Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Критика?
Автор: ИВЕВЕ   
Дата:   03-06-13 23:10

Сега, разглеждайки си снимките, се замислих за една по-конкретно и тъй като така или иначе не виждам кой знае колко теми, свързани със снимки, вместо техника, ще си позволя за втори път да поискам съвет(и) и критика.
Става въпрос за тази снимка -

https://photo-forum.net/static/site_pics/171/1368105335_rsz_dscf2452.jpg


За това, че може би нещо наред, говори рейтинга (не, че има значение някакво, но пък е единственият показател при липсата на коментари за това, че не струва дадена снимка [smilie18] ), и просто ми се иска да знам какво точно. Благодаря предварително. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Критика?
Автор: ИВЕВЕ   
Дата:   03-06-13 23:12

* за това, че може би нещо не й е наред
(съжалявам, не мога да редактирам мнението, тъй като е първо в темата)

Отговори на това съобщение
 Re: Критика?
Автор: atrifonov   
Дата:   03-06-13 23:16

кадрирането е много кофти, липсва ми контраст, а и черно- бялата конверсия също не ми допада
Като цяло не виждам идея в кадъра, а просто едно щрак

Отговори на това съобщение
 Re: Критика?
Автор: wizarditaly   
Дата:   03-06-13 23:17

Аз съм много позитивен, но това някаква шега ли е?

Отговори на това съобщение
 Re: Критика?
Автор: oswald   
Дата:   03-06-13 23:19

Съгласен съм напълно с atrifonov.....И не мисля ,че е шега.
Успех за напред!

Отговори на това съобщение
 Re: Критика?
Автор: wizarditaly   
Дата:   03-06-13 23:20

Имаш доста идейни снимки, но тази май няма идея,малко е крива и лампата отвлича вниманието от г.за на коня.
Иначе другото е долу горе ок

Отговори на това съобщение
 Re: Критика?
Автор: M_D   
Дата:   03-06-13 23:22

Трябвало е повече да си поиграеш с подредбата на трите плана с местене на гледната точка. Неприятно са надиплени един връз друг. Най-задният е и крив, и кофти нареден и срязан. Има някаква идея в различната част от гамата за всеки един план, но като цяло съдържанието е сравнително скучно, дори всичко да беше графично добре изкомпозирано.

Отговори на това съобщение
 Re: Критика?
Автор: ИВЕВЕ   
Дата:   03-06-13 23:23

Благодаря ви!! :)
atrifonov, мисля, че си прав.. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Критика?
Автор: pefoto01   
Дата:   04-06-13 00:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Критика?
Автор: bozo   
Дата:   04-06-13 00:35

Да, това като назубрено изречение в ученическо съчинение от седмокласник - "Авторът е искал да каже..." [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Критика?
Автор: pepi34   
Дата:   04-06-13 01:04

Човеко имаш доста добри кадри в профила си, ти шегуваш ли се , че не можеш да направиш разлика между тази и останалите ти снимки?

Отговори на това съобщение
 Re: Критика?
Автор: jekopj   
Дата:   04-06-13 02:35

Замъгли фона зад фенера и особено конника с постамента му.Няма да стане шедьовър,но поне ще прилича на нещо.[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Критика?
Автор: pefoto01   
Дата:   04-06-13 02:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Критика?
Автор: Trapchinka   
Дата:   19-06-13 01:10

Чисто любителски: на пръв поглед не ми става ясно кое е грабнало вниманието ти - три елемента, от които нито един завършен: нито сградата е изправена, нито паметникът е хванат, а лампата е просто и тя частично показана.
Какво, всъщност, ти хвана окото, кое искаш да покажеш, каква е идеята на снимката?
Защо паметникът (предполагам, че е от някаква тур.обиколка)е в гръб, отрязан - обикновено се снимат те, дори да не е фронтално. Но дори и центърът да е лампата..пак е претрупано, а същевременно - всичко е само загатнато.Композиционна катастрофа.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Критика?
Автор: sherbit   
Дата:   19-06-13 08:22

ИВЕВЕ как можа [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »