Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Екскурзии за фотографи ? :)
Автор: DJ-Stenly   
Дата:   25-11-13 22:29

Здравейте
имам питане дали има в БГ Фирми които организират специализирани екскурзии за фотографи. Замислям за пролетта пътешествие отдаден единствено на хобито ми и се разрових за фирми предлагащи такива екскурзии но не откривам нищо . Единия вариант е аз да си е организирам но предпочитам нещо организирано с гид и малка група фотографи :)

Мерси предварително за инфото което ще споделите :)


Благодарности
Стенли
:)

Отговори на това съобщение
 Re: Екскурзии за фотографи ? :)
Автор: neillmakoli   
Дата:   25-11-13 22:31

Има

Отговори на това съобщение
 Re: Екскурзии за фотографи ? :)
Автор: vga   
Дата:   25-11-13 22:32

Само кажи къде ти се ходи! [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Екскурзии за фотографи ? :)
Автор: atrifonov   
Дата:   25-11-13 22:34

аз за мен съм си решил- никакви организирани екскурзии.
Всичко сам си организирам заедно с 1-2 приятели и потегляме[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Екскурзии за фотографи ? :)
Автор: DJ-Stenly   
Дата:   25-11-13 22:50

Проблема е че от всичките ми сериозни приятели май ще си ходя сам :) затова предпочитам май организирано ... макар че до сега съм обикалял сам.

За сега две дестинации са ми в главата едната е южна испания + мароко
Другата е Тайланд
Но това е само на първо хрумване :) Ходи ми се някъде на място с история и интересен бит :)

Отговори на това съобщение
 Re: Екскурзии за фотографи ? :)
Автор: fotorafi   
Дата:   25-11-13 22:57

Аз съм бил в Южна Испания:Малага, Севиля,Кордоба,Марбея,Гранада, Гибралтар и Танжер-Мароко. Организирана екскурзия, самолет и автобус, великолепна.В Гиралтар фотографската техника е по-евтина от Европа и България. Догодина пролетта, Палма де Майорка или Сицилия, ако е рекъл Бог.
За подробности, търси ме 0886-711-193

Отговори на това съобщение
 Re: Екскурзии за фотографи ? :)
Автор: DJ-Stenly   
Дата:   25-11-13 23:02

Аз съм ходил в Палермо много пъти и силно ти препоръчвам Сицилия !!! :) Има страхотни римски вили запазени до днешно време :) Да посетиш и Долината на Храмовете :) И силно ти препоръчвам ресторантите :) В Сицилия все едно се пренасяш 30 години назад, всичко е много старо, захабено и мизериика :) На мене адски ми хареса :)

Отговори на това съобщение
 Re: Екскурзии за фотографи ? :)
Автор: DJ-Stenly   
Дата:   25-11-13 23:03

алага, Севиля,Кордоба,Марбея,Гранада, Гибралтар и Танжер-Мароко ...Точно за този трип си мислих и аз + рента кар до Казабланка и от там да летя обратно или с Ферибот до Тенерифе .
С коя фирма ходи и колко ти излезе ?

Отговори на това съобщение
 Re: Екскурзии за фотографи ? :)
Автор: dj-stenly   
Дата:   26-11-13 23:06

Май няма инфо ... :(

Отговори на това съобщение
 Re: Екскурзии за фотографи ? :)
Автор: krist   
Дата:   27-11-13 12:17

fotorafi, помисли и за Сардиния, макар че след циклона миналата седмица сигурно дълго ще се възстановяват..


Отговори на това съобщение
 Re: Екскурзии за фотографи ? :)
Автор: джъмбо   
Дата:   27-11-13 12:53

В Гиралтар фотографската техника е по-евтина от Европа и България.

това поне този септември звучеше като виц... може да е била като лирата бе 2 лева [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Екскурзии за фотографи ? :)
Автор: TeodoraB   
Дата:   27-11-13 18:45

За съжаление не пътувам организирано и не знам български фирми, но докато съм ровела за инфо из нета съм попадала на чужди такива. Включително и тази година за Китай. Това, което ми прави впечатление, че като цяло цените им са доста завишени.Ако поровиш в Гугъл може да откриеш, каквото търсиш. Иначе моят съвет е, ако не държиш на конкретна дестинация, първо да се огледаш за добра промоция и да купиш билет за каквото излезе изгодно. Последният месец имаше страхотни промоции на Катарците в посока Азия, а най-изгодната оферта беше миналата седмица на Юнайтед, двупосочен до Ню Йорк излизаше 120Е от европейски град.

Отговори на това съобщение
 Re: Екскурзии за фотографи ? :)
Автор: voinov   
Дата:   27-11-13 20:33

И аз съм се заглеждал за подобни организирани екскурзии но не попадам на такива за съжаление.Но пък ето,какво руснаците правят....завиждам благородно!!

http://artphoto-tour.com/



Отговори на това съобщение
 Re: Екскурзии за фотографи ? :)
Автор: TeodoraB   
Дата:   27-11-13 21:34

Ето един вариант за фототур:
http://sofia-photography.bg/фото-пътуване-бали-индонезия

Отговори на това съобщение
 Re: Екскурзии за фотографи ? :)
Автор: niro   
Дата:   28-11-13 11:51

Руснаците имат доста, да. Отделно обаче от екскурзията трябва да си предвидиш и едно туда-обратно Сф-Москва примерно за теб.[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Екскурзии за фотографи ? :)
Автор: dj-stenly   
Дата:   28-11-13 12:12

Този пич мисля е украинец ... фен съм му в 500px :) Той се занимава с организация отдавна на такива неща ... иначе от бс до москва има редовни полети на добри цени :)

Отговори на това съобщение
 Re: Екскурзии за фотографи ? :)
Автор: niro   
Дата:   28-11-13 13:49

Ето ти още един http://phototour.pro/

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »