Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Черно-бяло, 35 мм
Автор: Fruza_17   
Дата:   11-11-13 14:20

Здравейте!

Предстои ми да снимам доста аналогово и понеже не открих в търсачката...някой да препоръча от къде мога да си взема по-изгодно черно-бели негативни филми, 35мм. :):):)

Мерси предварително :)


Отговори на това съобщение
 Re: Черно-бяло, 35 мм
Автор: icikonti   
Дата:   11-11-13 14:22

Изготно вече почти няма!Все по-бутиково ще става.Пробвай във Фотосинтезис, ако не намериш-виж в мако директ де.

Отговори на това съобщение
 Re: Черно-бяло, 35 мм
Автор: pstoev   
Дата:   11-11-13 14:32

https://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=BAZAR&request=view&id=22138

Отговори на това съобщение
 Re: Черно-бяло, 35 мм
Автор: Fruza_17   
Дата:   11-11-13 14:39

Мерси и на двамата :)

Отговори на това съобщение
 Re: Черно-бяло, 35 мм
Автор: my.point.of.view   
Дата:   11-11-13 14:46

Без да съм рекламно лице на Деков (виж в гугъл Фото Деков), виждам, че в сайта му има Кодак Три-Х 400 АСА и Илфорд НР5+ 400 АСА за 12 лв. Което като за един филм е добре.

Фомус предлагат Кодак Тмакс 400 за 9.60 лв.

От МакоДирект можеш да си вземеш филми на добра цена, но доставката е 17 евро. С други куриери може да ти излезе по-евтино.

едит - трия, че пиша работи като да падам от луната...



Публикацията е редактирана (11-11-13 14:54)

Отговори на това съобщение
 Re: Черно-бяло, 35 мм
Автор: didesignbg   
Дата:   11-11-13 15:01

Всичкото хубаво, ама аналогово как ще снимаш не ми е ясно. Фотопавилион държат доста филми налични, аз обикновено от там взимам, цените не бих казал че са ниски, но поне има.

Отговори на това съобщение
 Re: Черно-бяло, 35 мм
Автор: Fruza_17   
Дата:   11-11-13 15:10

didesignbg, ми как се снима аналогово...? На мен не ми е ясно кое по-точно не съм написала правилно или на фотографски, защото останалите разбраха за какво става дума. Нямам против да ме поправят, ако съм направила някоя грешка...

Отговори на това съобщение
 Re: Черно-бяло, 35 мм
Автор: my.point.of.view   
Дата:   11-11-13 15:13

Има предвид, че ще снимаш с филмов фотоапарат.
Което не е съвсем аналогово, ама вече толкова съм се дигитализирал, че съм се отказал да поправям.
Асахи още държи фронта.

Отговори на това съобщение
 Re: Черно-бяло, 35 мм
Автор: hose   
Дата:   11-11-13 15:14

последно като съм ходил и на голаш май имаха илфорд… ма кой знае вече

http://foto.obekti.point.bg/екуипекс+се7/2810



Публикацията е редактирана (11-11-13 15:14)

Отговори на това съобщение
 Re: Черно-бяло, 35 мм
Автор: X_C   
Дата:   11-11-13 15:17

Преди няколко години, цените в Западна Европа - Германия и Австрия бяха доста ниски. От една две години се изравниха с тези във Франция и България. Единствено ниски цени има в Щатите. Но, освен таксите по митници, има и скенери, които колко то и да твърдят, че не повреждали филмите е алабалаизъм, Осветяваат се. Бих пазарувал във Фрийстайл ком, добри цени, но после....

Отговори на това съобщение
 Re: Черно-бяло, 35 мм
Автор: Fruza_17   
Дата:   11-11-13 15:30

Добре, извинете за невежеството :)
Мерси на всички за инфото, много бързо реагирате. 10х :)


Отговори на това съобщение
 Re: Черно-бяло, 35 мм
Автор: X_C   
Дата:   11-11-13 15:41

Fruza_17, ако си намериш машинка за навиване и касети излиза малко по-ефтинода си купиш кутия от 30 метра ролка и да си ги навиваш с машинката.

Отговори на това съобщение
 Re: Черно-бяло, 35 мм
Автор: hose   
Дата:   11-11-13 16:30

X_C - кога са ти осветили филм?! аз не съм имал до сега такъв случай, пък са минавали по 2-3 пъти на скенери по летищата на отиване-връщане

ако много ще снимаш направо поръчай от http://macodirect.de, ще имаш и отстъпка

иначе тук магазините най-често поръчват също от този сайт, ако малко снимаш излиза по-изгодно да взимаш от тях, тъй взимаш по-нови филми

Отговори на това съобщение
 Re: Черно-бяло, 35 мм
Автор: itilien   
Дата:   11-11-13 16:46

Преди, когато снимах известно време на диапозитиви и ходих до Ю Америка, диапозитивите минаха около 6-7-8 летищни скенера и не съм забелязвал някаква видима промяна. Полетите бяха 10 и се бях притеснил, че ще им дойде множко, та на някои от тях пренасях филмите подредени и залепени с тиксо на патрондаш във вътрешните джобове на полара [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Черно-бяло, 35 мм
Автор: chikolina   
Дата:   11-11-13 18:14

Ами написали от къде да си вземете филми.За да не ВИ е яд че са разсипани,най добре е да си ги обработвате вие.Така ще си спестите доста главоболия.

Отговори на това съобщение
 Re: Черно-бяло, 35 мм
Автор: fotorafi   
Дата:   12-11-13 09:26

Склада-магазин "Екуипекс" на ул. Голаш има черно-бели филми, но са на много по-високи цени даже от магазините. Аз мога да ти предложа:
-ОРВО.лайка филми NP 22 с минал срок, 10 филма х 2,50 лв
-Корекс-дози, за проявяване на филми, различни
-ФОМА концентриран, фабричен фиксаж за 3,5 л. работен разтвор-10 лв

Отговори на това съобщение
 Re: Черно-бяло, 35 мм
Автор: mravunko   
Дата:   12-11-13 09:34

fotorafi последно като бях при тях си купих Илфорд Делта 100 и 400 рол филми за под 10лв с ДДС бройката, ако това е скъпо...

Отговори на това съобщение
 Re: Черно-бяло, 35 мм
Автор: photostoykov   
Дата:   12-11-13 09:58

Мисля, че е необходимо още веднъж да се обърне внимание на правилото, че филмите и фото хартията се носят в ръчния багаж!
Проверката на основния багаж се прави с много мощни рентгенови апарати и там наистина се получава воалиране на фотоматериалите.

Отговори на това съобщение
 Re: Черно-бяло, 35 мм
Автор: fotorafi   
Дата:   13-11-13 10:14

Екупекс са качили цените... Един AGFA APX-100 беше с 2 лв по-скъп ОТ фотосинтезис....

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »