Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Представяне
Автор: Taneto22   
Дата:   18-10-13 20:53

Защо почти никой не гледа снимките в Представяне?!?! Всеки е започнал от там предполагам. Припомнете си и Вашето начало и бъдете креативни, критикуващи и насочващи другите.
С уважение: един от Представяне

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне
Автор: lumix   
Дата:   18-10-13 20:58

Малко гледат там ....за съжаление! То и самата идея за "представяне" за мен е тъпа, ама се прие преди години и те така! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне
Автор: iasen2   
Дата:   18-10-13 21:00

Аз кликам на "албум" и там гледам снимките :) За надценени снимки не гласувам .



Публикацията е редактирана (18-10-13 21:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне
Автор: nyamago   
Дата:   18-10-13 21:18

Редовно ходя и раздавам мъдро правосъдие [smilie5] на около 1/3 от видяното, за другото се въздържам защото няма отрицателни бутони.

Понеже остава анонимно, не очаквам реципрочност; а тарторите на сайта досега не са ми дали медал за усърдието. Сигурно 'щото съм нов, трябва да продължавам тъпо и упорито, може някой ден статистиката да ме забележи като гласоподавател...

[beer]



Публикацията е редактирана (11-11-13 04:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне
Автор: iliyanb   
Дата:   18-10-13 21:41

И за какво ти е това представяне и точките? Медали ли дават? Или спиш по-спокойно ако ти оценят подобаващо снимките? Всичко с гласуването е ясно. Пий едно за самочуствие и животът става някак си по-хубав. Мисля, че основната идея на един форум не са точките. Регистрираните преди 7-8 години и срещу теб да тичат, стигане няма.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   18-10-13 23:05

iliyanb що пък се хвана за точките ? Човека написа "бъдете креативни, критикуващи и насочващи другите."

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне
Автор: asahi   
Дата:   18-10-13 23:11

Кат няма цици тъй ще подминават.

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне
Автор: iasen2   
Дата:   18-10-13 23:13

вече и като има цици , пак те подминават .

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне
Автор: iliyanb   
Дата:   18-10-13 23:14

Ми защото не знам авторът на темата как разбра, че снимките му/й не се гледат. Може и да се гледат и да няма нищо за казване/критикуване. Защото за мнозина точките са първостепенни. Защото мнозина нямат възможност а и не искат да дадат критика на стотиците нови и нови снимки, които се публикуват всеки ден. Защото в категория представяне като погледне един утвърдил се фотограф са единици снимките, за които има какво да се каже въобще и те според мен чат пат си получават нужните коментари.
Пиша това не от позицията на някакъв фотограф, аз съм аматьор и точки не ме интересуват, но във форума има десетки теми, от които можеш да научиш нещо. Иначе за критика има професионални фотографи, които срещу заплащане я дават, например Минг Теин. Който търси критика за да се развива и не предлага нищо интересно, трябва да плаща за да се учи, а който търси критика просто ей тъй за спорта и за точките - има фейсбук. Там лайковете се събират по-бързо от точките тук.



Публикацията е редактирана (18-10-13 23:18)

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне
Автор: PhotoBo   
Дата:   19-10-13 00:00

Първо автора не е наясно, че това, което твърди - не е точно така. Малко по-надолу във форума дори има теми от сорта "Да надничаме в представяне", "Пак да надничаме в представяне" и т.н. Така, че освен, че е въпрос на лична преценка, ами даже и в тема се публикуват отличаващите се творби.
Аз лично гледам и в представяне и в "Албум" и два жанра, които ме интересуват. Поставям оценки на всичко що ми хареса и допадне, понякога оставям и някой друг "смислен" коментар. За мен лично обаче има разлика в кадрите м/у Представяне и в другите категории. Почти винаги мога да разбера, че даден кадър в на автор от представяне или не е ;) Рядко ме изненадва някой кадър от представяне, за който се чудя какво прави там. В точките виждам смисъл за новите автори единствено да излязат от представяне, но пък аз съм си там от самото начало и явно толко си мога, за което никой не ми е виновен, нали?
Не се коси друже - снимай си с кеф и си живей живота, точките са само виртуални, не се разменят за пари или подаръци. Важното е това, което правиш да ти доставя истинско удоволствие! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне
Автор: landstar   
Дата:   19-10-13 00:03

Съвет - поствай по-добре в голо тяло, успехът е гарантиран! Най-добре - представяне на голо тяло!

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне
Автор: Taneto22   
Дата:   19-10-13 09:41

Благодаря на всички за коментарите. И изобщо не става въпрос за точки. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне
Автор: мара   
Дата:   19-10-13 09:46

тането, винаги ще се намери неразбрал с голяма уста ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне
Автор: Tenebrus   
Дата:   19-10-13 19:04

Рейтинг Б защо мълчиш, прайм в устата ли държиш? - скандираше той с пълно гърло.

Представяне е...[smilie18] ...докато не си някой на някой, от там няма излизане :)
А пък и защо ти е да излизаш :)

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне
Автор: Admin   
Дата:   19-10-13 19:11

От секция FAQ:

Преминаването на прага в "представяне" се осъществява чрез пускане на портфолио, което се разглежда от водещи фотографи в сайта. В този аспект, рейтинг Б е само опция.

И от представяне излизат всеки месец десетки нови потребители без да са някой на някой.


В обаче темата май не става въпрос за излизане от представяне.

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне
Автор: Tenebrus   
Дата:   19-10-13 19:13

Е добре хайде,ако си някой на някой помага :)
Нека не се лъжем, че има снимки които не си заслужават рейтинга, и такива които заслужават повече :)

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне
Автор: Admin   
Дата:   19-10-13 19:18

Няма нищо идеално в света около нас, а когато се говори за такива относителни неща като вкуса на хората и кое колко заслужава, съвсем.
Колкото до представяне, всеки месец към 150 снимки минават прага в представяне и тези нови автори не са хора ня някого.
https://photo-forum.net/bg/index.php?APP_ACTION=GALLERY_RAITING_B&MONTH=09&YEAR=2013&CATEGORY_ID=42

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне
Автор: feliz   
Дата:   07-11-13 13:06

Вчера попаднах на този профил в Представяне и се учудих защо този автор е там, имайки предвид снимките му. Има много добри макро според мен. Попитах го защо пуска в Представяне, защото видях, че тук-там има рейтинг, а той ми каза, че е минал прага за малко и сега трябвало да пусне портфолио, а било доста трудно да го одобрят. Оказа се, че е чужденец и не съм сигурна, че добре ми е обяснил, но останах леко озадачена. Странно, че дори и точките на А-тата са малко на снимки, които не всеки от Представяне може да направи.
Не знам...на мен ми се видяха доста интересни и далече над нивото в Представяне. Странно ми е, че се гласува за далеч по-зле технически, а да не говорим за идейно направени снимки...[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Представяне
Автор: prolin   
Дата:   07-11-13 13:44

Мисля, че темата не е за рейтинг и излизане от Представяне, а по-скоро за това да се оставя по някой друг коментар от потребителите с по-голям опит. Според мен би било полезно дори и коментара да е "Тази снимка е за фейсбук, а не за тук, защото....".


Отговори на това съобщение
 Re: Представяне
Автор: feliz   
Дата:   07-11-13 13:50

Темата е "Представяне". Не мисля, че е нужно да отварям нова, за да кажа горните неща.

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне
Автор: prolin   
Дата:   07-11-13 13:58

Извини ме. Мнението ми не беше насочено към теб (въпреки, че така изглежда),а по-скоро към темата като цяло.

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне
Автор: feliz   
Дата:   07-11-13 14:07

ok

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне
Автор: tonyboy79   
Дата:   07-11-13 14:18

Всеки ден си го преглеждам и ако ми хареса нещо го оценявам.

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне
Автор: index   
Дата:   07-11-13 14:20

С какво този кадър
https://photo-forum.net/static/site_pics/181/l_1252098697_Image00001.jpg


е по различен от
https://photo-forum.net/static/site_pics/157/1379835122_bolata.jpg



Първия кадър е с 68/0
Втория кадър е с 284/76

Отговори на това съобщение
 Re: Представяне
Автор: prisonbreak   
Дата:   07-11-13 14:22

Първия раздел който гледам влизайки в ФФ е Представяне.
Гласувам, ако ми хареса.
Не "критикува", защото голяма част от авторите не харесват да бъдат "съветвани" от НЕ "Б"-та.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »