Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12     всички  напред  последна
 "Стената" - как беше ?
Автор: piknik   
Дата:   30-08-13 20:29

Вашите мнения...[cool] [cool] [cool]
Снимки биха радвали [shtrak] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: "Стената" - как беше ?
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   30-08-13 20:35

Концертът сега започва ... Не избързваш ли малко [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: "Стената" - как беше ?
Автор: piknik   
Дата:   30-08-13 20:46

Диди [smile] аз да си пусна темата [cool] .
Това ми е любимата група. Слушам я от 25 години, но ми се насъбраха ангажименти събота и неделя. Ако бях отишъл - щях да съм пиян поне 2 дена, а имам работа неотложна...

Отговори на това съобщение
 Re: "Стената" - как беше ?
Автор: тьма   
Дата:   30-08-13 21:41

и аз чакам отзиви[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: "Стената" - как беше ?
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   30-08-13 21:55

http://offnews.bg/files/uploads/2013/08/664977_526939627378166_1876077813_o-1024x576.jpg?325412


Така [cool] [cool] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: "Стената" - как беше ?
Автор: piknik   
Дата:   30-08-13 22:04

За мен е неразбираемо и малко "глупаво", че Роджър се намесва в нашите вътрешнополитически събития...
Що не направи концерт в Русия и не пусне същото...???

Май вече не съжалявам, че не отидох, щото това щеше да ме подразни... Ляв съм по убеждения, ако на някого Капитализмът в България с тези си извращения му харесва е друга тема...

Талантът на Пинк Флойд не го коментирам.

Отговори на това съобщение
 Re: "Стената" - как беше ?
Автор: тьма   
Дата:   30-08-13 22:09

хм, остарява човекът, простено да му е


Отговори на това съобщение
 Re: "Стената" - как беше ?
Автор: tvk75   
Дата:   30-08-13 22:29

a аз не съм ляв по убеждения и нищо не ме дразни

Отговори на това съобщение
 Re: "Стената" - как беше ?
Автор: mihajlov2   
Дата:   30-08-13 22:31

Не обичам концертите на останки от разни велики групи. Или на разни велики групи с подменени основни изпълнители от времената, когато са били наистина велики.Оригиналът , дори на запис, си е... винаги оригинал. Иначе - Пинк Флойд ми е една от най-любимите групи. Наред с Кинг Кримсън например. Също и Йес. И стария Дженезис с Питър Гейбриъл. И Джетро (не става дума за Гибс от Морски детективи[smilie18]). И Крийм. И стария Флитууд... И кой ли още не.


Отговори на това съобщение
 Re: "Стената" - как беше ?
Автор: mmjm   
Дата:   30-08-13 22:32

Що не направи концерт в Русия и не пусне същото...???
Щото е мноо вероятно другите му концерти да са в Сибир или на оня свят, а ние сме безопасни игли, дори за тули не стааме. Един бивш премиер беше казал "лош човешки материал"...
Пинк Флойд и аз не се наемам да коментирам. С музиката им съм повече от 36 години.

Отговори на това съобщение
 Re: "Стената" - как беше ?
Автор: mesohorny   
Дата:   30-08-13 23:47

Не знам какво ви учудва, според мен музиката на Pink Floyd винаги е носила духа на промяната.
Като се има предвид случващото се в момента в родината ни, (70 дневният протест) не виждам нищо странно в това Roger Waters да изкаже позиция чрез изкуството си (както и винаги е правил). Живеем в уж свободна страна.
Оставка.

Отговори на това съобщение
 Re: "Стената" - как беше ?
Автор: piknik   
Дата:   30-08-13 23:57

"mesohorny"
Флойд са били против войните и насилието 2-та Световна, Авганистан, Бейрут и т.н.

По твоята логика Уотърс трябва да мине през всички Европейски държави дето Социалистите са на власт и да пее: "Оставка", в Китай също...

"mmjm" [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: "Стената" - как беше ?
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   31-08-13 00:09

Бъдещото му пеене в Китай, ще сложи край на дългогодишната му кариера[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: "Стената" - как беше ?
Автор: neillmakoli   
Дата:   31-08-13 00:11

Концерта беше страхотен!
И мен ми се иска да гледам Пинк Флойд, но уви няма как....дори и само заради обективните причини..

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mesohorny   
Дата:   31-08-13 00:14

Социалистите нямат нищо общо.
Тук става дума за едно развалено правителство и активен протест. Концертът така или иначе се състои, протестът е обстоятелствена подробност, която Roger Waters е забелязал и е решил да подкрепи.



Публикацията е редактирана (31-08-13 00:15)

Отговори на това съобщение
 Re: "Стената" - как беше ?
Автор: mmjm   
Дата:   31-08-13 00:36

Китайците могат и да го пуснат, но евентуален концерт в северна Корея https://photo-forum.net/joro/emoticons/angel.gif

Отговори на това съобщение
 Re: "Стената" - как беше ?
Автор: Canon   
Дата:   31-08-13 00:38

Не се занимайте с глупости. С тази "оставка" той повече губи, от колкото печели.
Тъпите му софийски пиари/мениджъри, ....
Тухлата в стената беше пробива, когато беше незаконна в БГ, когато не бяхте родени 95% от сегашните протестиращи.
Когато Ние пробихме тухлената стена.
Сегашните екшънстващи пробиват смешни ютонгови пенотухлички, тапети, гипскартони прегради, и т.н., разните ерзаци.
Сега политизирането и е халтура и наивитет. 2 в 1
За няколко долара повече ...
с Джулиано Джема и с един сребърен долар.

Отговори на това съобщение
 Re: "Стената" - как беше ?
Автор: mmjm   
Дата:   31-08-13 00:40

Въпреки всичко, съжалявам, че не можах да отида.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: "Стената" - как беше ?
Автор: Canon   
Дата:   31-08-13 00:51

И аз. Много.
Но и сега ми звучи в главата. Тон по тон ...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Staev   
Дата:   31-08-13 00:56

piknik, Роджър Уотърс не е срещу социалистите принципно (все пак е син на комунист). Но той е срещу тези, които градят стени. Много добре е разбрал, кой го прави в момента у нас. Отворете си малко очите "леви" привърженици!
Не ти харесвал капитализма с "извращенията" му. А социализмът харесваше ли ти? Там защото нямаше извращения, а?



Публикацията е редактирана (31-08-13 01:02)

Отговори на това съобщение
 Re: "Стената" - как беше ?
Автор: Saxon   
Дата:   31-08-13 00:59

Уотърс не е човек, който ще оставя ПР-ите да му пишат без да знае за какво иде реч и без да е проверил. Не го мисли ти.
Пикник, като си ляв по убеждения, какво те дразни? Напротив един ляв човек, трябва да се радва, че се иска оставка на едно престъпно олигархично-феодално правитлество, което се демонстрира уклон към тотална диктатура. Какво общо има лявото тука[smilie18] Вие още малко и ще кажете, че Путин е ляв хахах[smilie18]
Ляво има в Швеция, в Норвегия, в Австрия ако щете. Къде сложихте нашите другари там, те са още преди капитализма, във феодалния строй, вие леви ще ги изкарате[smilie18]
Ама щом ви харесва и се кефите за концерти да пращат в Сибир или на оня свят, какво ли се учудвам.

ОСТАВКА!

Отговори на това съобщение
 Re: "Стената" - как беше ?
Автор: Canon   
Дата:   31-08-13 01:00

Моето виждане се покрива с това:

Манипилирането и манипулиращите


Отговори на това съобщение
 Re: "Стената" - как беше ?
Автор: gaco.bacov45   
Дата:   31-08-13 01:01

Екстра си беше ... най-якото шоу на което съм се радвал ...Който бил,бил!Жалко , дето ни наплашиха за фотоапаратите , та си оставих истинския , сапунерката ги направи едни такива сапунени ... а никой не ни проверява за техника ... [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: "Стената" - как беше ?
Автор: Canon   
Дата:   31-08-13 01:03

Saxon
Да бе, вчера, Уотърс беше в провинцията в БГ. Дето и е през роденщока, та оттатък, и за него, и за палаткуващите бираджии на площада пред парламента.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Staev   
Дата:   31-08-13 01:05

"Ама щом ви харесва и се кефите за концерти да пращат в Сибир или на оня свят, какво ли се учудвам."
Saxon [cool][smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »