Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Прехвърляне на контакти към Iphone 5
Автор: DanielP   
Дата:   23-05-13 01:55

Здравейте вече съм собственик на айфон 5 все още незнам дали съм горд или не :Д
но питането ми е
имам сони ериксон xperia 1 как от него да си прехвърля контактите към айфона и можеби да истрия контактите от фейсбук които са ми синхронизирани вече
ако няма отговор
как да започна да ги създавам на компа използвам Мак и после да ги прехвърля на айфона
и другия въпрос
пощата ми е в абв и естествено инсталацията на пощата не стана от първия път за майл на айфона моля ви за хелппп
[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Прехвърляне на контакти към Iphone 5
Автор: localhost   
Дата:   23-05-13 04:27

Ама ти верно ли ?
Аз никога не съм имал проблеми с айфона преди петък.

Отговори на това съобщение
 Re: Прехвърляне на контакти към Iphone 5
Автор: hristomar   
Дата:   23-05-13 09:53

Не знам на МАС дали може да се синхронизират контактите с мейл клиента, би трябвало да може. На РС става с MS Outlook (ама не Outlook Express!). Първо си синхронизирай контактите от Сони Ериксона така, че да ги преточи в Outlook на компютъра. Предполагам Сони Ериксон предлагат софтуер за синхронизация с РС - трябва да му зададеш да синхронизира контактите с Outlook. Ако си направил всичко както трябва като отвориш контактите в Outlook ще видиш, че има имена и телефонни номера.
След това свържи iphone към РС-то. Трябва да имаш инсталиран iTunes. След като itunes ти разпознае устройството го избери и кликни на таба info отгоре. Сложи отметка на "Sync contacts". До "Sync contacts" има падащо меню от което трябва да избереш "Sync with Outlook". След това натисни бутона "Sync". В диалоговия прозорец ЗАДЪЛЖИТЕЛНО избери "MERGE INFO", за да обедини контакти от iphone, ако вече си вкарал такива, с тези на компютъра. В противен случай ще се изтрият тези, които имаш на телефона!
Ако нещо без да искаш изтриеш натисни "Restore from backup" за да ти възтанови устройството така, както е било когато си го закачил.
За да си настроиш мейл клиента на телефона трябва да имаш поща с POP3 достъп, а abv мисля, че не предлагат такава.

информация как се работи, отключва и разкодира iphone има тук
Все пак това е фотографски форум [smile]



Публикацията е редактирана (23-05-13 09:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Прехвърляне на контакти към Iphone 5
Автор: danielp   
Дата:   23-05-13 13:52

Абв е с ПОП3
а относно контактите не мога да свържа екпирията с оутлоок
ibluetooth това приложение ще ми помогне ли да ги прехвърля между двата телефона

Отговори на това съобщение
 Re: Прехвърляне на контакти към Iphone 5
Автор: Lycan   
Дата:   23-05-13 14:37

Защо го усложнявате? На мак всичко става по-лесно отколкото пц юзър си може да си представи :)
Елеменарно е

- дръпни си софта за мак от Сони за синхр. на address book от стария телефон
- настрой едно и също apple ID за iCloud и контактите ще се наместят автоматично навсякъде

abv е pop3, настройва се но pop е загубена кауза, идеята е да пуснеш imap поща (apple mail, gmail, или друга)


Отговори на това съобщение
 Re: Прехвърляне на контакти към Iphone 5
Автор: danielp   
Дата:   23-05-13 14:51

какво имаш предвид под загубена клауза

Отговори на това съобщение
 Re: Прехвърляне на контакти към Iphone 5
Автор: Lycan   
Дата:   23-05-13 15:02

кауза...

pop - четеш 50 мейла от едното устройство, триеш, пращаш.. и като отвориш другото устройство прочетениете идват като нови, изпратените ги няма.. Истинска каша става особено при повече от 2 устройства

imap - пълен синхрон на прочетени, изпратени, изтрити


Отговори на това съобщение
 Re: Прехвърляне на контакти към Iphone 5
Автор: danielp   
Дата:   23-05-13 15:05

да това го забелязах
но пък всичко ми е в абв- целия живот [smilie18]
сега писах емейл на сони ериксон за някъф софтуер че не мога да намеря нищо

Отговори на това съобщение
 Re: Прехвърляне на контакти към Iphone 5
Автор: Lycan   
Дата:   23-05-13 15:29

sony bridge for mac


Отговори на това съобщение
 Re: Прехвърляне на контакти към Iphone 5
Автор: danielp   
Дата:   23-05-13 15:32

благодаря ти адски много

Отговори на това съобщение
 Re: Прехвърляне на контакти към Iphone 5
Автор: hristomar   
Дата:   23-05-13 22:18

Дадох пример как става на PC, защото на такова съм го правил. Все пак исках да помогна, а не да иронизирам както е направено по-нагоре.
Сигурен бях, че и на МАС ще стане. Би било доста нелепо iphone да е направен да се синхронизира само с РС, а да не може с МАС [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Прехвърляне на контакти към Iphone 5
Автор: danielp   
Дата:   27-05-13 16:44

тей като не се справих с контактите ми ги прехвърлиха от стария тел на айфона но сега как от айфона да ги прехвърля в Itunes и в Icloud[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Прехвърляне на контакти към Iphone 5
Автор: danielp   
Дата:   27-05-13 17:09

:)Справих се сам

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »