Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Добър човек с калибратор за монитор?
Автор: iioorrddaann   
Дата:   21-10-13 00:17

Здравейте,
може ли някой да ми услужи с калибратор. Моят монитор е много зле с цветовете и му трябва калибрация. От Ловеч съм, ако е от друг град поемам Еконт-а и ако трябва ще черпя.
Благодаря предварително!
[shtrak] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Добър човек с калибратор за монитор?
Автор: iasen2   
Дата:   21-10-13 06:13

Ако можеше и да си и платиш , цена нямаше да имаш :)

Отговори на това съобщение
 Re: Добър човек с калибратор за монитор?
Автор: iioorrddaann   
Дата:   21-10-13 07:14

Е ако трябва и ще платя, ако имаш нещо предвид. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Добър човек с калибратор за монитор?
Автор: imitev   
Дата:   21-10-13 08:56

Аз имам нужда от 7д, ако може някой да ми услужи като ми изпрати неговия до Русе. Ще си платя еконта...

После я му го върна, я не...



Публикацията е редактирана (21-10-13 08:56)

Отговори на това съобщение
 Re: Добър човек с калибратор за монитор?
Автор: Tonidi   
Дата:   21-10-13 09:49

За мен 18-20 годишна, може и брюнетка, също поемам еконта

Отговори на това съобщение
 Re: Добър човек с калибратор за монитор?
Автор: Crowz   
Дата:   21-10-13 10:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Добър човек с калибратор за монитор?
Автор: ZENON   
Дата:   21-10-13 11:16

Че той аФтора се е постарал достатъчно като гледам [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Добър човек с калибратор за монитор?
Автор: toddybear   
Дата:   21-10-13 11:35

Така казвате защото не сте го измислили.

iioorrddaann:
продавам ти моя калибратор за 300лева, като си калибрираш монитора си го купувам за 295лева и сме готови :)

Отговори на това съобщение
 Re: Добър човек с калибратор за монитор?
Автор: iasen2   
Дата:   21-10-13 13:50

миналата седмица с русенската група у фейса фейсбук направих едно конкурсче за най-добър ретуш на една моя снимка , ако беше се включил , можеше да спечелиш безплатна калибрация или снимане 1 час в студио :)

Отговори на това съобщение
 Re: Добър човек с калибратор за монитор?
Автор: asahi   
Дата:   21-10-13 20:27

Донеси си техниката на ФФ Феста и ще ти го калибрирам.

Отговори на това съобщение
 Re: Добър човек с калибратор за монитор?
Автор: jrr   
Дата:   21-10-13 20:34

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Добър човек с калибратор за монитор?
Автор: asahi   
Дата:   21-10-13 20:36

Eye One се справя, със Спайдъра не съм пробвал.

Отговори на това съобщение
 Re: Добър човек с калибратор за монитор?
Автор: jrr   
Дата:   21-10-13 20:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Добър човек с калибратор за монитор?
Автор: imitev   
Дата:   21-10-13 21:40


По-добре да ти прати калибратора по еконтя [smilie24] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Добър човек с калибратор за монитор?
Автор: pif   
Дата:   21-10-13 22:08

Абе човека е писал "добри хора" Не ми е ясно защо лошите хора се обаждат. Даже и сметкаджии се появиха. Тарикати и всякакви които само си мислят, че ще ги измамят, ограбят или те как да прецакат някой. Само Асахи реши да помогне безвъзмездно с условие. Един добър човек да отговори. Другите сте лоши и не бива да отговаряте в тази тема [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Добър човек с калибратор за монитор?
Автор: iasen2   
Дата:   21-10-13 22:21

така е pif, лошите хора и мръсните капиталисти си купуваме калибратори за по 300-400лв .

Отговори на това съобщение
 Re: Добър човек с калибратор за монитор?
Автор: asahi   
Дата:   21-10-13 22:40

Ами, безвъзмездно. Ям и пия като голямо момче.

jrr, прати ми телефон и адрес. Като заидвам ше ти се обадя.

Отговори на това съобщение
 Re: Добър човек с калибратор за монитор?
Автор: pif   
Дата:   22-10-13 00:51

Ясен2 - това да си купиш калибратор за 400 лева сигурно е голямо постижение за теб и намираш за цел в живота си да продадеш колкото си може повече услуги "калиброване" на монитор. Думата калиброване е в кавички по научни съображения.
Няма лошо в материализма и жаждата за изкарване на пари от всичко и всички по всякакви начини. Просто приеми, че на този свят има хора които не ценят парите и материалните блага колкото теб и с радост биха помогнали с нещо на друг не-толкова материален човек. И аз имам осцилоскоп за 5к евро но не искам по 2-5-10 лева от всеки на който му измеря нещо. Всеки си избира ценностите в живота и няма право да критикува ценностите на другите. Затова човека е казал добри хора. Добрите хора помагат. Другите са тарикати и печалбари на които целта не е свършване на работата а прибиране на парите. Най-вероятно резултата от калибровката ще е плачевен и монитора ще продължава да бъде толкова зле колкото преди калибровката затова предлагам направо човека да ти прати парите които би ти платил за калибровката и за да не му излезе толкова скъпо да плати само калибровката без бензина за да не се налага да се разкарваш. Така и двамата ще сте доволни. Почти.

Отговори на това съобщение
 Re: Добър човек с калибратор за монитор?
Автор: iasen2   
Дата:   22-10-13 06:46

дай му ти , щом си толкова добър и нематериален и се извисяваш над всичко и всеки . Може да си дадеш и осцилоскопа на някой непознат, щото си добър човек .

Отговори на това съобщение
 Re: Добър човек с калибратор за монитор?
Автор: pif   
Дата:   22-10-13 08:41

И на мен са давали и аз давам. Калибратор нямам защото не трябва. Имам денситометър който е с много теснолентови филтри и работи само на отражение. Имам и спектроскоп но той е с ниска разделителна способно и 22 канала няма да му стигнат за точно измерване. А и е доста голям и обемист.
Принципа да си купим сапунерка за 100 лева и да сме професионалния фотограф който изкарва пари от това нещо или що да даваме 500 лева на фотограф. Ще си купим най евтиния огледално-рефлексен и ще си снимаме сами. Даже после ще си изкарваме пари с фотографски услуги с тоя апарат. Същия е и принципа с калибратора. Купил си някой детска играчка да си играе в къщи и като иска друго дете да си поиграе - дай пари.
Единственно Асахи излезе човек, и каза, че би свършил работата срещу много ядене и пиене. Това човечното го няма вече. Всеки е бинесмен, всеки е тарикат, печалбар, далавераджия. Ако може да се завърти нещо от някъде.
Затова автора е написал "Добър Човек". Далавераджиите да се замислят първо дали са добри и второ дали са хора.

Отговори на това съобщение
 Re: Добър човек с калибратор за монитор?
Автор: iasen2   
Дата:   22-10-13 08:49


Иначе когато го дам за без пари - винаги си осират калибрацията ,щото бутат или са бутали някъде . и никога не ми го връщат в срок . мотаят ме по цели дни .
Иначе когато си платят винаги калибрацията става както трябва , не знам защо е така , ти си добър човек - кажи ми

Отговори на това съобщение
 Re: Добър човек с калибратор за монитор?
Автор: turntablism   
Дата:   22-10-13 09:31

От един пост да определиш даден човек какъв е и , че е сметкаджия без да го познаваш в реалния живот направо е безумно. Я си спорете на лични съобщения. Темата не е за доказване на доброта или обратното, а за помагане. Авторе извинявай, че не мога да ти помогна. Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Добър човек с калибратор за монитор?
Автор: imitev   
Дата:   22-10-13 09:57


А да видим дали има толкова добър балък, да си прати джаджата по еконта без гаранции че ще му я върнат [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Добър човек с калибратор за монитор?
Автор: turntablism   
Дата:   22-10-13 10:00

Ако се намери някой да помогне останалото се договаря и се намира начин.

Отговори на това съобщение
 Re: Добър човек с калибратор за монитор?
Автор: asahi   
Дата:   23-10-13 02:14

Нещо ги объркахте понятията. Едно е даване на уред назаем някой да си свърши работата. Това предполага логистика, компетенция у партньора и доверие. Друго е услугата калибриране на монитор. Тя предполага отделяне на време, разходи, труд намясто, компетентност, носене на отговорност.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »