Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Някой да знае от къде мога да поръчам в България линейно поляризиращо фолио/филм
Автор: darth_kane   
Дата:   01-06-13 12:36

Някой да знае от къде мога да поръчам в България линейно поляризиращо фолио/филм? Трябват ми 2-3 къса по 5х5см максимум... а не ми се занимава да поръчвам от чужбина. Типична ситуация за БГ - като зададеш на дистрибуторите дори и на големите фирми-производителки като 3М една идея по-нестандартно питане и следва тъпото "ъъъъъъъъъъъъ"... Писнало ми е от малоумни търговци дет даже не познават продуктовата мрежа на фирмите, чиито представители се явяват!
[smilie18] [smilie22] [smilie18] [smilie9] [smilie18] [smilie4] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да знае от къде мога да поръчам в България линейно поляризиращо фолио/филм
Автор: kvakioh   
Дата:   01-06-13 13:17

Moже ли малко пояснение какво е точно това фолио, защото мисля си точно такова търсих преди година в БГ и нямаше...

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да знае от къде мога да поръчам в България линейно поляризиращо фолио/филм
Автор: darth_kane   
Дата:   01-06-13 13:45

ами ефекта е същия като от поляризиращи слънчеви очила - обира разпръснатите в произволни посоки лъчи и придавал линейно направление на светлинния сноп - грубо описание разбира се (че има много буквояди в форума, да не почнат да се заяждат пак);
нужно ми е за да модифицирам едни светкавички
[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да знае от къде мога да поръчам в България линейно поляризиращо фолио/филм
Автор: darth_kane   
Дата:   01-06-13 13:47

правил съм го и с друго, ама подарих последните си приспособления на едни колеги в Русия
[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да знае от къде мога да поръчам в България линейно поляризиращо фолио/филм
Автор: kvakioh   
Дата:   01-06-13 14:42

Mисля, че няма да се намери лесно в БГ...
Може ли линк за подобно нещо?
ДА не е такова: текст

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да знае от къде мога да поръчам в България линейно поляризиращо фолио/филм
Автор: darth_kane   
Дата:   01-06-13 15:24

съвсем такова е! [smilie24]
нещо нормално като артикул, но третирано с дефицитността и екзотиката на гориво за ядрен реактор в родиничката ни еб...
[beer]



Публикацията е редактирана (01-06-13 15:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да знае от къде мога да поръчам в България линейно поляризиращо фолио/филм
Автор: kvakioh   
Дата:   01-06-13 15:38

Както казах, преди година търсих. Имам поне 3-ма познати, занимаващи се с с реклама, основно фолио и надписи, неони и т.н. Знаем къде са едни от най-големите и пълни складове в София, където те си пазаруват. Както и търсихме из по-малки складове и магазини.
Не намерихме.
Taка като гледам и съм търсил из интернет, евентуално само филтри такива за обективи, както нормалните УВ. Ако все пак намерите такова фолио, в държава от ЕС, където и да е, ще си купя и ще ви дам ако искате парчета от него. И на мен ми се иска да експериментирам, но за макро.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да знае от къде мога да поръчам в България линейно поляризиращо фолио/филм
Автор: jingov   
Дата:   02-06-13 20:33

Ако може едно парченце на 80мм !

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да знае от къде мога да поръчам в България линейно поляризиращо фолио/филм
Автор: s_l   
Дата:   02-06-13 22:05

Rosco са фирма произвеждаща гелове за кино, телевизия, фотография и сцена. Те се представят в България от Dinacord. Търговският сайт на Dinacord е на този адрес
Дал съм линк направо към филтрите за улеснение. Не съм търсил дали ги има на склад или въобще в сайта им, но ако ги няма проверете в официалния сайт на Rosco и си запишете името и номера на артикула. По спомен имаха на парче и на ролка. После се обадете в Dinacord и просто ги поръчайте.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да знае от къде мога да поръчам в България линейно поляризиращо фолио/филм
Автор: darth_kane   
Дата:   02-06-13 23:06

s_l [cool] ОГРОМНИ благодарности за съвета! Непременно ще се свържа с тях! А ако земе че и стане - ще трябва и да се отблагодаря подобаващо за информацията!
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой да знае от къде мога да поръчам в България линейно поляризиращо фолио/филм
Автор: kvakioh   
Дата:   03-06-13 00:19

Ако намерите, пишете в темата, защото и аз искам да купя, поне 1м2. Независимо каква е широчината, ако е от ролка.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »