Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Избор на статив
Автор: slavi_biserov   
Дата:   26-06-13 09:33

Здравейте, колеги

Какъв статив може да ми предложите за бюджет 150 - 200 лв ? Тялото, което ще сложа на него е Canon eos 1100D + китов обектив 18-55 ис, други обективи, които ще слагам с това тяло на статива са EF 70-200mm f/4 L USM и Canon EF - S 60mm f/2.8 macro usm. Ще ми трябва нещо стабилно и с възможност за снимане почти от земята. Ако може да ми препоръчате някакъв, който влиза в мойте изисквания, ще съм му благодарен ! [shtrak]

Поздрави !

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на статив
Автор: benisio   
Дата:   26-06-13 09:42

Привет,
тези дни попаднах на един блог с доста интересни снимки и статии.
Това е линк към статия за стативите - бюджета там е малко над 300 лв, но на мен ми хареса статията и насоките - какво да гледаш като купуваш статив.

http://ivanmiladinov.com/blog/stativ/


Поздрави

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на статив
Автор: iasen2   
Дата:   26-06-13 11:47

Значи трябва колоната да може да се извзажда :http://dynaphos.com/product.php?c=14&sc=185&id=1102

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на статив
Автор: slavi_biserov   
Дата:   26-06-13 12:26

А как е по - добре с трипозиционна глава или с ябълковидна глава ? Също така не излиза ли по - скъпо отделно ако се закупят основа и глава ?

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на статив
Автор: w8inglife   
Дата:   26-06-13 20:57

според мен (не ангажирам никого) е хубаво да са отделно... струва ми се, че основата има по-голяма амортизация(морска вода, лангъркане...),докато една хубава глава би трябвало да е по-добрата инвестиция в дългосрочен план ... Може и да греша, моят статив е лепен на 2 места и повече ме затруднява отколкото ми помага, така че ще следя темата с интерес [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »