Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 От къде си взимате ч/б филми?
Автор: Цони   
Дата:   30-10-13 21:49

Въпросът идва след приключенията ми с магазин "Photosyntesis":
Филмите rollei rpx 100 (лайка формат) на които снимам по едно време изчезнаха, така просто свършиха и ги нямаше налични.След 2 седмици пратих имейл със запитване за филмите и ми отговориха че ще ги имат до края на "другата" падаща се 3та седмица.Когато в началото на 4тата филмите пак ги нямаше пак питах и ми казаха че са получили "голяма поръчка от НАТФИЗ" и тамън са платили цялата поръчка и до 10 дни ще ги имат.Е вече минаха 20 и няколк дни и от филмите ни вест ни кост.В неделя следобед им пратих имейл и до днес отговор нямам.
И така по непонятни за мен причини, може би за да направят добро впечатление на НАТФИЗ като им спестят 20 лв за доставка, от магазина не могат да си поддържат наличността на стоки вече повече от месец и половина (щото от както съм тръгнал на училище не съм хващал апарата).Това едва ли е единствената стока с голямо търсене, която макар и липсваща явно не ги притеснява особено.Ама така се губят клиенти...
Нищо против магазина нямам, даже като си заредят филмите пак ще си купя, просто ми е интересна политиката им.[smile]
Та питам някой знае ли някаква алтернатива за евтини филми като тези?

Отговори на това съобщение
 Re: От къде си взимате ч/б филми?
Автор: uri64   
Дата:   30-10-13 23:52

Ами Фотопавилион. Или виж какво има при Деков. Но най-изгодно излиза при правене на по-голяма поръчка примерно в Мако-директ или друг подобен търговец по нет-а. Ако търговецът е от ЮК или Германия може да се направи и по-малка поръчка, като се използва за траспорт Габко (те имат офиси и в Германия и ЮК)

Отговори на това съобщение
 Re: От къде си взимате ч/б филми?
Автор: pstoev   
Дата:   31-10-13 00:06

1
2
3
4
5


Отговори на това съобщение
 Re: От къде си взимате ч/б филми?
Автор: Kolev68   
Дата:   31-10-13 11:24


https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1186021_621928124495637_1965016567_n.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: От къде си взимате ч/б филми?
Автор: Kolev68   
Дата:   31-10-13 11:25

Поръчка от Макото за цяла година и през другото време ако излезе нещо сгодно се допълва [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: От къде си взимате ч/б филми?
Автор: fistmele   
Дата:   31-10-13 11:35

Черно-бели филми Fomapan Classic 100 и в двата формата (лайка и рол) съм вземал неотдавна от фото Ралица на бул.Мадрид в София. Цената им мисля беше сравнима с тази на посочените Rollei.
Ако проверите там, има вероятност и в момента да имат наличности.


Отговори на това съобщение
 Re: От къде си взимате ч/б филми?
Автор: Цони   
Дата:   31-10-13 20:47

Не съм от София.От Плевен съм д'ге.Иначе търся някакъв евтин вариант...

Отговори на това съобщение
 Re: От къде си взимате ч/б филми?
Автор: Digitalgab   
Дата:   31-10-13 21:32

Имаш ли интерес към ORWO NP22 от 93 година, пакети по 10?

Отговори на това съобщение
 Re: От къде си взимате ч/б филми?
Автор: Цони   
Дата:   31-10-13 21:39

Едва ли, тези филми за изгърмели отдавна...

Отговори на това съобщение
 Re: От къде си взимате ч/б филми?
Автор: Posledenzalez   
Дата:   31-10-13 21:45

Цони, мило ми д'генце (момченце от Плевен), както ти сам се определяш, аз редовно пазарувам от Фотосинтезис в Плевен черно-бели филми и не съм имал проблеми... Има една подробност, проверявам какво има и ако ми харесва - вземам. Ако те интересува, мога да ти пратя линкове към местата, от които пазарувам, когато в синтезиса няма това, което търся...

Отговори на това съобщение
 Re: От къде си взимате ч/б филми?
Автор: Цони   
Дата:   31-10-13 23:38

Аз не казвам че съм имал проблеми, а че от близо 2 месеца не зареждат филми в София.Тук в Плевен до колкото се информирах нямат филми(стоят само едни кодак колор +) и от магазина ми казаха че като искам филм им казвам, те поръчват от София и за 2 дена е при тях.като не плащам доставка, щото това си редовна поръчка от магазина.Вие така ли пазарувате?
Поздрави!

Отговори на това съобщение
 Re: От къде си взимате ч/б филми?
Автор: fobo88   
Дата:   01-11-13 10:17

При мен има прясна ФОМА 100, 200 и 400 ИСО.
Лайка и рол. 8-10 лв/брой.
Варна
0888 37 66 22 Борислав[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »