Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 "Сефтосват АМ „Тракия” със смъртоносна гонка"
Автор: hose   
Дата:   22-07-13 13:13

има самоубийци...

http://lifestylebg.com/seftosvat-am-trakia-sys-smyrtonosna-gonka



Отговори на това съобщение
 Re: "Сефтосват АМ „Тракия” със смъртоносна гонка"
Автор: imitev   
Дата:   22-07-13 13:21


Чекаме да видим "резултатите"

Ебаси - не може ли да им направят частно парти - затварят магистралата за 2 часа и ги пускат легално да се пребиват тъпанарите!

Преди това подписват че участват на своя отговорност и ГАЗ до гробищата [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: "Сефтосват АМ „Тракия” със смъртоносна гонка"
Автор: hotsnail   
Дата:   22-07-13 13:21

http://www.youtube.com/watch?v=JoGUbFMbHyQ

Отговори на това съобщение
 Re: "Сефтосват АМ „Тракия” със смъртоносна гонка"
Автор: simon4o_bg   
Дата:   22-07-13 13:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Сефтосват АМ „Тракия” със смъртоносна гонка"
Автор: imitev   
Дата:   22-07-13 13:27


"Ебаси майката! Ебаси майката! Ебаси майката!"

Цитат от края на клипа в тубата [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: "Сефтосват АМ „Тракия” със смъртоносна гонка"
Автор: mmjm   
Дата:   22-07-13 13:28

Нито филма "Скорост", нито "Да пристигнеш за 60 секунди", нито играта "Need For Speed" са български. Копираме най-лошото да, но лудостта по пътищата не е наш патент.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: hotsnail   
Дата:   22-07-13 13:37

Ами в България един проблем е че няма хубави писти за скоростно каране. В САЩ имах позната която работеше в банка, много културен човек. Обаче в гаража до старата и тойота с която ходи на работа имаше Камеро, което караше събота и неделя с бясни скорости по състезателна писта.

Най-нормално е да си караш колата бързо и да искаш бърза кола или мотор. Парадокса е че в България няма къде да го направиш това нормално. Най-близката писта която съм намирал е в Гърция.

Какво е фотографсктото в темата? или порсто щото завиждаме на някой, че има бърза кола...т.е. завист



Публикацията е редактирана (22-07-13 13:38)

Отговори на това съобщение
 Re: "Сефтосват АМ „Тракия” със смъртоносна гонка"
Автор: ilcoin   
Дата:   22-07-13 13:43

hotsnail [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: "Сефтосват АМ „Тракия” със смъртоносна гонка"
Автор: krist   
Дата:   22-07-13 13:45

А, бе, к'ва завист, к'ви пет лева?! Като някой иска да се самоубива, да ходи на определените за това места - т.е. въпросните писти. Като няма у нас, да ходят в Гърция, или да си съберат пари, и да си направят. Щом имат пари за толкова скъпи коли, все ще намерят някой лев и писта да си направят.


Отговори на това съобщение
 Re: "Сефтосват АМ „Тракия” със смъртоносна гонка"
Автор: mmjm   
Дата:   22-07-13 13:52

Правилниците за безопасност, било по пътищата, било в мините, било в централите са писани с кръвта на пострадалите по тези места. Ограничението на скоростта показва максималната безопасна скорост не само за вас, а и за останалите участници в движението и е съобразена със спецификите на пътя. Прочети първото ми изречение и кажи къде видя завист.
Бъдете здрави и умната.

Отговори на това съобщение
 Re: "Сефтосват АМ „Тракия” със смъртоносна гонка"
Автор: uri64   
Дата:   22-07-13 13:59

Абе какво ще си пишат кръвната група по ръцете? За такива идиоти ли трябва да се хабят и без това недостигащите кръв и консумативи? Тия ако се претрепят просто трябва да ги оставят ей така, лошото е че ако направят някоя дивашка катастрофа може и някой невинен да пострада [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: "Сефтосват АМ „Тракия” със смъртоносна гонка"
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   22-07-13 14:18

То па една магистрала, то па едни бегачки..[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: "Сефтосват АМ „Тракия” със смъртоносна гонка"
Автор: imitev   
Дата:   22-07-13 14:43


Audi R8 не е баш таралясник...

Отговори на това съобщение
 Re: "Сефтосват АМ „Тракия” със смъртоносна гонка"
Автор: mmjm   
Дата:   22-07-13 14:59

Не говоря за таралясници, а за правила. hotsnail е прав, че трябва да има места, на които любителите на скоростта да разпускат в свободното си време. Нямам нищо против състезанията на пригодени и обезопасени за целта писти, не съм съгласен да е за сметка на нечия безопасност (примерно докато пътувам с децата си към морето, дребно камъче да те отклони към колата ми).

Отговори на това съобщение
 Re: "Сефтосват АМ „Тракия” със смъртоносна гонка"
Автор: imitev   
Дата:   22-07-13 15:15


Знаеш ли защо няма такива места?

Защото никой няма търсене на такива...

Ако имаше - все някой щеше да направи писта и в БГ...

Отговори на това съобщение
 Re: "Сефтосват АМ „Тракия” със смъртоносна гонка"
Автор: lakosta   
Дата:   22-07-13 15:36

няма такива места защото у нас баровците са безсмъртни и всички пътища са техни,а ние лузърите сме малки предмети...[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: "Сефтосват АМ „Тракия” със смъртоносна гонка"
Автор: krist   
Дата:   22-07-13 15:40

то, па едни баровци![smilie4]


Отговори на това съобщение
 Re: "Сефтосват АМ „Тракия” със смъртоносна гонка"
Автор: hotsnail   
Дата:   22-07-13 16:46

Това не е баровско забавление. Баровците си имат яхти, самолети, голф, златотърсачки и тем подобни забавления.

Мисля че е като фотографията, джиповете и доста други подобни хобита за забавление на средната класа т.е. трудещите се.

Не пречи баровец да си вземе бърза кола и сугрно е естествено ама не мисля че идеята да караш бързо за тръпка е ограничена само до най-горния слой на обществото. Дори напротив мисля че повечето инциденти и такива неща стават със средна ръка хора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: krach   
Дата:   22-07-13 17:27

Абе забавление силно казано. Положението е следното: Имаш малка п**ка и в леглото не ти се получава. Жената ти се смее, от нерви изплискваш легена щото и без това си толкова тъп че трудно говориш и пазиш равновесие едновременно. Качваш се в колата и: "ей сега ще им покажа на тия".

Слабия контрол и ширещата се корупция стимулира подобни недоносчета да си веят кухата кратуна с 150 над позволеното. Ако имаше стриктен контрол и солени глоби (солени имам предвид поне 1 път стойността на бараките които карат) преди бай Ганьо да се качи в бЕмвЕ-то да ни покаже какво е научил щеше да помисли. А бидейки интелект какъвто го описах няма да го мисли а просто няма да се качи.

Лошо няма да се кефиш на скоростта. Проблема идва от там че IQто ти не достига че докато се правиш на мУж заплашваш живота на околните. Уважавам правото на всеки да бъде тъп и да се самоубива. Но не искам по никакъв начин да ме ангажира мене - а именно като ме заплашва на пътя или след това по косвен път моите данъци отиват да го лекуват щото видиш ли ти се пречукал. Ако има ДОБРОВОЛНО здравно осигуряване ОК.[beer]



Публикацията е редактирана (22-07-13 17:28)

Отговори на това съобщение
 Re: "Сефтосват АМ „Тракия” със смъртоносна гонка"
Автор: dimitar3   
Дата:   22-07-13 17:37

Адреналина на реален път както е магистралата е по-голям, та дори и да има писти пак ще си има такива изпълнения, манталитета ни е друг.

Отговори на това съобщение
 Re: "Сефтосват АМ „Тракия” със смъртоносна гонка"
Автор: мара   
Дата:   22-07-13 17:38

съгласна с krach

Отговори на това съобщение
 Re: "Сефтосват АМ „Тракия” със смъртоносна гонка"
Автор: mmjm   
Дата:   22-07-13 17:47

Ако има ефективни присъди за причинилите осакатяване или смърт на пътя, доживотно отнемане на книжката + ефективна присъда при положителна алкохолна проба, доживотно отнемане на книжката при превишаване на скоростта (примерно 30 или 40% над ограничението) ще се замислиш дали да вдигаш адреналина. Всъщност темата не е за тук. Има други форуми обсъждащи този проблем, както и групи във фейсбук и др социални мрежи.

Отговори на това съобщение
 Re: "Сефтосват АМ „Тракия” със смъртоносна гонка"
Автор: victory13   
Дата:   22-07-13 18:02

сега пък държавата не направила на горките, няма къде да се пробат [smilie18]

ми дракон, кондофрей, долна митрополия са все места да се пробаш... ако не те устройва, ей го серес... ма то па се плащало... току-виж не останали стинки за газчица за бегачката [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: alphatier   
Дата:   22-07-13 18:19

Принципно дракон и долна митрополия са бледи подобия на писти,нещо като да кажеш,че камерата на телефона ти е фотоапарат,да и двете правят снимки ама нали.Казвам го като бивш мотоциклетен състезател,а сега си ходя да си карам за удоволствие като ме засърбят ръчичките,тъй като отдавна съм се отказал да карам по нашите пътища.Виж Серес си е писта,с правилната настилка,бордюри,сейфти зони,боксове и всичко както си му е реда.Нашите "писти" са бетонови блокчета с по 15см дупки между плочите и пораснали плевели между бетона.Иначе съм напълно съгласен,че такива скоростни гонки са глупост и нямат място на пътя [smilie24]

П.П Адреналина от каране на писта и с други хора покрай теб е несравним и стотици пъти по-голям от това да настискаш един педал и да караш направо,честно казано не намирам нищо вълнуващо в това да караш в права линия,ако ще и с 300 да се движиш.



Публикацията е редактирана (22-07-13 18:36)

Отговори на това съобщение
 Re: "Сефтосват АМ „Тракия” със смъртоносна гонка"
Автор: DonBasilio   
Дата:   22-07-13 18:38

Ква "Тракия, К'во Ауди Р8,
Кьв "таралясник". кви 308 !!!. Я тука 299 км/час(20 мин Сандански - Благоевград) и то в натоварен трафик, а не нощес по малките часове !!! Т'ва е адреналина и донорство...

http://vbox7.com/play:cb3f1b763c



Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »