Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Дайте ми насока?!
Автор: posveteniat   
Дата:   05-11-13 13:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми насока?!
Автор: daniil-k   
Дата:   05-11-13 14:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми насока?!
Автор: mbtutu   
Дата:   05-11-13 14:25

Имаше един колега divpetel, дето и той искаше насока "съвет от професионален фотограф" и гледам че админите са го насочили на някъде :)

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми насока?!
Автор: falcon   
Дата:   05-11-13 14:28

Ако мислиш да се занимаваш професионално, по-добре ще е да учиш, ако е за разнообразие и кеф, можеш да се учиш в ход.
А понеже питаш за насока- отивай на запад[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми насока?!
Автор: vgramatikov   
Дата:   05-11-13 14:33

Ина Юг става ма там за др работи. falcon [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми насока?!
Автор: icikonti   
Дата:   05-11-13 16:43

"Здравей, народе на фото-форум".
Здрасти, Бог да е с теб!

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми насока?!
Автор: BXMarkov   
Дата:   05-11-13 17:19

Пусни си едно ТОТО.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми насока?!
Автор: Батко   
Дата:   05-11-13 17:29

Ако си млад човек, обмисли добре идеите и желанията си и насочи енергията си в правилната ( според теб ) посока!
Мисли добре, защото след 5-10 години нещата ще са много различни, а връщане назад няма!
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми насока?!
Автор: posveteniat   
Дата:   05-11-13 18:57

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми насока?!
Автор: photostoykov   
Дата:   05-11-13 19:32

Посока изток - запад!
Първа спирка UK, втора спирка US.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми насока?!
Автор: posveteniat   
Дата:   05-11-13 19:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми насока?!
Автор: ivanov44   
Дата:   05-11-13 19:54

daniil-k [smilie24] Да учиш фотография е като да се учиш да пееш или да рисуваш, нямаш ли го отвътре е губене на време.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми насока?!
Автор: photostoykov   
Дата:   05-11-13 20:14

Пак някой си позволява да ни взема за балъци...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми насока?!
Автор: stoyanivanov   
Дата:   05-11-13 20:57

Ето на това му казват безогледалка. Или още mirrorless:


https://photo-forum.net/static/forum/2013-11/ifdm9435.JPG


http://www.vsekiden.com/uploads/2013/06/06/b95af08ea294eeed717a070051b8b9ee.jpg



А това вече е съсогледалка, или още (D)SLR:


https://photo-forum.net/static/forum/2013-11/enhh8677.JPG


http://2.media.collegehumor.cvcdn.com/47/34/81609ea00e7f5c325662bbad7a107ee9-hand-mirror-used-as-car

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми насока?!
Автор: posveteniat   
Дата:   05-11-13 21:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми насока?!
Автор: ivansky   
Дата:   05-11-13 21:05

Автор: posveteniat
Дата: 05-11-13 13:56

Здравей, народе на фото-форум, мирвам!
................................................
Ето на това аз му казвам: МАЙНАТА ВИ!

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми насока?!
Автор: falcon   
Дата:   05-11-13 21:05

[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми насока?!
Автор: MuHaTa123   
Дата:   05-11-13 21:09

Безогледалка

How hard can it be.. (Jeremy Clarkson)

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми насока?!
Автор: nyamago   
Дата:   05-11-13 21:09

posveteniat написа:

> Започвам да изпитвам леко съжаление, че въобще се регнах в
> този сайт, защото постоянно получавам само подигравки, убиди и бъзици.
>
> Ето на това аз му казвам: МАЙНАТА ВИ!


И съвсем право ми се струва момчето! При всичката му наивност и неграмотност, не заслужаваше нищо от това, което получи.

Сега, надявам се, се чувствате по-добре - намери се някой по-зле от вас, и вие сте нещо повече от някого на тоя свят, посмяхте му се. Спете спокойно и сънувайте колко сте велики.

[smilie23]



Публикацията е редактирана (05-11-13 21:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми насока?!
Автор: stoyanivanov   
Дата:   05-11-13 21:18

nyamago, извинявай, а какво отношение да получи? Понеже е много сложно да напише в гугъл mirrorless и DSLR? Когато си тръгнал да питаш в специализиран сайт нещо, се налага малко да четеш тук-там, за да знаеш какво питаш и как да попиташ. Как мислиш ще го посрещнат в Overclockersonline например, ако там зададе въпроса "а какво е това процесор"?
Естествено е повечето от нас да решат, че някой ни е хванал за шарани и не пита сериозно, ами се майтапи!



Публикацията е редактирана (05-11-13 21:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми насока?!
Автор: ZHV   
Дата:   05-11-13 21:21

Ето това означава да ти идва отвътре, с две фотографии човека от мир Вам, започна да посяга на Майните Ни, а е само на 18!!!
И много моля да не го заблуждаваме а именно първата фотография не е безогледалка, а е показано само тяло, от което следва че втората не е съсогледалка, а е тяло с подменено в оторизиран сервиз огледало.[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми насока?!
Автор: nyamago   
Дата:   05-11-13 22:05

stoyanivanov написа:

> nyamago, извинявай, а какво отношение
> да получи? Понеже е много сложно да
> напише в гугъл mirrorless и DSLR?

Той изобщо не дойде да пита за тези работи! Искаше насока в живота, професионална ориентация, съвет от по-опитни и патили фотографи дали да го избере за професия. Те вместо да му помогнат, взеха да му се присмиват, да го пращат на запад и даже на юг...

И междувременно му набълваха куп термини които, трябваше да се сетят, са му непознати и е по-добре да не ги споменават сякаш той всеки ден се занимава с ДСЛРи и безогледалки....(Пък и нямат НИКАКВО отношение към въпроса му, ама някои хора само това си знаят: и за шевна машина да ги питаш, ще ти кажат 'Само безогледалка' / 'Само ДСЛР' според боята си ).

Сблъскан с чудовищната непозната терминология, човекът с право не излезе оттук да я търси в безкрая на Гугъл: нали вече беше влязъл при ЕКСПЕРТИТЕ? Защо да не попита от най-авторитетния източник (ВАС тук) вместо от непроверените и объркващи източници на големия Нет навън?

И като най-невинно попита да му се обяснят непознатите (но натрапени) термини - какво получи? Още подигравки. Хубав смях стана - дано присмехулниците да са се почувствали по-добре.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми насока?!
Автор: IDA   
Дата:   05-11-13 22:09

Приятел,

Прочетох двете ти теми и виждам, че си стигнал до единствено правилния извод. Трябва да се учи! В това е истината. Изобщо не ги слушай, какво ти приказват и как те бъзикат. Фотографията е много сериозна и сложна за изучаване професия и съответно изисква сериозен подход и много учене, особено ако твърдо си решил да си изкарваш прехраната с нея. Не е достатъчно да си и "посветен". Трябва да си също и пРосветен!

Доколкото разбирам, си от провинцията и не разполагаш с много пари. При това положение, единственото разумно нещо, което можеш да направиш е, да поработиш някъде каквато работа намериш и да събереш малко пари (като за начало, да речем 500-600 лв., а после, като решиш и каква техника ще ти трябва, и повече). След това потърси някой пенсиониран фотограф от най-близкия окръжен град. Можеш да пуснеш и обява в някой местен вестник, че търсиш такъв фотограф за частно обучение. Има хора, които може и да мизерстват с минимална пенсия, но знаят и умеят много неща. Те с удоволствие ще се съгласят да ти преподават частни уроци, при това едва ли ще ти вземат скъпо. За 10-15 урока и съответните целенасочени и систематични самостоятелни занимания от твоя страна, ще можеш да научиш много полезни неща, поне дотолкова, че да започнеш да снимаш по сватби. После нещата ще тръгнат полека лека. Ще си спечелиш пари, за да си купиш необходимия минимум от техника. Пък кой знае, може да спечелиш и толкова, че да отидеш да учиш в София. Всичко зависи от твоето трудолюбие и желание.

И един съвет от мен. Недей непременно да се стремиш към кича и долнопробната нискокачествена шарения. Хората може и да са абсолютно неграмотни, но имат вроден усет към красотата. Ако вместо кич и фото чалга им предложиш красива, въздействаща и качествена фотография, много скоро ще видиш, че те ще я оценят и ще са готови да си платят, за да я получат.

Пожелавам ти успех!


Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми насока?!
Автор: imitev   
Дата:   05-11-13 23:17


Посветеният е ром бре...

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте ми насока?!
Автор: hose   
Дата:   05-11-13 23:37

то кой не съжалява че се е регистрирал вече тук [smilie18] [smilie18] [smilie18]

ако питането е сериозно - Школа “ОПЕРАТОРСКА РАБОТА С ВИДЕОТЕХНИКА”

това ще ти даде досег с професионална среда и са мисля най-евтиното обучение, за сега това ще ти е предостатъчно, после ще видиш дали въобще това ти е посоката в живота…



Публикацията е редактирана (05-11-13 23:44)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »