Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 вече не търся евтин ретуш
Автор: dimichos   
Дата:   24-06-13 00:50

Здравейте, чат-пат снимам празници на приятели без комерсиални цели, като подарък за някое тържество. Търся човек за пост-обработка на снимки и видео - примерно половин час видео и стотина снимки на слайдшоу с музика за диск. Снимките обикновено се нуждаят от малко корекции на WB и експозиция. За 51 лева ще си ги направя сам, търся краен продукт на малко по- ниска цена.

Отговори на това съобщение
 Re: търся евтин ретуш
Автор: pepi34   
Дата:   24-06-13 01:14

Айде петък е. Що не си ги направиш сам, мързи ли те?

Отговори на това съобщение
 Re: търся евтин ретуш
Автор: dimichos   
Дата:   24-06-13 01:23

Изнервям се бързо и ще идат пари за хардвер, а има безделници колкото щеш.



Публикацията е редактирана (24-06-13 01:51)

Отговори на това съобщение
 Re: търся евтин ретуш
Автор: marchello   
Дата:   24-06-13 01:36

[smilie10] а не .... аз за 50 лв обработвам до 5 снимки. [smilie8] не съм ти в калибъра.

Отговори на това съобщение
 Re: търся евтин ретуш
Автор: asahi   
Дата:   24-06-13 01:41

Евтиното месо не е вкусно.

Отговори на това съобщение
 Re: търся евтин ретуш
Автор: dimichos   
Дата:   24-06-13 01:50

Асахи, и аз ги пиша такива понякога.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: търся евтин ретуш
Автор: pepi34   
Дата:   24-06-13 02:05

Досега да ги беше направил и да си забравил.Нооооо те хората топлата вода са я открили много отдавна, още в робовладелския строй :) Що да бачкам, кат мое и да не бачкам :)

Отговори на това съобщение
 Re: търся евтин ретуш
Автор: dimichos   
Дата:   24-06-13 02:30

pepi34 , ами така ми излиза по- изгодно. Защо да не се възползва някой нуждаещ се- работата е рутинна за тези, които се занимават редовно и не отнема много време. Аз работя в друга сфера, както и 98,5 процента от съфорумците,предполагам. Поздрави!

Отговори на това съобщение
 Re: търся евтин ретуш
Автор: Alex_Stand   
Дата:   24-06-13 03:47

Даааа... тарикати винаги ще има, но по-лошото е , че някой ще се навие!

Отговори на това съобщение
 Re: търся евтин ретуш
Автор: mcnicko   
Дата:   24-06-13 08:45

"Изнервям се бързо и ще идат пари за хардвер, а има безделници колкото щеш"

Ей тва е отношение на работодател [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: търся евтин ретуш
Автор: netizen   
Дата:   24-06-13 09:37

51лв са много? Т.е. 50лв са ок, така ли да го разбирам? За 10 снимки ли говорим? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: търся евтин ретуш
Автор: mcnicko   
Дата:   24-06-13 09:55

Да бе да, тва е за 5 лв работа според нашия човек, ето какво иска той:

"примерно половин час видео и стотина снимки на слайдшоу с музика за диск."

Отговори на това съобщение
 Re: търся евтин ретуш
Автор: vladod   
Дата:   24-06-13 10:04

Избери си един кадър, от "шедьоврите", които си изснимал на приятелите ти и за 51 лева, ще ти го обработя така, че да те викат и други твои приятели да им направиш ЕДИН кадър [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: търся евтин ретуш
Автор: nickname   
Дата:   24-06-13 11:17

..."работата е рутинна за тези, които се занимават редовно и не отнема много време."
[smilie8]

Такива изказвания най-много ме дразнят. А защо не питате колко време са инвестирали в получаването на знания тия дето се занимават редовно. А иначе като отидете на зъболекар казвате ли му - ейтука, рутинно, една пломбичка да ми сложите, а, то бързо ставало, ето Ви 10 лв. Не коментирам предлаганата от Вас цена, а отношението към разбиращите повече в определена област - определяте тяхната работа като "рутинна". Мислете малко какво пишете.



Публикацията е редактирана (24-06-13 11:31)

Отговори на това съобщение
 Re: търся евтин ретуш
Автор: pepi34   
Дата:   24-06-13 11:27

То такова си е отношението към фотографията изобщо у нас.Всеки си мисли, че щом имаш апарат, може да намери някой да го снима безплатно, ей така за да не се хаби да натиска копчето :)

Отговори на това съобщение
 Re: търся евтин ретуш
Автор: dimichos   
Дата:   24-06-13 11:39

Тука е пълно с малчугани дето не им стигат парите за качествена сапунерка, а инак парите им се виждат малко. Ако 50 лева не са пари за два- три часа работа браво на вас- ами да сменям професията тогава.
Благодаря на всички за съдържателните коментари! Ще се оправям пак сам[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: търся евтин ретуш
Автор: tzl   
Дата:   24-06-13 11:51

Човекът има право да търси работници за каквото си иска заплащане, заащото е чорбаджия на парите си. Ако не си намери работници, ще търси друг начин. Ако намери, ще им плати това, което си е решил. Човекът предлага работа. Предлага заплащане. За някои не е добро.

Не виждам проблем.

Това, че на някой не му харесва заплащането, не виждам защо трябва да се коментира. Като не му харесва, отминава обявата и оставя заинтересуваните да се свържат с човека.

Същото е с тези, които са си купили Hasselblad. Що са сглупили и са дали толкова хиляди пари след като можело да не се минават така, ами да си вземат по-евтино. Или що има мебели които струват хиляди след като можеш да си вземеш един кекав талашит за под 100лв.

Щом човекът дава обява за толкова пари, явно не търси Vogue-ниво ретуш (не че там нямат издънки).

Отговори на това съобщение
 Re: търся евтин ретуш
Автор: realnoncho   
Дата:   24-06-13 12:10

Мда, пълно е с малчугани които нямат 50 лв, но рутинно ретушират и видеообработват [smilie5] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: вече не търся евтин ретуш
Автор: ork1   
Дата:   24-06-13 12:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: търся евтин ретуш
Автор: ork1   
Дата:   24-06-13 12:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: вече не търся евтин ретуш
Автор: mcnicko   
Дата:   24-06-13 12:32

ork1, на тебе и 15 лв на ден са ти много с този правопис и тези нечетими писаници...[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: вече не търся евтин ретуш
Автор: vladod   
Дата:   24-06-13 12:33

ork1, не се обиждай, работи за колкото искаш или, по-точно, за толкова, колкото са склонни да ти платят.

Аз обичам да работя за клиенти, които ценят труда ми и правят разлика в качеството на крайния продукт [shtrak]
Общи клиенти НЯМАМЕ ...

Отговори на това съобщение
 Re: вече не търся евтин ретуш
Автор: ork1   
Дата:   24-06-13 12:40

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: вече не търся евтин ретуш
Автор: nickname   
Дата:   24-06-13 12:42

ork1 каква моя снимка, аз съм единствения който НЕ Е коментирал цена. Даже съм го казал - не коментирам предложената цена, а отношението. А сравнения много - идва при мен клиент, иска чертеж, цената му се вижда много и какво казва той - "айде бе, за колко време ще го направиш", казвам - това си е мой проблем, ето ти компютър, начертай си го сам. Отговорът, който получих беше - ама ..., последва пауза и кръгом.
Нямам претенции за обработка, няма да се хвана да обработвам снимки, дори и за повече пари, защото си знам възможностите. Така че едва ли ще ти се наложи да мачкаш моя снимка, да не говорим за 100.

Отговори на това съобщение
 Re: вече не търся евтин ретуш
Автор: ork1   
Дата:   24-06-13 12:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »