Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Колко струва? Pentacon six
Автор: uricatoli   
Дата:   12-06-13 22:26

Колеги.. попадна ми един pentacon six комплект с 2.8/80 в много добро състояние.. Понеже не ми трябва мисля да го пускам за продаване.. Какви пари мога да му искам?

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва?
Автор: Lycan   
Дата:   12-06-13 23:27

оправи си заглавието

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва?
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   13-06-13 02:21

Ако му измислиш някаква приемлива цена - пиши ми, ще го взема.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва? Pentacon six
Автор: uricatoli   
Дата:   13-06-13 22:06

Е добре де.. какво да мисля под приемлива цена :D гледах ги в ebay По 150 долара.. гледам тук из форумите и продавалника.. някви пак цени..

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва? Pentacon six
Автор: siluet   
Дата:   13-06-13 22:57

2006г купих от съфорумец, един Пентакон 6 за 130лв, не беше в много добро естетическо състояние но работеше. Този модел има проблем с брояча, и май застъпваше кадри в зависимот от това как пускаш лоста след превъртане. Трябва да се провери с филм и дали бавните скорости работят правилно. Моя го продадох в Канада на едно студентче за 200$.


Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва? Pentacon six
Автор: uricatoli   
Дата:   13-06-13 23:23

На този състоянието му е перфектно.. чисти лещи.. вътре където е филма е като нов.. тези дни мисля да изщракам един филм да видя резултати :) Някой може ли да ме упъти от къде да взема и каква лента?

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва? Pentacon six
Автор: ссср   
Дата:   14-06-13 00:09

Трябва да го пробваш със сигурност. Моя който купих беше идеален само един беше снимано с него. Но пак се налагаше да се калибрират скоростите. Просто тези неща трябва да се поддържат.

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва? Pentacon six
Автор: uricatoli   
Дата:   14-06-13 08:54

Той ми дойде бонус.. така че едни 80-90лв дали мога да му взема?

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва? Pentacon six
Автор: fotorafi   
Дата:   14-06-13 10:20

У нас Пентакон сикс не е на почит... Само тялото 70-100 лв. Трябва да се видят скоростите на уреда при Наско, дали застъпва кадри и дали работи брояча. По висока цена в И бей-Англия, Германия, Франция....
Аз имам едно тяло след профилактика на скорости и транспорт и си стои в обявите на ФФ непродаден.
А обектива Биометар 2,8/80 мм е великолепен с преходници за цифровите апарати. Слав е факир за тези преходници..
Успех

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва? Pentacon six
Автор: uricatoli   
Дата:   14-06-13 11:44

Понеже съм фен на DSLR телата и тази насока в момента ми е дива индия съм го пуснал за продаване.. получих една-две добри оферти и сигурно апарата ще си смени собственика ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Колко струва? Pentacon six
Автор: opepi   
Дата:   16-06-13 12:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »