Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 термопреса или 3D Vacuum Sublimation Machine Press
Автор: pavkaataaa   
Дата:   20-10-13 16:38

Здравейте обмислям да се занимавам със сублимация на керамика, пластмаса, текстил и др., но сега тепърва започвам да разучавам нещата който са ми необходими във тази сфера, а и много неща все още не са ми ясни и се надявам Вие да ми помогнете. Искам да попитам кое е по добре да се вземе за работа дали 3D Vacuum Sublimation Machine Press или да се вземат различни термопреси за всяко едно от нещата което искам да правя. Може ли да ми кажете кое от двете изисква по голяма поддръжка, дали има фирми които могат да поддържат 3D vacuum machine при евентуален проблем. Дали има разлика в качеството на продукта направен от едната и другата преса? Искам да попитам дали знаете вносители на 3D Vacuum Sublimation Machine от който може да се закупи и някаква ориентировъчна цена. За сега въпросите са ми тези и Благодаря за помощта предварително. А и вие може да добавите още неща, за да помогнете на един начинаещ. [smile] [smile] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: термопреса или 3D Vacuum Sublimation Machine Press
Автор: imitev   
Дата:   20-10-13 17:41

Ходи чиракувай година във фирма, която се занимава с такава дейност и ще ти се изяснят всички въпроси.

Освен това ще разбереш дали има смисъл да се занимаваш с това. Дали ти самият ставаш за това.

А и няма да има нужда да плащаш от джоба си за обучение..

Отговори на това съобщение
 Re: термопреса или 3D Vacuum Sublimation Machine Press
Автор: biso   
Дата:   20-10-13 23:07

вероятно отделните машини и приставки ще бъдат по-евтини, а и при проблем, няма да бъдеш лишен от всичко

Отговори на това съобщение
 Re: термопреса или 3D Vacuum Sublimation Machine Press
Автор: pavkaataaa   
Дата:   22-10-13 18:50

Благодаря за препоръките, ще ми бъдат полезни. Дали някой по - запознат с тези машини може да сподели своите възгледи. Благодаря!!!

Отговори на това съобщение
 Re: термопреса или 3D Vacuum Sublimation Machine Press
Автор: warlok   
Дата:   06-11-13 19:09

Продавам термо преса,комбинирана. За повече въпроси atanasq@abv.bgpavkaataaa написа:

> Благодаря за препоръките, ще ми
> бъдат полезни. Дали някой по -
> запознат с тези машини може да
> сподели своите възгледи.
> Благодаря!!!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »