Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търся предложения и съвети
Автор: ivan961126   
Дата:   24-09-13 15:41

Здравейте :) От година и половина снимам с първият ми ДСЛР апарат ( canon eos 1100d ) заедно с китовият не стабилизиран обектив. Спечелих няколко конкурса и се зарибих да мина на малко по горно ниво. Бих се радвал ако някой може да ми препоръча портретен обектив (който се надявам, че ще мога да снимам и макро с него), както и един дълъг обектив. Моля не ме убивайте с цени :D. Нека не бъдат по-скъпи от 300-400 лева (може и втора ръка) :)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся предложения и съвети
Автор: kvakioh   
Дата:   24-09-13 15:45

Moже ли да видим поне 1 снимка, спечелила конкурс???
Иначе, най-първосигнално като идея за що-годе приличен телеобектив и да снима поне мааалко макро е Тамрон 70-300 А17 модела, намира се в доста добро състояние в базара за 150-180лв. Иначе, за портретен пак така като евтино и достъпно 50/1.8 Канонския. 150лв и той и се събраха 300лв за двата. За този портретния може и 40/2.8 палачинката, вече има изпробвани и макро кадри с екстендер ринг, или макролеща/и. Доста добър е като за цена от 300лв.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся предложения и съвети
Автор: Pavlov   
Дата:   24-09-13 17:56

За тези пари - ако намериш в базара някой Canon EF 50/2.5 macro. Иначе си струва да спестиш повече пари за EF-S 60/2.8 macro.
Чувал съм, че и Sigma 50/2.8 macro не бил много зле, но не съм го пробвал.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся предложения и съвети
Автор: kvakioh   
Дата:   24-09-13 18:14

Сигмата не е лоша. но бавна. Има и вариант Канонското макро 50/2.5, което е доста добре. Но и двете струват малко над 300лв втора ръка.
Значи 450лв поне за двата обектива, които искате. И ако може поне 1 снимка да видим, която печели конкурс.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »