Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 ПОМОГНЕТЕ КАЧЕСТВЕН СЕРВИЗ ЗА СОНИ А580
Автор: bike1234   
Дата:   12-06-13 11:04

Едно от копчетата на алфата ми се повреди.Постоянно натиснато е.Копчето за смяна на блендата при механичен режим.Тъй като съм пател от сервизи,моля да ми препоръчате някой който като го дам да ми оправят копчето ,няма да се развали нещо друго.Благодаря.

Отговори на това съобщение
 Re: ПОМОГНЕТЕ КАЧЕСТВЕН СЕРВИЗ ЗА СОНИ А580
Автор: flammen   
Дата:   12-06-13 11:08

това е сервиза: http://stemark.net/
[smilie24] успех!

Отговори на това съобщение
 Re: ПОМОГНЕТЕ КАЧЕСТВЕН СЕРВИЗ ЗА СОНИ А580
Автор: thumper   
Дата:   12-06-13 12:52

Само в ЛАС сервиз не го носи, пълни некадърници са!

Отговори на това съобщение
 Re: ПОМОГНЕТЕ КАЧЕСТВЕН СЕРВИЗ ЗА СОНИ А580
Автор: Seifi   
Дата:   12-06-13 19:40

На един приятел му го оправиха в Пловдив беше ботна и му струваше 80 лв беше по стар модел Сони побългариха го ,но го оправиха .

Вие не бяхте ли от Стара Загора

Ако ви интересува ще питам

Деком :: Официален дистрибутор на SONY и PIONEER :. http://www.dekom.bg



Публикацията е редактирана (12-06-13 20:06)

Отговори на това съобщение
 Re: ПОМОГНЕТЕ КАЧЕСТВЕН СЕРВИЗ ЗА СОНИ А580
Автор: vikitovikito   
Дата:   12-06-13 20:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: ПОМОГНЕТЕ КАЧЕСТВЕН СЕРВИЗ ЗА СОНИ А580
Автор: pefoto01   
Дата:   12-06-13 20:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: ПОМОГНЕТЕ КАЧЕСТВЕН СЕРВИЗ ЗА СОНИ А580
Автор: quazimodo   
Дата:   12-06-13 21:35

Това не беше ли фирмата с най-добрия сервиз в България?

Отговори на това съобщение
 Re: ПОМОГНЕТЕ КАЧЕСТВЕН СЕРВИЗ ЗА СОНИ А580
Автор: МаркоД   
Дата:   13-06-13 00:01

Аз съм доволен от сервиз SONY в София на входа на Южния парк, бул. Гоце Делчев. Многократно съм ги ползвал и съм доволен. Калоян се казва техника на фототехниката.

Отговори на това съобщение
 Re: ПОМОГНЕТЕ КАЧЕСТВЕН СЕРВИЗ ЗА СОНИ А580
Автор: hotsnail   
Дата:   13-06-13 00:05

quazimodo тролски как си? Пита ли те някой за некомпетентно мнение?

Погледни 2-ия пост там си пише. Отнело е 4 минути....

хайде напиши ми добър сервиз за никон, палячо? колко години ще го пишеш?

Отговори на това съобщение
 Re: ПОМОГНЕТЕ КАЧЕСТВЕН СЕРВИЗ ЗА СОНИ А580
Автор: BOZO   
Дата:   13-06-13 00:26

Sony имат уникален сервиз, и отношение, и обслужване...
quazimodo е прав... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ПОМОГНЕТЕ КАЧЕСТВЕН СЕРВИЗ ЗА СОНИ А580
Автор: nevermess   
Дата:   13-06-13 00:30

hotsnail може и да е трол ама да минаваш на лични обиди [smilie23]?
При условие, че Сони фенове редовно осират не касаещи ги теми (изключително агресивно при това)съм изненадан на реакцията ти.

Отговори на това съобщение
 Re: ПОМОГНЕТЕ КАЧЕСТВЕН СЕРВИЗ ЗА СОНИ А580
Автор: hotsnail   
Дата:   13-06-13 00:49

Писна ми! Знаеш ли колко време избягвах лични обиди? ама е го виж и БОЗО ...колко Сони апарата е носил в сервиз? Има ли идея къде е сервиза? Не никаква идея няма.

Темата за фул фреймите имаше няколко смислени поста и после редовните т...ци довтасаха, темата за хекскоптерите пак 4-5 мало...ка...еми няма да им го спестявам. Сега не съм в настроение да ги правя смешни пред себе си. Ама утре може и да им напълня 100-200 поста да им обясня популярно как нямат и идея от къде да хванат апарата пък акъл дават. В няколко теми писах, че е добре някой да забърше спама ама не....няма модерация

Отговори на това съобщение
 Re: ПОМОГНЕТЕ КАЧЕСТВЕН СЕРВИЗ ЗА СОНИ А580
Автор: BOZO   
Дата:   13-06-13 00:54

hotsnail,
Защо не ходиш на някаква терапия, нещо напрегнат ми се струваш?

Отговори на това съобщение
 Re: ПОМОГНЕТЕ КАЧЕСТВЕН СЕРВИЗ ЗА СОНИ А580
Автор: hotsnail   
Дата:   13-06-13 01:03

Бозо колко обезщетение плати на това момиче за грозния портрет дето си изложил публично? Тя знае ли, че плаши форума с него? може ли 18 годишна да изглежда като на 45? Направил си и бръчки по дълбоки от искърското дефиле. А къде са ти сенките и обема защо си я направил да прилича на снимка от съдебна медицина?

https://photo-forum.net/static/site_pics/116/1369493087_DSC_0110WEB.jpg



Земи изгледай филмче как да си подредя лампите и после едно как да обработвам кожа и после пиши по темите.

А и си купи фотоапрат щото с тая бракма на 15 години не знам къде си тръгнал. Ако им 'зимаш пари на тия абитуриенти как не са се усетили да те съдят за за пропуснати ползи ...ако сами се бяха снимали със телефоните щяха по добри снимки да изкарат..на еидния му липсва лицето а на всички краката...подобно бездарие рядко се вижда, че и си я пуснал тука да се излагаш.

https://photo-forum.net/static/site_pics/116/1369493087_DSC_0110WEB.jpg

https://photo-forum.net/static/site_pics/176/o_1303077933_ABIT2011.jpg





Публикацията е редактирана (13-06-13 01:12)

Отговори на това съобщение
 Re: ПОМОГНЕТЕ КАЧЕСТВЕН СЕРВИЗ ЗА СОНИ А580
Автор: BOZO   
Дата:   13-06-13 01:12

Да, трябва ти терапия...
[smilie18]

Погледнах - страшно ги разбираш нещата, сенки, осветление - изобщо се чудя как имаш свободно време, а не преподаваш някъде... [smilie18]
[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ПОМОГНЕТЕ КАЧЕСТВЕН СЕРВИЗ ЗА СОНИ А580
Автор: hotsnail   
Дата:   13-06-13 01:16

Ами поне не съм измамник и не лъжа хората. Снимам или познати за без пари или плащам на моделите ми. Щото не снимам добре. Уча се и ми е хоби толкова.

А ти си си един измамник - хем не можеш хем явно и пари искаш. Взел си апарата на баба със някави китйски светкавички и лъжеш децата - големи снимки няма що. Във фейса с телефони ученичките по добри си правят. Е за такива като тебе сме я докарали до тука - мърлячи. Явно с това хляба искаш да изкарваш, а една книжка не си прочел нали? какъв фотограф си? Аз за работата си чета непрекъснато какво ново има, поне по два три часа седмично, понякога и по 20-30 (след работа). А това какво е да не се научиш да подредиш три лампи и да композираш 5 човека...много сложно...



Публикацията е редактирана (13-06-13 01:19)

Отговори на това съобщение
 Re: ПОМОГНЕТЕ КАЧЕСТВЕН СЕРВИЗ ЗА СОНИ А580
Автор: BOZO   
Дата:   13-06-13 01:21

Между другото - луди пари им взимам, сами ме търсят.
Апарата ми се падна от лъки бой, светкавици няма - лед фенерчета от всичко за лев...
Я дай собствен пример как се правят нещата, иначе така само шляпориш... [smilie18]
А до къде сте я докрали - твоя си работа.
Чел си, ама като гледам ефект никакъв, ориентирай се към някаква аграрна литература.

Нареченски бани ще ти се отрязат добре...



Публикацията е редактирана (13-06-13 01:27)

Отговори на това съобщение
 Re: ПОМОГНЕТЕ КАЧЕСТВЕН СЕРВИЗ ЗА СОНИ А580
Автор: hotsnail   
Дата:   13-06-13 01:28

Хайде научи се да четеш поне или явно и това не го можеш. Имам вече обяснение за липсата на прочетени книжки за композиция и осветление,

Смешна работа скрии се поне, не се излагай.

Отговори на това съобщение
 Re: ПОМОГНЕТЕ КАЧЕСТВЕН СЕРВИЗ ЗА СОНИ А580
Автор: BOZO   
Дата:   13-06-13 01:32

Шляпоркай си, на никой не пречиш... [smilie18]

След толкова силни изказвания очаквах да покажеш собствен пример - е така се правят нещата, осветление, композиция, естетика...
А то - поредния шляпорко със сапунерка, помислил се за велик под влияние на домашната ракия. [smilie18]

Виж за нареченски бани, може и да не ти помогне, но поне опитай...

Отговори на това съобщение
 Re: ПОМОГНЕТЕ КАЧЕСТВЕН СЕРВИЗ ЗА СОНИ А580
Автор: BOZO   
Дата:   13-06-13 01:34

А, да - и quazimodo продължява да е прав... [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ПОМОГНЕТЕ КАЧЕСТВЕН СЕРВИЗ ЗА СОНИ А580
Автор: hotsnail   
Дата:   13-06-13 01:39

А добре и за какво писа тука изобщо? Сони ли ще си купуваш? Или е така да си спамиш? ясно клиенти няма, няма и да ти дойдат то веднъж ако се минат, няма да повторят.

За чии? какво те кара да пишеш глупости в тема дето не за тебе? Виде ли да пише "къде е сервиза за д300?" Ми не пише така, нали?

Прочети какво ти писах за моите снимки. Ако искаш ги гледай в галерията ми, по-принцип за градивна критика съм винаги благодарен. Не претендирам да съм майстор, правя елементарни грешки и доста от тях и сам си виждам.

Да не си кривя душата гласувал съм за 3-4 от твоите снимки ама не са от портретното ти творчество.

Отговори на това съобщение
 Re: ПОМОГНЕТЕ КАЧЕСТВЕН СЕРВИЗ ЗА СОНИ А580
Автор: BOZO   
Дата:   13-06-13 01:47

И на джапанки да пише SONY пак не бих ги купил. Ред причини, една от които е преки наблюдения към сервизната им дейност и отношение към клиента, и то доста преди времето, когато ти си открил цифровата фотография.
Отказал съм поне 20 човека от покупката на продукти на SONY.
В темата написах, че quazimodo e прав.

Отговори на това съобщение
 Re: ПОМОГНЕТЕ КАЧЕСТВЕН СЕРВИЗ ЗА СОНИ А580
Автор: hotsnail   
Дата:   13-06-13 01:52

Еми пич не е прав. Два апарата съм носил миналата година в сервиза и двата ги оправиха супер бързо и качествено, единия беше за почистване(на фокусната система) и калибрация, а другия смяна на корпуса и едно копче. Никакви грижи нямах, хората са безумно точни. Отделно Сони и Олимпус единствени се грижат за пазара тука - сайтове, реклами, промоции, презентации, наем на техника искаха да направят( ама уви не става явно добре в БГ това) и т.н. Не знам защо си недоволен от сони ама явно нямаш опит с новите им продукти и люпиш безсмислици. При все това аз имам и друга фототехника и от нея съм доволен, ама не намирам Сони за проблемна техника напротив, по-качествена е от повечето други марки.



Публикацията е редактирана (13-06-13 01:56)

Отговори на това съобщение
 Re: ПОМОГНЕТЕ КАЧЕСТВЕН СЕРВИЗ ЗА СОНИ А580
Автор: BOZO   
Дата:   13-06-13 01:59

Аз не искам и да имам опит с каквито и да е продукти на SONY.

Съжалявам за девиациите ти, но с оглед на това, което изсра тук след репиликата ми, че quazimodo е прав е очевидно, че не мога да се надявам на нормално общуване.

Отговори на това съобщение
 Re: ПОМОГНЕТЕ КАЧЕСТВЕН СЕРВИЗ ЗА СОНИ А580
Автор: chrisnoch   
Дата:   13-06-13 02:31

Не разборам защо някакви бози и квазимодовци се "изхождат" неграмотно там, където не им е мястото! Я си обуйте налъмите и марш към тоалетната на двора! [smilie23]
"Стемарк" е много добър сервиз! [smilie24]



Публикацията е редактирана (13-06-13 11:40)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »