Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Канон ЕОС 3000
Автор: vas_gt   
Дата:   06-11-13 22:24

Здравейте, съфорумци!
Реших да се занимавам с фотография и си взех Канон ЕОС 3000 с обектив 38-76 мм. Имам няколко въпроса към Вас:
За какво служи ролката която се намира зад бутона /спусъка/ за снимане?
Искам да си взема обектив който да има повече възможности, може ли да ми кажете какъв да взема?
Къде може да прочета за обективите, какво значат милиметрите на тях?
Благодаря предварително.


Отговори на това съобщение
 Re: Канон ЕОС 3000
Автор: nickey71   
Дата:   07-11-13 16:53


Виж,приятелю така няма да стане.Все едно да се регистрираш в форум за музиканти и да питаш кои прагчета на китарата да натискаш за да свириш като Малмстийн примерно.
Ето ти линк
откъдето можеш да си свалиш упътването на апарата.Прочети го и ще ти се изясни кое за какво е.Относно питането ти за обективите -въпросът ти изобщо не е конкретизиран и няма кой да ти даде отговор.Какво имаш предвид повече възможности?? По-голяма светлосила, по-голямо или малко фокусно растояние? Курс за начинаещи ти трябва,на първо време и четене и практика и пак четене.Наготово никой нищо няма да ти даде.
В Интернет е пълно с информация, ама пусти мързел...

Отговори на това съобщение
 Re: Канон ЕОС 3000
Автор: vas_gt   
Дата:   07-11-13 18:18

Аз имам упътване на английски, но за въпросната ролка пише Main Dial и не мога да го преведа. За обективи ме интересува универсален обектив с който мога да снимам и далечен и близък план?



Публикацията е редактирана (07-11-13 18:23)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »