Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Търся асистент за сватбена фотография от Варна
Автор: bpavlov   
Дата:   10-06-13 13:09

Търся асистент за 14-ти и 15-ти юни.
Ангажиментът ще започне в 11.00 на 14-ти в ритуалната зала във Варна, след това ще има фотосесия.
Надвечер се отпътува за Блек Сий Рама, преспива се там и на следващия ден започва същинската сватба.
Вечерта се преспива пак там и в неделя на обяд се връщаме във Варна.
Предпочитам асистента да е сватбен фотограф и цялото събитие да му мине като семинар, като ще му свеждам всичко прозрачно.
Има и вариант с хонорар от 50 лева на ден (общо 100), но тогава общо взето асистента ще стои в по-голямата част далеч от мен и няма да се хабя да обяснявам нищо.
Тъй като ми е важно кой ще е човека до мен, бих се радвал в личните съобщения или мейли на boyanpavlov@abv.bg да ми пращате линк към фейсбук профил. Така ще имам някаква възможност да добия представа за вас.

Благодаря ви за вниманието, очаквам желаещи


Отговори на това съобщение
 Re: Търся асистент за сватбена фотография от Варна
Автор: StrikeBack   
Дата:   10-06-13 13:16

не разбирам какво търсиш...

- фотограф който да снима заедно с теб
- асистент който само да ти помага по време на снимките
- човек който да носи техниката за 100 лева
- човек който му е интересно и ще носи техниката без пари срещу някакви знания/наблюдения

успех на снимките [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Търся асистент за сватбена фотография от Варна
Автор: GenaDP   
Дата:   10-06-13 13:20

Очевидно е какво търси:
№4, при липса на желаещи - №3

Отговори на това съобщение
 Re: Търся асистент за сватбена фотография от Варна
Автор: StrikeBack   
Дата:   10-06-13 13:50

асистент е широко понятие, и така описано не става ясно какво се очаква от него, независимо дали срещу заплащане или без

предполагам че другите разходи са поети (също не се споменава)

още веднъж успех

Отговори на това съобщение
 Re: Търся асистент за сватбена фотография от Варна
Автор: vladod   
Дата:   10-06-13 14:08

Ще е много полезно, ако остане поне една тема, в която явно незаинтересованите не се надпреварват да дават непоискан и никому ненужен акъл [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся асистент за сватбена фотография от Варна
Автор: pepi34   
Дата:   10-06-13 14:10

Така написано е съвсем ясно какво търси колегата ( поне за хора с малко над средно интелигентно ниво). Останалите - не показвайте колко сте некомпетентни, след като не може да се ориентирате в 5 реда грамотно написан текст или си сложете очила и го прочетете още 2-3 пъти докато видите това което пише между редовете :)

Успех Бояне, тук темата ти ще заприлича до довечера на мойта, ако искаш да го прочетат сериозните хора пусни си предложението във фейсбук групата на НАПСФВ. Аз даже лично ще го препратя на 2-3 колеги от Варна.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся асистент за сватбена фотография от Варна
Автор: vladod   
Дата:   10-06-13 14:15

Да се работи с Боян е удоволствие [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся асистент за сватбена фотография от Варна
Автор: StrikeBack   
Дата:   10-06-13 14:53

гузен негонен бяга май...
откъде решихте че сме незаинтересовани, и защо вие започвате да плюете?! хайде разяснете тогава какво се очаква от бъдещия асистент?! на нас тъпите, и без очила

май не случайно не можете да си намерите хора...


Отговори на това съобщение
 Re: Търся асистент за сватбена фотография от Варна
Автор: nemchev   
Дата:   10-06-13 14:56

Ядене, пиене и спане...и некой полезен съвет, в случай, че главата ви е пропусклива. Дано съм бил полезен с резюмето.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся асистент за сватбена фотография от Варна
Автор: pepi34   
Дата:   10-06-13 15:22

Знаете ли, за обидените специално - сериозна работа се върши по телефона. Търсите телефона на Боян Павлов, звъните и за по малко от 5 минути ставя ясно какво е предложението. Всичко друго е еротичен чат с или без освобождаване [shtrak]

Едит, за тези дето са си забравили очилата - сватбата е в Блек Сии Рама - това също има значение :)
А защо сте сигурни, че не можем да си намерим хора? Аз след моята тема миналата седмица, старателно остана , за не повече от час получих над 10 писма. Даже след като темата беше изтрита продължих да получавам и още.



Публикацията е редактирана (10-06-13 15:29)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся асистент за сватбена фотография от Варна
Автор: Slivenski   
Дата:   10-06-13 15:42

на мен ми изглежда доста добро предложение за някой, който иска да научи нещо и да натрупа малко опит.
жалко, че не съм от Варна. бих се хванал.

[beer] [beer] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся асистент за сватбена фотография от Варна
Автор: hose   
Дата:   10-06-13 17:35

самозабравихте се

Отговори на това съобщение
 Re: Търся асистент за сватбена фотография от Варна
Автор: pefoto01   
Дата:   10-06-13 17:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся асистент за сватбена фотография от Варна
Автор: alphatier   
Дата:   10-06-13 18:09

"Не снимам сватби,но от прочетеното тук от сватбените фотографи оставам с усещането че този жанр на фотографията е най-сложния и с най-ревностно пазени тайни." Не бих казал,че е най-сложният,макар че наистина лесна работа няма,просто е най-платежният така да се каже и от там идва цялата тази работа.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся асистент за сватбена фотография от Варна
Автор: pefoto01   
Дата:   10-06-13 18:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся асистент за сватбена фотография от Варна
Автор: LKanev   
Дата:   10-06-13 18:27

"...няма да се хабя да обяснявам нищо" - кулминацията на поста. Всичко за господина е пари, уважение към асистента - нула. [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Търся асистент за сватбена фотография от Варна
Автор: pefoto01   
Дата:   10-06-13 18:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся асистент за сватбена фотография от Варна
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   10-06-13 18:47

[smilie21]
наздраве[smilie21]



Публикацията е редактирана (10-06-13 18:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся асистент за сватбена фотография от Варна
Автор: JIMMYSTOIKOV   
Дата:   10-06-13 18:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся асистент за сватбена фотография от Варна
Автор: kadans   
Дата:   10-06-13 18:55

Боян, Пепи и т.н. ако бяхте чели класици като Марк Твен, щяхте да знаете как се правят интелигентно подобни предлоления, но понеже не сте, бухате с правата лопата и е смешно.



Публикацията е редактирана (10-06-13 18:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся асистент за сватбена фотография от Варна
Автор: Chipsy   
Дата:   10-06-13 18:55

Съгласен съм, че от обявата малко не става ясно какво точно се търси - втори/помощник фотограф или асистент.

Но не виждам какво се нахвърлихте на човека толкоз. За мен е един от малкото добри сватбени фотографи в Бг. Вярно, че във фотофорум всеки, взел си някаква кропка вече е величие във фотографията, най-малкто се вижда от нивото на сватбената фотография - гола вода- намусени физиономии, препарирани младоженци и яко чалга с много редки изключения[cool]
За ден и половина колко точно трябва да е заплщането на асистента? 500лв? [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Обявата е перфектна за човек, които има идея да се занимава със сватби, без цялата отговорност за събитието да лежи на него, да види как работи един добър фотограф и да понаучи нещо.



Публикацията е редактирана (10-06-13 19:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся асистент за сватбена фотография от Варна
Автор: bleki1   
Дата:   10-06-13 18:56

най-готини са ми темите за сватбените фотографи...имам чувството че на улицата ако се видите и ще започнете да се биете. В това не влизат десетимата наистина можещи сватбени фотографа в България

Отговори на това съобщение
 Re: Търся асистент за сватбена фотография от Варна
Автор: pefoto01   
Дата:   10-06-13 19:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся асистент за сватбена фотография от Варна
Автор: MarinY   
Дата:   10-06-13 19:32

"... надменност,неуважение,липса на колегиалност ..."
- много чувствителен е наемният труд в България!!!
Значи, шефът да ти е приятел, да си пиете ракията заедно и да работиш толкова, колкото ти се иска и каквото ти е кеф. Пък плащането да е редовно и много.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся асистент за сватбена фотография от Варна
Автор: MarinY   
Дата:   10-06-13 19:43

Грешката на Павлов е, че има условие с пари.

Който иска да работи (и да се учи)
- един месец без пари - да носи куфарите, да подготвя осветлението, да сменя обективите, да мести ненужното във фона и да гледа.
- на вторият месец, може и в паузите да поснима, ама каквото му кажат.
- на третия месец, ако става, може и заплащането да започне.
- след една година, като е разбрал нещата, и ако му стиска - отделя се, ако не, още година на заплата, ...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »