Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 фото-вело разходка из Витоша
Автор: the_psycho   
Дата:   27-05-13 16:52

здравейте ;)

търся хора айляци като мен, които почиват и през седмицата (и по-специално утре, вторник, 28.05.) за велоразходка из Витоша. може с пощракване, който не иска/няма/не може става и само за разходката :)


идеята е да се тръгне предиобяд от Дървеница или Малинова долина, хваща се автобус 69 до с. Железница и оттам хващаме пътеката посока Бистрица.

това е основната идея и маршрут, по-нататък планът подлежи на промени - може да се пуснем до Бистрица, може и до Симеоново, а и до Драгалевци..


абе идеята е да се съберем тука вело-ентусиастите и да си ходим на такива разходчици, пък да видим дали ще потръгне работата. ако не за утре, за някой друг ден да се съберем :)

[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: фото-вело разходка из Витоша
Автор: klez   
Дата:   27-05-13 16:59

Мераклия съм, но през седмицата работя

Отговори на това съобщение
 Re: фото-вело разходка из Витоша
Автор: realnoncho   
Дата:   27-05-13 17:16

Идеята е хубава, но наистина едва ако не са почивни дни трудно ще се съберат повече ентусиасти... Възможно е да е по-кално на места след валежите тези дни.

Отговори на това съобщение
 Re: фото-вело разходка из Витоша
Автор: the_psycho   
Дата:   28-05-13 09:11

към 11 ч. тръгвам аз. този път не се събрахме, стига да има желаещи се надявам някой път събота/неделя да дойдат повечко хора :)

Отговори на това съобщение
 Re: фото-вело разходка из Витоша
Автор: w3q_y2y   
Дата:   29-05-13 11:40

От любопитство да питам - какви са тези вело-маршрути подходящи за фото-вело-разходка из Витоша?
Ако имаш някакви карти, gps, координати, снимки, ала-бала,.. всичко е добро дошло. ;)

едит: Така де, знам, че има доста маршрути за байк-спускания и прочие по-екстремни неща, та ми е много любопитно, че не съм чувал за по-леки и лежерни маршрути ставащи за вело-тур.



Публикацията е редактирана (29-05-13 11:42)

Отговори на това съобщение
 Re: фото-вело разходка из Витоша
Автор: the_psycho   
Дата:   02-06-13 15:08

да ти кажа, и аз не съм ги разучил още

като почна да ходя ше пускам тука в темата снимки и GPS-следи откъде съм минавал :)

Отговори на това съобщение
 Re: фото-вело разходка из Витоша
Автор: next_time   
Дата:   02-06-13 16:29

Витоша е малко особена за снимане.За разлика от повечето планини няма изразени "уау" гледки.Приятна е за туризъм но си трябва да търсиш дребните неща ако искаш добра снимка.В този смисъл колелото е много бързо.
С колело и яко дупе Витоша предлага много добър маршрут "обиколката на Витоша".

Отговори на това съобщение
 Re: фото-вело разходка из Витоша
Автор: E.Yonkov   
Дата:   02-06-13 22:42

Верно освен обиколната пътека май няма много други места за неекстремно колоездене по Витоша. И асфалтовите пътища естествено, ама аз понеже си падам малко планински колоездач ги изключвам по подразбиране. Утре ако е хубаво времето може да се дигна до Златните мостове и да се пусна от Есперанто (примерно) към Бояна, но в такива случаи обикновено въобще не се сещам да нося фотоапарат.
То ако не случиш на някаква по-интересна светлина най-интересното нещо свързано с колоездене, което можеш да снимаш е други колоездачи. В mtb-bg.com има много информация за пътеки, събития, конкретни карания и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: фото-вело разходка из Витоша
Автор: HepBeH_XaMcTep   
Дата:   04-06-13 14:27

Разходете се в близкия район на Стара Планина.
По-точно над Локорско/Кремиковци/Сеславци.
Там има предостатъчно пътеки за начинаещи + някоя друга готина гледка, която си заслужава да се заснеме.

Пуснете и една тема в MTB-BG.com форума. Има предостатъчно фото-ориентирани ентусиасти там :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »