Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търсим видео монтажист
Автор: HDair   
Дата:   03-11-13 19:20

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Търсим видео монтажист
Автор: HDair   
Дата:   03-11-13 19:21

Здравейте,
Казвам се Марин Каравелов и вероятно с доста хора тук се познаваме. С колегата ми Йордан Георгиев имаме нов проект и сега стигнахме до монтажа. Идеята е да се свържем с монтажисти и да изберем един, двама или трима човека, на които ще можем да разчитаме.
Работата ще е по конкретни проекти. Всеки, които има желание може да се свъже с мен по скайп и там да разясним детайлите. Скайпът ми е marin karaveloff .
Монтажите ще са в HD формат, като суровия материал ще е Full HD 50p. За нуждите на проекта, софтуерната стабилизация ще е от първостепенно значение, затова съветвам хората, които имат интерес наистина да са професионалисти в дейността си и да познават качествата на различните софтуери в детайл. Заплащането ще се определя от самия монтажист и при конкретен проект ние ще го включваме в офертата към клиента. След като видим портфолиото на желаещите да се включат, ние ще предоставим суров материал и според резултата ще изберем с кого да работим.
поздрави

Отговори на това съобщение
 Re: Търсим видео монтажист
Автор: kosara   
Дата:   03-11-13 19:30

4udesna vazmojnost horata sa mnogo seriozni

Отговори на това съобщение
 Re: Търсим видео монтажист
Автор: gbdesign   
Дата:   03-11-13 19:46

Ако не намериш тук подходящ и ако проекта е сериозен, мога да ти дам координати на някои от най-добрите в страната. Това с портофолиа и подобни глупости, ще те накара да изгледаш десетки часове видеа, на аматьори и сватбари...

Отговори на това съобщение
 Re: Търсим видео монтажист
Автор: kosara   
Дата:   03-11-13 21:27

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Търсим видео монтажист
Автор: pif   
Дата:   03-11-13 23:26

И аз търся много добър шофьор ама на танк, на камион, на подводница...
Добрите монтажисти отдавна са претрупани с работа. По обявата ви съдя, че търсите бизнес партньор или сътрудник но по липсата на друга конкретика изглежда несериозна.
Какво по точно търсите? Линеен, нелинеен, 3д? Или всичко на куп та за по лесно. И това, че включвате монтажиста в края на проекта е още по несериозно отношение.
Мога да ви препоръчам хора които могат да ви свършат работа но всеки от тях е достаъчно сериозен с достатъчно неща зад гърба си за да не си търси нови съдружници или да не си търси работа по форумите.
Успех с търсенето.

Отговори на това съобщение
 Re: Търсим видео монтажист
Автор: Lycan   
Дата:   03-11-13 23:43

пиф, ти ко речи?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »