Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Видео с DSLR
Автор: Niko24   
Дата:   08-08-13 13:55

Първият ми комерсиален видео проект - сториборд, режисура, камера, звук, анимация и постпродукция: кратък трейлър за актуалната изложба на Емил Нолде в Музей Фриедер Бурда в Баден-Баден:
http://www.youtube.com/watch?v=4-OEjLDPLcM


Целта беше да се направи комуникационен продукт, който да бъде използван онлайн в обичайните социални медии.

Сградата на музея, е на един от любимите ми архитекти - Ричард Майер, така че снимането беше чиста проба удоволствие.

Професионалистите от вас в тази област със сигурност ще намерят кусури, но сега тепърва събирам опит ... та ще се радвам на коментари.


Отговори на това съобщение
 Re: Видео с DSLR
Автор: Niko24   
Дата:   08-08-13 13:58

Снимано е с Canon 5D Mark II, 16-35 L 2.8 и 70-200 L 2.8
После After Effects и Premiere.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео с DSLR
Автор: marchello   
Дата:   08-08-13 14:18

харесва ми

Отговори на това съобщение
 Re: Видео с DSLR
Автор: PieroBG   
Дата:   08-08-13 21:26

Приятно е, браво![cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео с DSLR
Автор: kadar   
Дата:   08-08-13 22:59

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео с DSLR
Автор: t.marev   
Дата:   08-08-13 23:07

Добре си се справил, особено втората част - след интервюто със господин едикой си. Тук-таме някой излишен ластик и изскачане от ритъма . в началото кадрите вървят като на видеоклип, прекалено бързо и хаотично, зрителят не може да възприеме това което му показваш, но това е нормално. Като цяло е сносно, особено пък за интернет.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео с DSLR
Автор: orhch   
Дата:   08-08-13 23:17

На мен като на любител определено ми харесва!
Само на места не ми допаднаха кадрите с белите рамки, които си добавил, но това си е до лични предпочитания.
За кадрите с господина, който обясняваше за изложбата, използва ли допълнително осветление?

Браво! И много други проекти да реализираш! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Видео с DSLR
Автор: Niko24   
Дата:   09-08-13 01:26

Благодаря за коментарите.

@t.marev: да, в началото е бързичко, но това беше умишлено. Може и да съм прекалил. На мен по-скоро втората част ми е малко бавна :) Какво имаш предвид с "излишен ластик"?

@orhch: паспартутата произлизат от това, че в началото имаше повече типография, която в последствие по желание на клиента беше редуцирана. Така си и останаха, но понеже съм фетишист на тема свободно пространство си ги оставих. Лошото е, че фона на YouTube е бял и така с моето бяло става една супа. Просто това не го бях предвидил.



Публикацията е редактирана (09-08-13 01:26)

Отговори на това съобщение
 Re: Видео с DSLR
Автор: ivoet   
Дата:   09-08-13 02:04

Наистина много приятно. [cool] Макар да не разбирам немски го изледах докрай и ми беше интересно.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео с DSLR
Автор: bOzo   
Дата:   09-08-13 02:13

Хареса ми.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео с DSLR
Автор: t.marev   
Дата:   11-08-13 17:45

Niko24 написа:

> Благодаря за коментарите.
>
> @t.marev: да, в началото е бързичко, но
> това беше умишлено. Може и да съм
> прекалил. На мен по-скоро втората
> част ми е малко бавна :) Какво имаш
> предвид с "излишен ластик"?
>

На тебе ти е бавна, защото знаеш за какво става дума, но за зрителя е по-интересна, щото вижда разни хора, на екрана става нещо и това му дава възможност да се запознае със събитието, докато в първата част, докато да види коридор ли е, зала ли е и какво става в нея и хоп - картинката се сменила!
Това е моето мнение.....
А "ластик" на жаргон означава работа с вариото....[smile] обикновено излишно приближаване и отдалечаване. Всички начинаещи оператори го разтягат, не се притеснявай![smile]
Успех, видеото е съвсем прилично, особено интервюто!


Отговори на това съобщение
 Re: Видео с DSLR
Автор: klez   
Дата:   11-08-13 19:55

:-) Много приятно видео, браво много ми допада.

Отговори на това съобщение
 Re: Видео с DSLR
Автор: rtopalov1   
Дата:   12-08-13 22:26

На мен ми хареса!

Отговори на това съобщение
 Re: Видео с DSLR
Автор: Niko24   
Дата:   16-08-13 10:48

Това било то "ластика" :) Ясно. Наистина в повечето случаи е безмислено, а и с DSLR технически си е предизвикателство (нямах аксесоари, въртях на ръка).

Отговори на това съобщение
 Re: Видео с DSLR
Автор: igg   
Дата:   16-08-13 12:41

мога да кажа преди като работих в една телевизия , рекламите ,филми и много други неща бяха заснети с 60д , реклами които се въртят нон-стоп по телевизиите и т.н. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Видео с DSLR
Автор: Ivan_A   
Дата:   16-08-13 15:30

Хареса ми!
С усет и вкус направено.

[smilie24]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »