Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Откраднат D80 + 18-105 VR в гр. Варна
Автор: Al3k   
Дата:   02-07-13 20:50

Предварително се извинявам, ако мястото на темата не е тук, нека бъде преместена. Знам, че техниката може вече да е продадена и препродадена кой знае къде, но все пак исках да споделя:

Откраднат е Nikon D80 с 18-105 VR със сенник и калъф за обектива, всичко това в черна чанта Tamrac. Серийният номер на апарата е 4524374.

Случката се случи във Варна, в района на ЖП гарата. Моля ако на някого му предлагат въпросните неща да се свърже с мен.

Наслука и ползотворно щракане желая.


Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат D80 + 18-105 VR в гр. Варна
Автор: daniil-k   
Дата:   02-07-13 21:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат D80 + 18-105 VR в гр. Варна
Автор: Al3k   
Дата:   02-07-13 22:06

Благодаря за включването, продължавам с търсенето, надеждата не умира. :)

Забравих да добавя в първия пост, че в чантата на фотото имаше още слънчеви очила Pierre Cardin в твърд черен калъф, часовник Carrera с кафява широка верижка и външен хард диск Toshiba 1TB.

И отново моля, ако на някой от Варна му предлагат или засече някъде по заложни къщи, щандове и т.н. въпросната фото-техника или гореизброените неща, да се свърже с мен, ще се отблагодаря.

Хубави дни ви желая, и да не ви сполетява това.


Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат D80 + 18-105 VR в гр. Варна
Автор: borisu   
Дата:   02-07-13 23:20

Добре, много техника се изкраде. На някой нещо върна ли се? Тия неща едни и същи хора го правят. Не може да не ги знаят куките, не може да не вземат мерки. Крайно време е да спрат да мрънкат за ниски заплати, да спрат да люпят семки и да си размърдат малко дебелите задлици.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »