Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Удобна фото чанта
Автор: didesignbg   
Дата:   16-08-13 09:59

Разглеждам компактните чанти и тези които харесвам обикновено ги няма тук. Та споделете впечатления или дайте акъл за ежедневна чанта за предпочитане тип пощенска, да събира големичко дслр тяло с обектив и още един, евентуално два малки обектива.
От наличното в България харесах доста Pro Messenger 160 , но е малко голям, а и скъп. NG имат интересни модели, намерих едни техни копия изглеждаищи добре - Koolertron . И в двата варианта обаче ще трябва да поръчам котка в чувал.

Отговори на това съобщение
 Re: Удобна фото чанта
Автор: victory13   
Дата:   16-08-13 10:33

За тези цели ползвам Adventure 170... Ако говориш за Апаратът [smilie18] , то той без обектив + 2 обектива е ок... може и тяло, обектив, светка... зависи и от обективите, преди ми събираше в едната секция 70-200, сега може в същата да си сложа и двата обектива /толкова останаха, 50мм и 24-120/
Тези дето си дал, са малко по-големи...

Отговори на това съобщение
 Re: Удобна фото чанта
Автор: didesignbg   
Дата:   16-08-13 10:43

Да точно за размера на адвенчъра иде реч, но той ми е малко скучен, типичното ловепро. Досега все такива чанти съм имал и ми се иска нещо по-различно, по-малко крещящо аз съм фоточанта. Големи обективи в него няма да влизат, но виж Апаратът си е малко голям. Няма да му споменавам името, че ми правят забележки за споменаването на марката във всяка тема. [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Удобна фото чанта
Автор: victory13   
Дата:   16-08-13 11:02

ма забранено ли е да се споменава сони вече [smilie8] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Удобна фото чанта
Автор: didesignbg   
Дата:   16-08-13 11:05

Шшш тихо, че един от баш сонаджиите има Koolertron.

Отговори на това съобщение
 Re: Удобна фото чанта
Автор: compur   
Дата:   16-08-13 11:18

sory! [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Удобна фото чанта
Автор: krist   
Дата:   16-08-13 11:29

Не знам дали за същия Апарат говорим, но и аз точно се чудех за нова чанта за моя, която да събира точно него и 70-300 монтиран, а отделно другия ми апарат да е в сегашната чанта с монтирано широко варио и други, твърди обективчета. Първото ти предложение е много симпатично и цветът му е много як, ама много скъпо! Второто предложение, макар и с леко евтин вид, е също симпатично, само не знам дали може да побере Апарата със 70-300 закачен. Дадох си сметка, че за мен по отношение на чантите за рамо има още един важен момент - вътрешната част, която е към тялото, да е максимално гладка, за да не съсипва дрехите, също и на ремъка. Сегашната ми Lowepro Nova уви не е идеална в това отношение, а и тия дето си ги показал, май не са и те, особено втората изглежда бая грапава..


Отговори на това съобщение
 Re: Удобна фото чанта
Автор: victory13   
Дата:   16-08-13 11:46

ако се разкачи обектива, се печели и място, и компактност... иначе ти трябва голяма чанта, в която ще останат празноти...

Отговори на това съобщение
 Re: Удобна фото чанта
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   16-08-13 11:49

Избора на чанта, е каро избора на жена - трудна задача.

Отговори на това съобщение
 Re: Удобна фото чанта
Автор: krist   
Дата:   16-08-13 12:01

Това за разкачането и пестенето на място е ясно, аз обаче го искам закачен, за да го ползвам в мъгла и дъжд за второ тяло, без да се притеснявам от проблеми, та за това ми трябва и отделна малка, висока чанта. С две чанти натоварването върху тялото е по-балансирано, макар че пак не е леко да мъкнеш два кютука, де - през Юни в Гръцко го опитвах и не бях очарован, но, както написах, има ситуации, в които се налага да има и второ тяло.. Също така, понякога закаченият обектив помага да не изпуснеш момента..


Отговори на това съобщение
 Re: Удобна фото чанта
Автор: didesignbg   
Дата:   16-08-13 12:39

Това за гладките чанти, и аз забелязвам че горните ми дрехи стават доста бързо износени, ама не бих го поставял като изискване, ако искаш да не ги дращи ще се хлъзга и няма да е удобно. Ти си с по-обемни изисквания и ще ти трябва един модел по-голяма, про месинджъра ти е тъкмо.
Crumpler - леки удоволствия, как звучи само а? Скъпички са, но сигурно ще отида да я погледна, пък може и кафенце да има.

Отговори на това съобщение
 Re: Удобна фото чанта
Автор: джъмбо   
Дата:   16-08-13 12:58

пробвах няколко кръмплъра с надежда да намеря удобен... уви
иначе са скъпи... да...

колкото и да е странно в момента най-често ползвам едно ловепро дето прилича на торба от противогаз и същото такова ама калахари... (то и на цвят и консистенция си докарва торба от противогаз)

Отговори на това съобщение
 Re: Удобна фото чанта
Автор: didesignbg   
Дата:   16-08-13 13:03

Аз точно такова искам да пробвам, нали това е модерната концепция пощенска чанта. По едно време нешънъл джиографик чантите ги имаше и у нас, сега гледам зачезнали. От калахарито какви са ти впечатленията, не ме грабват много от снимките?

Отговори на това съобщение
 Re: Удобна фото чанта
Автор: джъмбо   
Дата:   16-08-13 13:36

http://magazin.photosynthesis.bg/offer/268345148005.html
ползвам такава, но си имам меи кожени калъфи за обективите и ползвам без огледална система... невразчна е и не привлича внимание...

събира камера с 2-3 обектива но какт казах обективите опаковани отделно

единственият и проблем е че ципа не е защитен ако вали... това си е сериозен бъг

Отговори на това съобщение
 Re: Удобна фото чанта
Автор: krist   
Дата:   16-08-13 13:54

За моите нужди се зачудих за Tamrac-5630-Pro-Digit-Zoom-10 (има го и в Павилиона за 105 лв.):


Само дето няма да е съвсем гладкa сигурно..


Отговори на това съобщение
 Re: Удобна фото чанта
Автор: estate   
Дата:   16-08-13 15:32

Stealth reporter серията на Lowepro са много добри .Не са фешън но са практични.

Отговори на това съобщение
 Re: Удобна фото чанта
Автор: cicomanco   
Дата:   16-08-13 16:29

Аз съм с една на Канон. Може би най-удобната която съм носил! Побита Д600 с грип, светкавица, 4 обектива и какво ли още не! Освен това, с нея съм сигурен че няма да ми откраднат Никон-а...[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Удобна фото чанта
Автор: k7   
Дата:   16-08-13 16:50

Автор: estate
Дата: 16-08-13 15:32

Stealth reporter серията на Lowepro са много добри .Не са фешън но са практични.

Да не съм Офф, в момента продавам такава : Lowepro Stealth Reporter D400 AW

https://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=BAZAR&request=view&id=18482

Отговори на това съобщение
 Re: Удобна фото чанта
Автор: krist   
Дата:   16-08-13 17:35

"Аз съм с една на Канон. ... Побита Д600"

Тия двете неща в едно изречение?![smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Удобна фото чанта
Автор: the_viki   
Дата:   16-08-13 21:37

Погледни тази http://www.photopavilion.com/?page=catalog&catalog=23&product=9204&show=additional# мисля, че ще ти свърши работа.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »