това съобщение
 Re: спешно купувам кутия/кашон
Автор: igg   
Дата:   05-12-13 18:04

проблема е друг , искам да го заменя за друг лаптоп защото при покупката е станало объркване и аз не съм видял че съм купил лаптоп с други параметри и сега искам да го заменя за този който искам казаха няма проблем и като казах че нямам транспортния кашон стана на проблем

Отговори на това съобщение
 Re: спешно купувам кутия/кашон
Автор: promis   
Дата:   05-12-13 18:05

По интернет ли си го купил?

Отговори на това съобщение
 Re: спешно купувам кутия/кашон
Автор: MarinY   
Дата:   05-12-13 18:10

Не съм сигурен, че друга кутия ще ти свърши работа. На нея е заводския номер на твоя лаптоп и с друг ще има разминаване.
Не би трябвало да ти правят проблем, защото не са обявили това изискване предварително. В щатите важеше до преди няколко години и всички гаражи бяха пълни с кутии от покупки. [smilie8]
Предполагам, че на тях, кутията им трябва за да върнат стоката на призводителя/доставчика.

Отговори на това съобщение
 Re: спешно купувам кутия/кашон
Автор: sas   
Дата:   05-12-13 18:40

А питал ли си дали самите те нямат захвърлен някой кашон при тях. Защото малко хора си купуват 17-ки и няма да ти е лесно.

Отговори на това съобщение
 Re: спешно купувам кутия/кашон
Автор: igg   
Дата:   05-12-13 18:49

питахме в склада и в сервиза,но само за 15 инча ,но не и за 17....

Отговори на това съобщение
 Re: спешно купувам кутия/кашон
Автор: dimitar3   
Дата:   05-12-13 19:03

Ами предполагам че те смятат този лаптоп да го продават пак и нормално да правят проблем, при положение че е замяна. Смисъл ти не би купил лаптоп без оригиналната кутия, нали ? Успех с намирането на кашона, но ще е трудно по нея пише параметрите на лаптопа и ако са по-прецизни и сравнят ще стане лошо.

Пиши в http://hardwarebg.com/ форумът е много голям и е с такава насоченост та ми се струва че имаш повече шанс.



Публикацията е редактирана (05-12-13 19:11)

Отговори на това съобщение
 Re: спешно купувам кутия/кашон
Автор: igg   
Дата:   05-12-13 20:36

кутията е транспортна принципно иначе лаптопа е с отделна кутия,а транспортната кутия не пишеше параметрите там а на едни като лепенки . всичко е запазено на 3 дни е , иначе този транспортен кашон освен че прави лаптопа и чантата на едно място за нищо друго не е ...

Отговори на това съобщение
 Re: спешно купувам кутия/кашон
Автор: dimitar3   
Дата:   05-12-13 20:43

Какво имаше предвид под транспортна кутия ? Смисъл аз се сетих за тази, 1 бърза снимка на моята

https://photo-forum.net/static/forum/2013-12/jzoy5536.JPG


http://farm4.staticflickr.com/3734/11225001374_48c581e6c7_c.jpg



При мен така си дойде лаптопа а беше с куриер и на нея си пише марка модел, острани даже сериен номер параметри и т.н

Отговори на това съобщение
 Re: спешно купувам кутия/кашон
Автор: GOSPODIN   
Дата:   05-12-13 21:10

Имам такава кутия от Асус с чанта,но е от 15" и е по-малка 43Х19Х34 , лаптопа е извън гаранция, така, че няма проблем да ти я дам.

Отговори на това съобщение
 Re: спешно купувам кутия/кашон
Автор: igg   
Дата:   06-12-13 10:06

Транспортната кутия е кашон в който има като твоя кашон dimitar3 с лаптопа ти и до нея има чантата за лаптопа просто двете неща да са заедно.
Мерси GOSPODIN ама няма да ми свърши работа, днеска намерих една кутия ще ходя да я гледам дали ще стане...

Отговори на това съобщение
 Re: спешно купувам кутия/кашон
Автор: luboar   
Дата:   06-12-13 10:20

абсурдите на търговията. Обясни проблема на някой от най-високо управленско ниво в търговската верига. Не е нужно да е управителя на магазина от който си взел стоката. Мисля, че ще намерят решение на въпроса.

Отговори на това съобщение
 Re: спешно купувам кутия/кашон
Автор: igg   
Дата:   06-12-13 18:21

намерих кашон и всичко е наред вече ,но с 300 зора и връзки ...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »