Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 ND филтри под наем за 24 часа
Автор: SLX   
Дата:   11-07-13 15:44

Здравейте,
стана ясно, че Lee се продава в синтезиса, въпросът е дали има някой, който би ми заел държач и 2 ND филтъра (.6 и .9 софт) за 24 часа. Адаптерен пръстен си имам. Бих оставил като гаранция за почтеността си [smile] един 70-200. Идеята е за бързичко и целенасочено снимана на изгрев в Синеморец. Тръгване от София през нощта, снимане на изгрева, малко силски портрето-стрийт на връщане и финиширане следобеда на следващия ден пак в София. Ако някой иска да се вози, но доброволно да приеме аз, а не той да снимам с неговите филтри[smilie3] , също е добре дошъл. Това го виждам до края на юли.

Отговори на това съобщение
 Re: ND филтри под наем за 24 часа
Автор: mihail_radkov   
Дата:   11-07-13 16:08

какъв размер филтри се търсят?

Отговори на това съобщение
 Re: ND филтри под наем за 24 часа
Автор: SLX   
Дата:   11-07-13 16:11

100х150 по принцип, но ако някой може да заеме и адаптерния ринг на 77 мм. с държач и филтри в друг размер, няма пречки и така да процедираме.

Отговори на това съобщение
 Re: ND филтри под наем за 24 часа
Автор: jingov   
Дата:   13-07-13 00:42

Да , срещу 100 кинта , опазването е субективният момент ... [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: ND филтри под наем за 24 часа
Автор: SLX   
Дата:   15-07-13 09:32

Да разбирам, че срещу 100 кинта мога да наема вашият комплект на Lee? И субективно да обещая, че за 30-ината кадъра няма да го повредя. Звучи като оферта, готов съм с удоволствие да чуя и други. Пък накрая ще взема да си купя един сет.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ND филтри под наем за 24 часа
Автор: jingov   
Дата:   15-07-13 10:52

SLX- Това би било най правилното решение !

Отговори на това съобщение
 Re: ND филтри под наем за 24 часа
Автор: SLX   
Дата:   15-07-13 11:11

Нещо като че е по-добре да си млад, богат и здрав, отколкото стар, беден и болен [smile] . Очевидно, че е най-доброто решение, но в момента се напъвам да се окомплектовам с обективи, понеже преди 3 месеца разпродадох цялата система, та филтрите са на втора линия. И бездруго авантюрата за Синеморец е запланувана за тази седмица, вероятно четвъртък срещу петък и ще се снима с моето тяло и нает 17-40, та въпросът беше някакъв филтър да изпрося. До есента със сигурност ще имам собствени.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »