Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16     всички  напред  последна
 За критиките и изтритите коментари...
Автор: makaveliv   
Дата:   29-10-13 19:41

нямаше въобще да се занимава, но поведдението на Ihif страшно ме подразни! Публикувах коментар под снимката на автора, изказвайки се критично за определени елементи и детайли от снимката, сами ще ги откриете...
Също така написах, че така не се дава пример на начинаещите фотографи, с такива кадри толкова високо оценени с рейтинг Б! Това не е кадър за Б да не говорим за над 100 Б! И съм сигурен, че доста хора ще се съгласят. Интересно ми е защо утвърдени автори гласуват за такива кадри, за жалостс риторичен въпрос...
Просто проявявам критично мислене и в следващия момент ми трият коментара, това е несериозно! Да не говорим че този кадър е кропнат от публикуван преди това кадър!
Ihif, дръж се достойно и поемай критики освен хубавите коментари под снимката, за които няма думи!
ето и снимката

Отговори на това съобщение
 Re: За критиките и изтритите коментари...
Автор: makaveliv   
Дата:   29-10-13 19:41


https://photo-forum.net/static/site_pics//panorama/1382980768_33.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: За критиките и изтритите коментари...
Автор: alsash   
Дата:   29-10-13 19:44

....така е...живота е тежък, но справедлив.....[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За критиките и изтритите коментари...
Автор: iasen2   
Дата:   29-10-13 20:08

дай линк към коментарите

Отговори на това съобщение
 Re: За критиките и изтритите коментари...
Автор: makaveliv   
Дата:   29-10-13 20:36

iasen2, изтрити са, но щом държиш...

https://photo-forum.net/i/1778572


Както виждаш след тях няма нито един, май доста хора ги е хванало срам[smilie8]

alsash, мани ама вярно!

Отговори на това съобщение
 Re: За критиките и изтритите коментари...
Автор: karan4o   
Дата:   29-10-13 20:38

Хахаха
Още ли гледате рейтинг Б, Ж, Ю и Я
[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Това гласуване е пълен смях, не се занимавайте с него!
[beer]
И аз казвах на една дама, какво не ми харесва в нейните "шедьоври", но ме блокира
[smilie18]
Сега пак всяка нейна снимка е с над 100 Ж рейтинг, но не мога да и развалям кефа от този рейтинг, щот ме низвергна
[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Даже и вчера имаше един ужасТ на Чудните мостове на първа страница... Нещо, като снимка, ХДР и фотошоп с много ахкания и охкания под него

П.с.
Не се занимавайте с рейтинг, а снимайте... това е истинското!
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: За критиките и изтритите коментари...
Автор: makaveliv   
Дата:   29-10-13 20:41

karan4o, не ми пука за рейтинга и за Ihif, но знаеш ли колко начинаещи фотографи си създават погрешно впечатление от кадри като тези, мислят си че такива кадри са топ ниво, а всищност това ако беше в представяне никой нямаше да му обърне никакво внимани!е!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Отговори на това съобщение
 Re: За критиките и изтритите коментари...
Автор: karan4o   
Дата:   29-10-13 20:45

Ihif има страхотни кадри!
Дамата също има такива, но проблемът е рейтингЪТ.
Той променя визията и хората.

Не обръщай внимание. Като ти изтрият критиката, изтрият... к'во от това.
Не се ядосвай и ги махни тия теми.
Имало ги е много и освен нерви, друго не са носили.
Затвори темата и не се занимавай с рейтинг!

Поздрави!
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: За критиките и изтритите коментари...
Автор: makaveliv   
Дата:   29-10-13 20:50

чисто естетически не ми хареса, критикувах и оттам не съм очаквала такова отношение-чак пък триене на коментари...явно развалих симетрията на коментарите:

!!!
!!!!
кефи!!!!
!!!!харесвам
пръц!!!!
яко!!!!
снежинки*****

идиотска работа, затова ще си пускат в ФФ и дотук!
но те си го знаят, с малки изключения!
те затова стойностните автори се махнаха....

Отговори на това съобщение
 Re: За критиките и изтритите коментари...
Автор: nyamago   
Дата:   29-10-13 20:51

Абе аз, като нов, натискам там едни копчета: злато, бронз, едно-друго - 'ма не знам каква работа вършат?..

А колкото до критиките: дигиталните общества са ме научили - 'за умрелите или добро, или нищо'. И ми е мирна главата [smilie3]

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: За критиките и изтритите коментари...
Автор: makaveliv   
Дата:   29-10-13 21:05

nyamago, е това имам предвид- научаваме се отначало да правим теманета на утвърдените автори, без да си казваме какво наистина мислим, камо ли да попитаме нещо полезно! а стигне ли се до критики-видя какво се случва!
Аз не знам как не го / я е срам ихиф, то не може винаги перфекни кадри да се правят ама поне да понасят критиките по смирено!
безочие и наглост е това, и на тези които са писали отдолу, автори които прекалено много харесвам за да кажа кои са!
тъпо е, и темата ще си отмине, и ихиф щастлив, и утре пак ще си гласуват помежду си, а начинаещите фотографи ще си седят и ще си мълчат, а талантливите ще пускат в утвърдени международни сайтове! както се случва и в реалния живот с малдите хора де, заминават....
поздрави за утвърдените кучета, евала (чуждица)

Отговори на това съобщение
 Re: За критиките и изтритите коментари...
Автор: nsirakov   
Дата:   29-10-13 21:23

аз ще си замълча, че нещо се трият теми , в които се оплаквам от същата с мостовете.... радвам се, че има и други дет са го забелязали... каранчо [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: За критиките и изтритите коментари...
Автор: karan4o   
Дата:   29-10-13 21:36

Сираков, мислех да пиша под твоята снимка и да изкажа възмущението си, щот под шедьовъра не мога [smilie18]

... но после реших, че няма сми...

За твоята дадох вота си
[beer]

П.с.
Яааа, под твоята снимка война е настанала
[smilie18] [smilie18] [smilie18]
Просто явно много рано съм минал през нея
[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Аз затова моите фотки ги пускам за малко и ги спирам от гласуване, колкото да видя дали някой ще каже нещо, но смисъл няма. Някои от тях събират гласове, но к'во ме грее. Интересното е, че снимки, които за мен са страхотни, имат по 3 гласа. Примерно последните ми две [cool]
Явно аз нещо не съм в час...
[smilie18] [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (29-10-13 21:42)

Отговори на това съобщение
 Re: За критиките и изтритите коментари...
Автор: flippo   
Дата:   29-10-13 21:52

А пък аз, като съм пускал 5-6-те си снимки за гласуване, съм се надявал много повече да видя каквато и да е критика, от колкото точки ...

И сте прави, че снимките с много висок рейтинг, по някакъв начин може да повлияят, особено на начинаещи

Отговори на това съобщение
 Re: За критиките и изтритите коментари...
Автор: nsirakov   
Дата:   29-10-13 21:58

тя моята ще е махна ... тя свърши предназначението си... [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: За критиките и изтритите коментари...
Автор: estate   
Дата:   29-10-13 22:02

Тази работа няма да стане ,затова и форума откъм гласуване и критика запада.

Отговори на това съобщение
 Re: За критиките и изтритите коментари...
Автор: мара   
Дата:   29-10-13 22:04

сираков, ще те удуша! нищо, че не те познавам! само я махни и се брой удушен...ма на тая тема й предвещавам кратък и труден живот. дано поне да е смислен [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За критиките и изтритите коментари...
Автор: makaveliv   
Дата:   29-10-13 22:47

маре, не пуснах темата чисто и просто от скука. от доста време не съм публикувала снимки тук защото мисля...вече споменах защо!
дори и не става въпрос за снимката на ихиф (просто идиотското му й поведение беше прекалено), тук става въпрос генерално за форума, на админите не им пука за качеството на кадрите които се качват, важното е трафик да има. Съжалявам , не исках да казвам какво мисля като цяло за сайта но това е неизбежно!
от години нищо не се случва тук, едни и същи теми, автори, снимки и когато се обадиш- невероятен вой настава, а админите си мълчат, важното е парички да падат!
да сте видели в 500px да има дори една реклама, в 35photo, в 1х...
тъжно е..и се пускат теми от сорта на да надничаме в представяне- мно0го лицеерно, наистина. Сигурна съм че 90 % от "топ ниво" авторите не поглеждат там!>?!
други топ roller coasterи ту махат рейтинги от снимки, ту ги пускат; други спираха да публикуват, обидени на някого, сега пак си чешат самолюбието един други- и те си знаят кои са, дано да се замислят, ама на дали....
а най-интересното е че аз съм прост user, без претенции и покритие, това прави впечатление от километри, но всеки си затваря очите, стига да има рейтинг и трафик...............
как беше , хляб и зрелища [smilie11]
най-ми е тъжно за новобранците, защото аз от ФФ се запалих по фотографията, но тогава авторите бяха други, кадрите също, а като чели и на админите им пукаше...

дано не затрият темата, не пиша със злоба, а с тъга.

Отговори на това съобщение
 Re: За критиките и изтритите коментари...
Автор: мара   
Дата:   29-10-13 22:51

ми аз дося никога не съм пускала в никви чужбински сайтове. нищо не гоня, нищо не меря, ма нещо почва да ми идва едно такова любопитство да видя там как е. щото тук ясно, че не е добре...
тая тема ще я отнема в най-скоро време, както и няколко други...

Отговори на това съобщение
 Re: За критиките и изтритите коментари...
Автор: something   
Дата:   29-10-13 23:44

Нали възможността авторите да трият коментари е точно затова - да няма обиди под снимките? Какво очаквате от админите? По-добре ли беше, когато се налагаше те да трият коментари под снимките? Тогава пак имаше недоволство, че това изтрили, а друго оставили.

Отговори на това съобщение
 Re: За критиките и изтритите коментари...
Автор: sky-fan   
Дата:   29-10-13 23:51

Е може да си напишеш критиките тук.

Отговори на това съобщение
 Re: За критиките и изтритите коментари...
Автор: vgramatikov   
Дата:   29-10-13 23:51

Има едно правило с ,което ще успокоя всички.

Ако си наистина добър се вижда. Зле мле...навън тук...тва е факт.

Помислете над това.

Освен това успеха на другия не трябва да ви тормози. Дори ако той е несправедлив.

Грешно се учат хората без вкус :)

Отговори на това съобщение
 Re: За критиките и изтритите коментари...
Автор: atrifonov   
Дата:   30-10-13 00:08

Добре дошли в клуба на Симона с цифрите
Абе до кога ще се прекланяте пред тази самозабравила се, комплексирана кака[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За критиките и изтритите коментари...
Автор: atrifonov   
Дата:   30-10-13 00:09

by the way- Авторе, тази тема много скоро ще бъде затворена [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За критиките и изтритите коментари...
Автор: don_kolev   
Дата:   30-10-13 00:11

pd евала! Много си прав!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »