Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 От мястото на събитието
Автор: boni   
Дата:   28-10-13 22:45

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=2399856&utm_source=flip.bg


Случайно бях там и снимах през стъклото на колата.


https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1412580_10200954940257692_448269007_o.jpg




https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1399507_10200954940057687_1232105326_o.jpg




https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1404513_10200954940097688_12340013_o.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: От мястото на събитието
Автор: lakosta   
Дата:   28-10-13 22:50

и кво пребиха ли го?

Отговори на това съобщение
 Re: От мястото на събитието
Автор: parazit25   
Дата:   28-10-13 22:53

Защо и синята кола на първата снимка е смачкана странично?

Отговори на това съобщение
 Re: От мястото на събитието
Автор: boni   
Дата:   28-10-13 22:58

Линкнал съм статията в "Труд", от която става ясно защо.

Отговори на това съобщение
 Re: От мястото на събитието
Автор: lakosta   
Дата:   28-10-13 23:00

аз помислих,че пометен полицай с мотор...

Отговори на това съобщение
 Re: От мястото на събитието
Автор: nsirakov   
Дата:   28-10-13 23:04

екшъна си е струвал :)

Отговори на това съобщение
 Re: От мястото на събитието
Автор: chrisnoch   
Дата:   29-10-13 02:59

"Синята кола" е именно микробусът на "Съдебна охрана", в който се е возел Брендо. Червената кола се е врязала странично в него. Минах покрай това място известно време след произшествието и се зачудих за какво е това струпване на полиция - имаше поне 25 ченгета наоколо. То бива ВИП арстант, ама чак пък толкова! Синият микробус тъкмо се връщаше на "местопрестъплението" - очевидно след като е закарал Брендо до затвора. Някои от ченгетата се бяха разположили важно-важно по средата на булеварда и пречеха на движението, без да има очевидна нужда. Дай им на шапкарите повод да си придават важност, пък им гледай сеира! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: От мястото на събитието
Автор: dinkoff   
Дата:   29-10-13 09:35

Сгурен съм, че куките са виновни. 100 % като са минали на червено не са намалили и не са се огледали. А човека с червената корла най-вероятно не е могъл да реагира навреме.

Добър репортаж! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: От мястото на събитието
Автор: chrisnoch   
Дата:   29-10-13 15:44

Само не мога да разбера защо куките си мислят, че са безсмъртни на пътя, та си позволяват да нарушават елементарните правила за безопасност?! [smilie11] Същевременно непрекъснато ни натякват, че тези хора си рикуват живота, за да ни пазят?! Те себе си не могат да опазят, ама нейсе! Статистически е доказано, че професията "строителен работник", например, е много по-опасна за здравето от професията "полицай". Да сте чували за фонд за подпомагане на сираците на строителни работници, загинали по време на работа?

Отговори на това съобщение
 Re: От мястото на събитието
Автор: niki777   
Дата:   29-10-13 16:26

крисноч, като те обират звънни на зидаро-мазачите тогава.
и им кажи да не пускат специален режим на движение докато идват, а да се съобразяват с кадилаците, за да не бъдат гадни "куки". [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: От мястото на събитието
Автор: asahi   
Дата:   29-10-13 16:51

Не бъркайте "Охрана на съдебната власт" с "Охранителна полиция", "Пътна полиция", СДВР, РПУ и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: От мястото на събитието
Автор: dinkoff   
Дата:   29-10-13 17:24

асахи тези на снимките не охраняват съдебната власт...

ники777 не се засягай на тема куки. Сигурно не си от София...

Репортажа е добър.

Отговори на това съобщение
 Re: От мястото на събитието
Автор: mmjm   
Дата:   29-10-13 19:00

Два пъти са обирали дома ми и съм сигурен, че зидаро-мазачи щяха да свършат повече и по-полезна работа от пристигналите дежурни и дознатели. Да разчиташ на бърза помощ, пожарна и полиция в България е като да вярваш в дядо Коледа.

Отговори на това съобщение
 Re: От мястото на събитието
Автор: HungryRabbitJumps   
Дата:   29-10-13 20:06

Ники - ще ти дам един пресен-пресен пример, който се разигра пред очите на няколко хиляди.
Мястото - националния стадион, на полувремето на България - Чехия. На по-горните редове на 33 блок един човек припадна, при което едни момчета веднага изтичаха до оградата, за да кажат на седянката от полицаи (30-на се бяха събрали да всяват респект и да си бъбрят пред сектора). При покачването на момчетата на оградата не само, че не искаха да ги чуят, ами 1-2 си придадоха важност и започнаха да заплашват, ако не слязат веднага. След няколко минути схванаха за какво иде реч. След още няколко се появи и линейката, която беше точно пред тунела (15-20метра от мястото). Отне им още няколко минути да разберат как да влязат на трибуната...
Скузи, ама няма значение кой какъв, за пореден път се убеждавам, че заслужават нарицателното "ушеви"

Каквото искате говорете, аз от кука добро не съм видял, колкото и пъти да си ми потрябвали!

Отговори на това съобщение
 Re: От мястото на събитието
Автор: niki777   
Дата:   29-10-13 22:52

съгласен съм, че има и много гъзове. мисълте ми беше, че няма полза да се говори наизуст и с езика на омразата. нищо градивно не се получава така.

за динкоф: можеш да се запознаеш какъв съм и от къде съм на сайта ми - nikiphoto.com

Отговори на това съобщение
 Re: От мястото на събитието
Автор: chrisnoch   
Дата:   30-10-13 02:13

niki777,
Изобщо не говоря наизуст, нито пък "с езика на омразата"! Два пъти са ме пребивали и обирали на улицата. Единствената "полза" от полицаите беше, че ме накараха да изпиша тонове мастило и ми загубиха сума ти време! За какво? За този, дето клати гората!
"Услугите" на полицията струват на данъкоплатците над милиард лева годишно! Струва ми се, че данъкоплатците имат право да изискват от "служителите на реда" много повече от това, което в момента дават на обеществото!
Случайността ме е срещала с един-двама свестни полицаи, но и с много повече безмозъчни боклуци, неспособни на друго, освен да се перчат с униформите си и да всяват респект единствено сред бабичките, наредени на опашка за мизерните си пенсии. Същите тези получават три пъти повече от учителите в средното училище и се пенсионират малко след като са им поникнали мустаци.

asahi,
Нищо не бъркам! "Катастрофиралият" микробус беше на съдебна охрана, но на местопроизшествието имаше поне 25 кибика от МВР + два екипа на КАТ! Явно това е била "катастрофата на годината", щом толкоз човешки ресурс беше хвърлен на "местопрестъпението"!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »