Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 JUNIOR 98 LTD( ПРО ФОТО ЦЕНТЪР) са НЕКОРЕКТНИ !
Автор: vlatom   
Дата:   03-07-13 13:26

Видях,че и други преди мене са писали по темата,но понеже и аз изгорях,включвам се към предупрежденията-НЕ КУПУВАЙТЕ ОТ ТАЗИ ФИРМА!Накратко-предявих претенция по рекламация на FUJIFILM FP AX 300-сапунерка на жена ми,която в срока на гаранцията 2 пъти показа един и същи дефект.30-дневния срок мина преди 5 дни,апаратът не е ремонтиран,предложих им да го сменят с такъв или с друг модел,дори и с доплащане,казаха ДА,Ще ви се обадим да ви предложим,и не се обадиха.След един ден аз им се обадих,за да си поискам парите,казаха,че нямат практика да връщат пари[smilie11].Аз почвам по трудния начин,а вие ги ЗАОБИКАЛЯЙТЕ ОТДАЛЕЧЕ !


Отговори на това съобщение
 Re: JUNIOR 98 LTD( ПРО ФОТО ЦЕНТЪР) са НЕКОРЕКТНИ !
Автор: asahi   
Дата:   03-07-13 20:31

Прочети си Закона за правата на потребителя, направи регистрирана рекламация и ако не то се случат нещата отивай в Комисията за защита на потребителя. Не са длъжни да ти върнат парите.

Отговори на това съобщение
 Re: JUNIOR 98 LTD( ПРО ФОТО ЦЕНТЪР) са НЕКОРЕКТНИ !
Автор: pliska   
Дата:   04-07-13 09:12

JUNIOR 98 LTD( ПРО ФОТО ЦЕНТЪР)[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »