Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Предложете ми някой майстор във Варна или някъде близко
Автор: qpalzm   
Дата:   20-06-13 12:13

Имам киев 4а. Почти всичко работи-скорости, затвор , самоснимачка и тн. Обаче телеметъра му не работи-образът във визьора не се движи.Един фотограф ми каза че едното огледалце в механизма може да е било отлепено.Дали това е причината- незнам.Чудя се дали има някой майстор във Варна или някъде близо ,който може може да го оправи.В София много много не ми се праща-доставката ще излезе 15 лв а и ремотна и връщането..

Отговори на това съобщение
 Re: Предложете ми някой майстор във Варна или някъде близко
Автор: fobo88   
Дата:   20-06-13 12:46

Иванов Сервиз на ул. Цимернан 56[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Предложете ми някой майстор във Варна или някъде близко
Автор: qpalzm   
Дата:   20-06-13 13:02

погледнах сайта-там пише че поправят дигитални камери .за аналогови не пише нищо...

Отговори на това съобщение
 Re: Предложете ми някой майстор във Варна или някъде близко
Автор: fobo88   
Дата:   20-06-13 13:12

добри са и на филмовите[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Предложете ми някой майстор във Варна или някъде близко
Автор: simon4o_bg   
Дата:   20-06-13 14:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложете ми някой майстор във Варна или някъде близко
Автор: qpalzm   
Дата:   20-06-13 14:56

нищо-вторник имам работа във Варна и ще го питам колко ще излезе горе-долу.Ако е скъпо или при Наско или ще измисля нещо друго.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложете ми някой майстор във Варна или някъде близко
Автор: anjsan   
Дата:   20-06-13 15:13

28лв. не е толкова много , ако човек сам не може да си го направи . До Софето с пътните пак там някъде ще ти струва.
Това ,че са евтини Хелиосите не определя цената на ремонта . Аз си купих Зуйко за 5лв. , ама ремонта досега ми е 10пъти по-скъпо.Преди време и аз му дадох на Иванов един два Хелиоса и си ги направи както трябва човека . На немските също им разбира . Не останах много доволен и аз , ама както и да е .
Има един друг майстор -Ивелин Радев той е добър , но сега предимно с цифрови фотоапарати и обективи се занимава . От него съм доволен по отношение на качество и прецизност на ремонт , от сроковете - не . За контакти пишете на fobo88.


Отговори на това съобщение
 Re: Предложете ми някой майстор във Варна или някъде близко
Автор: razorjack   
Дата:   20-06-13 17:36

ъъм ако не се лъжа като махнеш обектива вътре трябва да има едно лостче, което обективът при фокусиране го движи напред назад и това лостче управлява телеметъра ... може да видиш дали не е запецнало това лостче и да го размърдаш.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложете ми някой майстор във Варна или някъде близко
Автор: qpalzm   
Дата:   20-06-13 19:02

при тия киеви не е така защото обектива се движи от един пръстен който се задвижва от колелце разположено върху апарата и по този начин се избягва прикриване на телеметъра с пръст.И аз отначало си мислих че трябва да има лост но просто няма къде да бъде.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложете ми някой майстор във Варна или някъде близко
Автор: Simbon4o   
Дата:   20-06-13 20:25

Иванов на Цимерман - НЕ [smilie23], виждал съм матрица след почистване от въпросния човек и беше мазало, а на всичкото отгоре искал още пари да я довърши... Не е единичен случай,пълно е с лоши отзиви за там. Такова нещо не бива да се толерира!
Във Варна има един Иво, който си върши работата съвестно и поне, ако не може да се справи, няма да ти вземе пари и няма да развали техниката ти. В София Наско е много в час специално с по-старата техника и го препоръчвам.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложете ми някой майстор във Варна или някъде близко
Автор: qpalzm   
Дата:   20-06-13 20:32

може ли да му дадете адреса или телефон?

Отговори на това съобщение
 Re: Предложете ми някой майстор във Варна или някъде близко
Автор: Simbon4o   
Дата:   20-06-13 21:17

имаш лс

Отговори на това съобщение
 Re: Предложете ми някой майстор във Варна или някъде близко
Автор: qpalzm   
Дата:   01-07-13 20:20

Значи днеска ходих във Варна и се обадих на Иво но не искаше да се наеме да го оправи и отидох на Цимерман да видя каква цена ще ми каже.Обяви ми цена около 30-40лв и каза че апарата ще е готов до четвъртак или петък.Нямах друг избор и го оставих-в България гледам че няма обяви за Киев а в Е-бей са по 200лв а и не ми се пращаше до Наско.След няколко дена ще отида да прибера апарата и ще кажа дали съм доволен но цената която ми обяви беше ОК.

Отговори на това съобщение
 Re: Предложете ми някой майстор във Варна или някъде близко
Автор: qpalzm   
Дата:   03-07-13 20:32

Днеска ми се обади и каза че Киева имал много проблеми-телеметъра бил лесен за поправяне,но също така скоростите не работели правилно и пердетата не падали едно след друго и ми каза че няма смисъл да се поправя.Бях купил киева от един съфорумец ,той каза че работи добре,ще трябва да си попиша малко с него.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »