Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Sony HVR - Z1
Автор: сонито   
Дата:   19-11-13 22:05

Колеги интересува ме мнението Ви за Sony HVR-Z1
Благодаря предварително на всеки който напише по нещо.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony HVR - Z1
Автор: wafen   
Дата:   19-11-13 22:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony HVR - Z1
Автор: mimko7   
Дата:   20-11-13 09:53

Почна се .......

wafen
според тебе да си вземе човека една нова камерка за 300 кинта дето пише на карта [smilie11] . Ako за тебе критерия е само върху какво записва ......

Камерата може да е стар модел но НЕ е москвич [beer]

HXR-MC2000E - нов модел пише на карта ..... абсолютен боклук сравнена със Z1 .

Отговори на това съобщение
 Re: Sony HVR - Z1
Автор: Патаран   
Дата:   20-11-13 10:23

как реши че е боклук

Отговори на това съобщение
 Re: Sony HVR - Z1
Автор: сонито   
Дата:   20-11-13 11:19

Колеги, купих си преди време от UVT Sony HVR-DR60 и смятам да го прикрепя към тая камера. Също възнамерявам да си закупя и Sony HVR-MRC1 понеже имам камера която работи на касети, така че двете камери да са оборудвани по тоя начин. А и тази Z1 за която събирам отново информация, навремето бях решил да я купувам но ми препоръчаха друга. Нямам възможност на тоя етап да дам отново 10 хил. за камера която ми е необходима като втора.



Публикацията е редактирана (20-11-13 11:31)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony HVR - Z1
Автор: mimko7   
Дата:   20-11-13 15:52

Патаран

Имам си Z1 . Преди две или три години когато излезе това MC2000E си го купих и него . Изснимах една сватба с него и на другия ден веднага го продадох . И ако забеляза съм писал боклук СРАВНЕНА със Z1 . Иначе можеш да излъжеш хората с нея .

Иначе ето тука камера модел 2012 г.

http://prodavalnik.com/strahotna-chisto-nova-videokamera-otek-dvx-5f9-3d-i29151779

3D , FulHD записва на карта .... какво повече да искаш .За какво да вади 3 бона човека ( по вашата логика ).[smilie18]

Между другото аз съм и закачил FOCUS FS-4HD ( на Z1 ) и си работи безпроблемно ( макар и не на карта ) .[beer]



Публикацията е редактирана (20-11-13 16:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony HVR - Z1
Автор: Патаран   
Дата:   20-11-13 22:06

Колега мимко7 със какво точно помогна на човека задал въпроса след като имаш Z1. Снимал съм около 50 сватби със mc 2000 и не мисля да я продавам.

Отговори на това съобщение
 Re: Sony HVR - Z1
Автор: mimko7   
Дата:   21-11-13 10:05

Патаран

Помогнах на човека с мнение , че за една и съща сума просто е лудост да пренебрегнеш Z1 за сметка на MC2000 . За тебе е най-добрата камера така да е . Ако още беше комунизъм най-хубавата кола за нас щеше да е LADA 2107 .... ако разбираш какво имам в предвид .

Ако имаш желание да ти дам Z1-та да изснимаш една сватба и веднага ще продадеш MC2000 .



Публикацията е редактирана (21-11-13 10:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Sony HVR - Z1
Автор: hose   
Дата:   21-11-13 11:09

добра камера, но вече морално остаряла

снимал съм много с нея, като качество за класа си е супер
ако вземеш и тези рекордери ще избегнеш неудобството на касетката което е супер - ще ти даде бързина при работата - свалянето на материала е едно от най-досадните неща и е в реално време (!), за 5 часа материал губиш още толкова а често пъти и повече, което картите/хардовете спестяват

иначе е ясно че има вече далеч по добри - ех1 например, макар че и тя вече е стара… както и z7

Отговори на това съобщение
 Re: Sony HVR - Z1
Автор: mimko7   
Дата:   21-11-13 11:28


hose
иначе е ясно че има вече далеч по добри - ех1 например, макар че и тя вече е стара… както и z7

В друг ценови клас скачаш ..... [smilie21] намери ми ЕХ1 за 2-3 хилядарки и я взимам веднага [beer] от мене

Отговори на това съобщение
 Re: Sony HVR - Z1
Автор: Патаран   
Дата:   21-11-13 14:12

Колеги сватбари разликата в класовете на камерите е ясна.
Като сложиш на тая малка камера половин килограм хард отгоре ми кажете как се балансира 12 часа тичане, къде ще сложите лампата, колко акумолатора ще трябват за камера, хард и лампа, или ще се накичиш като извънземно с кабели и раменни стативи. Пробвах го тоя вариант на една сватба и не повторих, батерията на харда издържа 30 мин. после се наложи да влача чанта с акумолатор, камерата стана по тежка и я държах с две ръце постоянно за да не се киндилка. Ако ще снима мероприятия от статив -да, но за сватба вече си е морално остаряла лентовата технология [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »