Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Покупка на Canon 70D
Автор: duranhaskovo   
Дата:   11-09-13 11:03

Здр на всички които са вътре в материята.Минавам индиректно на въпроса,реших да си купя фототехника за автосалона във Франкфурт тази седмицаи се спрях на Канон 70Д.Но дилемата ми е точно откъде да го взема,тази сутрин случайно видях това
http://magazin.photosynthesis.bg/offer/280501000275.html И останах с впечатление от това с което се предлага продукта-памет карта и iPad Mini.
Първия вариант беше това http://www.saturn.de/mcs/product/CANON-EOS-70D-18-55mm-IS-STM,48352,241271,891711.html?langId=-3
Защо в българския вариант асортимента е по богат от към техника за разлика от немския,има ли някаква уловка?

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на Canon 70D
Автор: vgramatikov   
Дата:   11-09-13 11:10

Цената. [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на Canon 70D
Автор: quazimodo   
Дата:   11-09-13 11:15

Защото у нас се продават комплекти от "сивите", тоест комплекта не е предвиден точно за България и например няма упътване на български и други такива "дреболии". Внасят се обикновено продукти предвидени за САЩ. Не знам дали 70Д има и някакво "ребелско" име, но обикновено по него се хваща за къде е предназначен апарата.

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на Canon 70D
Автор: yakumo   
Дата:   11-09-13 11:30

Защото у нас се продават комплекти от "сивите", тоест комплекта не е предвиден точно за България и например няма упътване на български и други такива "дреболии". Внасят се обикновено продукти предвидени за САЩ. Не знам дали 70Д има и някакво "ребелско" име, но обикновено по него се хваща за къде е предназначен апарата.

ТОчно Синтезиса не продават от "сивите" и си имат упътване и всякакви други "дреболии". В случая офертата им е наистина много по-добра. ОБАЧЕ, доколкото виждам и на двете посочени места го няма наличен - т.е. май няма как да си го вземеш тази седмица [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на Canon 70D
Автор: Otvorenia   
Дата:   11-09-13 11:34

Погледнах какви са цените които предлагат презоканските представители на Канон и в двете посоки. Погледнах и 2-те твой оферти и мога да ти кажа че съм изненадан от предложението на Канон България чрез дистрибутора си Фотосинтезис. Изненадан от цената която ни изравнява с потребителите в Щатите. На твое място бих предпочел българската промоция, но се убеди дали го имат в наличност както колегата посочва по горе.
За мене Фотосинтезис е твърде сериозен магазин за да се пишат глупости по негов адрес.
Изборът ти за тяло е добър. Това е първото тяло измежду кропките което бих предпочел пред 7D



Публикацията е редактирана (11-09-13 11:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на Canon 70D
Автор: vgramatikov   
Дата:   11-09-13 11:41

Фотопавилион имат същата оферта. [beer]

В момента и 2-та магазина работят със списък. Нямат наличност.

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на Canon 70D
Автор: quazimodo   
Дата:   11-09-13 11:42

Нали знаеш - за едни сериозен, за други измислен[smilie5].

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на Canon 70D
Автор: Otvorenia   
Дата:   11-09-13 11:53

Откъде пазаруваш за да си толкова уверен ?



Публикацията е редактирана (11-09-13 11:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на Canon 70D
Автор: LEONIK   
Дата:   11-09-13 15:22

quazimodo,
Не можеш да аргументираш твърденията си, а и пишеш откровени глупости! Като не знаеш, защо не си мълчиш? [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на Canon 70D
Автор: vgramatikov   
Дата:   11-09-13 15:23

И аз скоро ще зимам 70д май. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на Canon 70D
Автор: Otvorenia   
Дата:   11-09-13 16:18

Щом така казваш, значи е сигурно, а и аз се замислям

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на Canon 70D
Автор: chefo1979   
Дата:   11-09-13 16:27

Няма ли да чакаш да видиш какво ще представи 7Д марк 2?

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на Canon 70D
Автор: vgramatikov   
Дата:   11-09-13 16:44

7д2 и да има ще е 2014-та и ще е 3000+лв.

До тогава ще си поцъкам с 70д-то ,ако 7д2 си заслужава ще изчакам някоя примоция и ще си го зема. [smilie3]

Отворен ти мен ли питаш?

Ами аз само от Павилиона купувам и там са на списък продали са някоко вече и но тря да се запиша да чакам.

Наличен ще има на тва темпо след месец.



Публикацията е редактирана (11-09-13 16:46)

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на Canon 70D
Автор: kjey   
Дата:   11-09-13 16:59

PD,

Каква стана с 6D-то, че съм се замислил за фулфрейм, но се колебая м/у 6D и 5D mkIII[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на Canon 70D
Автор: Seifi   
Дата:   11-09-13 17:00



http://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/3981046_-eos-70d-kit-17-85-mm-canon.html

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на Canon 70D
Автор: vgramatikov   
Дата:   11-09-13 17:06

Страхотна машина е 6д-то. Няма такава матрица/картинка.
Пр мн добра камера. Доволен! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на Canon 70D
Автор: nevermess   
Дата:   11-09-13 17:20

PD като си доволен, защо пусна 6D-то в продажба?
Наистина ми е интересно, защото се чудя нисък клас ФФ или висок АПСЦ и ми е дилема, та се чудя на теб какво ти липсваше та го сменяш...

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на Canon 70D
Автор: vgramatikov   
Дата:   11-09-13 17:25

Братле аз съм в др филм. Почна да ми липсва много уайлда. А система за уайлд на ФФ е скъпа и за любител като мен не си заслужава разходите. Продадах сичко и си зех малко обективи за уайлд и макро. Сега една хубава кропка ще си зема и толкова.

6д е супер камера. Да малко е бавна но не толкова. Автофокусът е приличен. На централна точка си е супер. Брилянтна картинка. Лек и малък но ергономичен. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на Canon 70D
Автор: igg   
Дата:   11-09-13 19:13

70д е малко по-добър от 60д , дали 60да е по добър ? и 60д можех да го вземеш с много добро стъкло ако нямаш др стъкла попринцип ?

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на Canon 70D
Автор: nevermess   
Дата:   11-09-13 20:30

igg 70D поне на хартия е много по-добър от 60D.

19 срещу 9 кръстосани точки, water and dust resistance, новия безумно по-добър контрастен фокус,7 срещу 5 кадъра в секунда, по-голям OVF и още десетки други дребни предимства...(тъч скреен етц...)

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на Canon 70D
Автор: igg   
Дата:   11-09-13 20:56

малко по-добър както казах , 19 само това е добро и фокуса , кадрите голям праз и човека ще снима за автосалон за какво му прахо и водо устойчив ?

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на Canon 70D
Автор: NellyPavlovaPhotogra   
Дата:   11-09-13 23:08

Аз съм си поръчала Canon 70D от photopavilion и във края на месец Септември очаквам да пристигне. Тази промоция също е много добра http://www.photopavilion.com/?page=catalog&catalog=2&cat=47&product=12255&show=additional

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на Canon 70D
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   12-09-13 07:27

igg за салон няма да си взима 70д! Модела прилича на 7д но с няколко допълнителни екстри и повече пиксели = спорт, wild ... нещо с повече движение следователно повече кадри / сек



Публикацията е редактирана (12-09-13 09:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на Canon 70D
Автор: vgramatikov   
Дата:   12-09-13 09:21

Основната разлика с 7д е по-малкия буфер на половина,по-малкия визьор,по-малкатта серия от 8 на 7.
По-малкото и леко тяло.

От 60д е много по-добра камера със сигурност.


Просто в момента Канон се Учат от Никон и д7000/д7100

Само дето го правят малко по-добре според мен. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Покупка на Canon 70D
Автор: duranhaskovo   
Дата:   13-09-13 10:22

Жалко ще видим автомобилния салон без да снимаме,защото определено българския вариант е по приемливия вариант.Но не съм решил откъде да бъде от павилиона или фотосинтезиса,мисля че няма да има някаква разлика откъдето и да е.[smile] [smile] [smile] [smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »