Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Никон сервиз в България
Автор: VassilK   
Дата:   11-11-13 14:48

Какви бяха координатите на Никон сервиза в България.един тъпанар ми е изгорил вградената светкавица и трябва да поръчам части.

Отговори на това съобщение
 Re: Никон сервиз в България
Автор: virosh   
Дата:   11-11-13 14:54

1404, София
бул. България 49А
ет.4, офис 29
Профайлд ООД

телефон: (02) 850-03-50

мобилен: 088 706-45-66
факс: (02) 850-03-51
email: service@profiled.net

http://nikon.bg

Отговори на това съобщение
 Re: Никон сервиз в България
Автор: dekov   
Дата:   11-11-13 14:56

Ето го !


Отговори на това съобщение
 Re: Никон сервиз в България
Автор: VassilK   
Дата:   11-11-13 14:57

Благодаря за информацията.Повече на никой няма да си дам техниката.Съветвам и всички останали да внимават.



Публикацията е редактирана (11-11-13 14:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Никон сервиз в България
Автор: stoychev   
Дата:   11-11-13 22:24

Може ли да споделиш как се изгаря вградена светкавица? Няма ли защити от прегряване?

Отговори на това съобщение
 Re: Никон сервиз в България
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   11-11-13 22:30

От никон, резервни части - все едно от костенурка вълна. Части може да си вземеш единствено от китайските побратими,.

Отговори на това съобщение
 Re: Никон сервиз в България
Автор: VassilK   
Дата:   11-11-13 22:44

Така, да внеса малко яснота.Понеже съм много добър човек, съм даввал апарата на доста хора, да си свършат работа.В този случай обаче, този тип при отворена светкавица, явно е ударил апарата някъде.В дясната част има един контакт, който казва на апарата, че светкавицата е отворена.При удара една малка пластмаса се е счупила и светкавицата е излезнала от структурата, чрез която се крепи за тялото.Тази структура дава опора и на контакта.Оттам контакта остава вечно отворен и тялото няма как да разбере, че светкавицата е отворена, въпреки, че я отваря.Замислих се за това още в началото,зающото при отворена светкавица нямаше индикация на дисплейчето, но понеже си падам малко нервак се ядосах и направо мислех за смяни на части.
Писах на Профайлд.Оттам казаха, че цялата светкавица, заедно със пластмасиите е една част и струва 50 кинта.Работата (без да съм ги питал) струва 80 кинта.От и-бей казаха че има отделни лампи ии с доставката струват около 20 кинта.
Цялата работа е около 20-40 минути.Ако обаче се налага да се смени цялата светкавица, цената на профайлда е донякъде оправдана, защото се рови в тялото, а там от опит мога да кажа, че работите стоят доста неприятно.Въпреки всичко 80 лева е много, ама здраве да е.Важното е, че машинката работи.

Извода е, да се внимава на кой какво се дава![beer]

Стойчев, ще ти пиша на Л.С.



Публикацията е редактирана (11-11-13 22:46)

Отговори на това съобщение
 Re: Никон сервиз в България
Автор: landstar   
Дата:   12-11-13 05:10

Както викаше баба ми - като тръгне из село - остава без чело!

Отговори на това съобщение
 Re: Никон сервиз в България
Автор: VassilK   
Дата:   12-11-13 07:43

[cool]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »