Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Как се коментира снимка!?
Автор: diver   
Дата:   20-11-13 13:48


http://media500.dropshots.com/photos/1151990/20131120/b_132429.jpg


Понеже често има молби от рода -"Какво мислите за тази снимка -но без !!! ,:)))"Вижте как се коментира снимка от членовете на варненски фото -клуб във facebook!


Отговори на това съобщение
 Re: Как се коментира снимка!?
Автор: realnoncho   
Дата:   20-11-13 13:53

Ми така се учи човек :)

Отговори на това съобщение
 Re: Как се коментира снимка!?
Автор: imitev   
Дата:   20-11-13 13:53


А машала [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се коментира снимка!?
Автор: Славчо1989   
Дата:   20-11-13 14:21

За съжаление Ненов изхвърли тези, които не си плащат таксата към клуба от групата.

Отговори на това съобщение
 Re: Как се коментира снимка!?
Автор: kvakioh   
Дата:   20-11-13 14:24

С Paint го правят. Иначе го правят добре.

Отговори на това съобщение
 Re: Как се коментира снимка!?
Автор: Тед   
Дата:   20-11-13 14:39

"
Автор: Славчо1989
Дата: 20-11-13 14:21

За съжаление Ненов изхвърли тези, които не си плащат таксата към клуба от групата.


""
Аз пък за това му свалям шапка[smilie24]



Публикацията е редактирана (20-11-13 14:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Как се коментира снимка!?
Автор: mishkyn   
Дата:   20-11-13 14:41

Озадачен съм!!!!!!Защо толкова сложно,боже?!!??!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Как се коментира снимка!?
Автор: Славчо1989   
Дата:   20-11-13 15:27

Тед
Аз пък за това му свалям шапка[smilie24]


Как може да сваляш шапка?Изгони хората от фейсбук групата, защото не плащали такса, а хората просто искат да се учат.

Отговори на това съобщение
 Re: Как се коментира снимка!?
Автор: compur   
Дата:   20-11-13 15:28

според мен, малко грубичко стои и доста назидателно, а не поучително... [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се коментира снимка!?
Автор: alsash   
Дата:   20-11-13 15:39

....това...направо трактат )))

Отговори на това съобщение
 Re: Как се коментира снимка!?
Автор: super_sonic   
Дата:   20-11-13 16:09

Чак ми се прииска да разгледам портфолиото на "критика" [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се коментира снимка!?
Автор: nyamago   
Дата:   20-11-13 16:50

Критичните бележки, в по-голямата си част, са оправдани. В някои пунктове няма черно-бяла истина, възможни са алтернативи, което не прави канона грешен. Като цяло - правилна критика.

Тонът, обаче, е твърдо неправилен. Щом хората са се подложили доброволно на критика, значи искат да се учат. Този (абсолютно анти-педагогичен) тон не учи, а мачка самочувствието на горкия ученик. Критикът вероятно се чувства велик (сигурен признак за вътрешна несигурност и комплекси).

Забележките е могло да се направят с позитивен тон и по начин, който насърчава подобреие, а не убива мерака у по-начинаещия.
- - -

За гоненето от групата: не членувам във Фейсбук (и смятам да остана така докато държавата не ни задължи със закон да сме всички там), но знам как работи и какво става там. Ако въпросната група е на клуба и се ръководи от същото ръководство, тяхно право е да пускат хора в нея по клубните правила. Ако клубното членство е с пари, лченството в групата е привилегия на клубните членове и недостъпна за самоотписалите се от клуба - какво "нечестно" има в това?

Ако, обаче, групата е създадена от самите членове и е напълно отделна от клуба, тогава може да има свои правила и да е по-отворена. Не ми звучи това да е случая, защото ръководителят очевидно е един и същ и важи горната логика.
- - -

Като не съм нито от Варна, нито се интересувам от такава критика - защо загубих време да прочета и изпиша всичко това??? Доре че ниой не го чете.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се коментира снимка!?
Автор: asahi   
Дата:   20-11-13 17:38

Това като секта бе!

Отговори на това съобщение
 Re: Как се коментира снимка!?
Автор: estate   
Дата:   20-11-13 17:41

Критика е минимум професор ,едно време и аз получвах такъв тип критики .Професора драскаше яко върхо скъпо извадените снимки на гланцова хартия Кодак.....[smilie5]
Така и не схванх за какво ми говореше тогава ,не се научих да слушам и да чувам едновременно...[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се коментира снимка!?
Автор: diver   
Дата:   20-11-13 17:49

Слаба активност по темата, а всеки ден някой плаче, че никой не влиза да му гледа снимките и да дава градивна критика!Как Ви се струва тази критика, градивна ли е, деструктивна ли е и бихте ли я понесли ,ако Ви се строполи отгоре!Темата във
facebook има 60 поста.Критиката не е искана от автора на снимката-критикиста е счел за свой дълг да го разбие като щайга!:)))))



Публикацията е редактирана (20-11-13 17:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Как се коментира снимка!?
Автор: apollo   
Дата:   20-11-13 17:52

Хм, абе имам мнение за тези групови принципи и взаимоотношения но по-добре да не го споделям, че ще изхвърчи бая пумия... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се коментира снимка!?
Автор: kvakioh   
Дата:   20-11-13 18:18

Ако някой ме е учил на нещо, аз съм бъркал, поправял ме е, бил е критичен, строг, нагло тежък докато съм се обучавал, бива.
След време на опит и проби, грешки, тестове, практика и т.н, може пак да е така, но ако е нагло тежък значи е просто кисел човек.

Отговори на това съобщение
 Re: Как се коментира снимка!?
Автор: Marillion   
Дата:   20-11-13 18:25

Това не е критика. Това е унижение!

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се коментира снимка!?
Автор: SWE   
Дата:   20-11-13 18:43

Подхода на критика е добър. Шоковата терапия е изпитан метод.
Поне на мен би ми се отразил добре.
Ако ми го обясни с благ глас ще го разбера, но едва ли ще запомня всичко, ама ако ме надялка така с теслата, ще ми и криво и неприятно, но ще го помня достатъчно дълго за да може да се каже, че съм го заучил.

Отговори на това съобщение
 Re: Как се коментира снимка!?
Автор: MarinY   
Дата:   20-11-13 19:17

Хайде, Нежни души - "Критикувай, ама ме гали с перце!" За глупости може да се обменят персонални обиди във всяка тема и си мислите, че е нормално, а когато опре до факти ... "Може ли така ..., по-... завоалирано?
Негодувате срещу американците, но ви харесва подходът им, нещата да не се наричат с точните думи, а да са "възпитано омазани". Някой да не се обиди, че се е окакал!

Отговори на това съобщение
 Re: Как се коментира снимка!?
Автор: jerryes   
Дата:   20-11-13 20:09

Едно време при комунизма, учителите като биеха и се караха - станахме хора(повечето). Днес нищо не могат да кажат на учениците и вижте какво поколение расте..
Аз лично предпочитам такава критика, защото съм свикнал да я понасям и да се уча от нея.
В случая критика си е направил да обясни какви са грешките, което е много по-добре от това да каже само, че е боклук снимката и за нищо не става!

Отговори на това съобщение
 Re: Как се коментира снимка!?
Автор: HungryRabbitJumps   
Дата:   20-11-13 20:19

Точно такава критика трябва!
Вие какво предпочитате - да се стимулира всякакъв напън и чак след време автора да види грешките си? Защо да не му се спести време... вярно, ако е тънкообиден и изнежен е разбираемо.

И дайте малко инфо за тези изгонени, прочетох 2-те крайности, а истината 100% е по средата. В момента ситуацията изглежда като не съм си плащал сметките, защо ми спряха тока?

Отговори на това съобщение
 Re: Как се коментира снимка!?
Автор: promis   
Дата:   20-11-13 20:23

Автор: jerryes
Дата: 20-11-13 20:09

Едно време при комунизма, учителите като биеха и се караха - станахме хора(повечето). Днес нищо не могат да кажат на учениците и вижте какво поколение расте..


Абе като гледам как сте ги търпяли комунистите и на какво дередже сме сега, не знам какви сте станали [smilie5]



Публикацията е редактирана (20-11-13 20:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Как се коментира снимка!?
Автор: jerryes   
Дата:   20-11-13 21:23

промис, аз съм 82набор, на 7-8 годинки преврат ли искаш да правя [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се коментира снимка!?
Автор: VassilK   
Дата:   20-11-13 21:34

estate, гледам, че снимаш само на филм.Поздравления!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »