Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Печат върху тениски - препоръка
Автор: amazona   
Дата:   22-07-13 10:13

Здравейте,

малко встрани от фотографията, имам нужда от рекламни тениски - със снимки на птици или пеперуди. Единственото което ме интересува е да са наистина качествени - самите тениски - примерно органичен памук, и самото изображение да е качествено и трайно. Ако някой е правил такива, ще съм благодарен за препоръка за фирма с която да се свържа. Поздрави.


Отговори на това съобщение
 Re: Печат върху тениски - препоръка
Автор: Нели   
Дата:   22-07-13 10:27

http://surprizestudio.com/


В случай, че си близо до НДК, ако искаш може да видиш тези, които са ми ги направили.



Публикацията е редактирана (22-07-13 10:29)

Отговори на това съобщение
 Re: Печат върху тениски - препоръка
Автор: iasen2   
Дата:   22-07-13 12:09

има няколко начина -
директен печат с текстилен принтер - много лошо качество липса на контраст и фотореалитични цветове , измива се след няколко пранета .
печат върху фолио със солвентен принтер , после фолиото се трансферира с преса - много голямо качество и фотореалистични цветове пере се без проблем , недостатък - фолиото е дебело .
трети начин - сита - много скъпо за малко бройки .

ако си го напечаташ , мога да ти го трансферирам , Проблема е че съм от Русе . Микроасу продават фолиа за текстил . Те могат да те насочат и към техни клиенти за София ,където могат да ти го напечатат и трансферират .


Има и сублимационен печат върху специални тениски , които са от Полиестер предната част на плата .

Отговори на това съобщение
 Re: Печат върху тениски - препоръка
Автор: imitev   
Дата:   22-07-13 13:28


Трансферните технологии, ако не се правят с качествени материали се скапват много бързо при пране, особено за големи площи...

Отговори на това съобщение
 Re: Печат върху тениски - препоръка
Автор: DonBasilio   
Дата:   22-07-13 19:15

Печати се с тонер на трансферен материал после се трансферира печата е качествен и траен. Но се пере до 40 градуса и за предпочитане на ръка.
Препоръчителни е материала да не е чист памук.

А истината е памучна тениска апликирана с готова щампа направена на сито (има два вида щампи - плоски и набъбващи след трансфера)
Има една американска фирма, която се занимава с това. Резултатът е невероятен и уникално добър. Но това е друга бира....
Може , както казах с тонер .

Поради липса на интерес изоставих това занимание преди години.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »