Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Форум Рекламна Фотография
Автор: factor.bg   
Дата:   13-05-13 01:13

FACTOR.BG, заедно с „Пловдивско Фотографско Средище” възнамеряват да възродят традицията за ежегоден форум на рекламната фотография - значимо в миналото събитие за фотографския живот в България.

Амбицията е това да бъде фотографска проява, създаваща среда за изграждане на критерии, за комуникация между автори, ползватели и почитатели.

За да се подчертае и затвърди връзката на рекламната фотография с графичния дизайн, предпечата, традиционния и дигиталния печат, е решено това ново начало да се постави в рамките на тазгодишното изложение за печатни коминикации PrintCom в Пловдив, от 15-ти до 18-ти май, в Палата 11 на Международния Панаир.

Така авторите, които са включени в изложбата, ще имат допълнително предимство да бъде представена тяхната Рекламна фотография в професионален вид там, където ще се съберат всички, които естествено се нуждаят от нея - дизайнери, рекламни агенции, печатници, бранд и маркетинг мениджъри.

От друга страна, ползвателите на рекламна фотография и изобщо почитателите на фотографското изкуство ще имат възможност да се запознаят лично, на едно място, с някои от най-добрите рекламни фотографи и тяхната работа.

Печатът ще бъде направен с най-висок клас широкоформатни принтери Epson, за да се гарантира най-точното съответствие в цветопредаването, тоналната разработка и детайла.

Ще бъде отпечатан и каталог на изложбата, който ще бъде предоставен на всеки от авторите и ще бъде разпратен на водещи рекламни агенции и рекламодатели.

Очакванията са да се получи истинско събитие, което в бъдеще ще носи престиж и ползи за всички, свързани по един или друг начин с рекламната фотография!

Благодарим на авторите, подкрепили идеята за създаване на Изложбата за първото издание на Форум Рекламна Фотография:

•Александър Нишков
•Атанас Кънчев
•Bliss - Спасов и Леви
•Дилян Марков
•Димитър Митев
•Енчо Найденов
•Калин Руйчев
•Краси Андонов
•Любомир Сергеев
•Мисирков и Богданов
•Павел Червенков
•Петър Пешев
•Темелко Темелков

За повече информация и последни промени в програмата http://ForumRF.org/


Изложбата ще бъде отворена за разглеждане на 15, 16, 17 и 18-ти май, 2013, по време на изложението ПринтКом, в Палата 11 на Международен Панаир Пловдив.
Лекционната програма ще започне от 13:00 часа на 17.05.2013 (петък), а официалното представяне на изложбата ще бъде същия ден от 17:00 часа. Целата е тези, които пътуват, да могат в един следобед да видят цялата програма.

Ще се радваме да се присъедините към този празник на професионалната фотография!

От организаторите.

Отговори на това съобщение
 Re: Форум Рекламна Фотография
Автор: factor.bg   
Дата:   13-05-13 02:43

Освен уеб сайт, събитието, както се полага, има и своя страница във Facebook - https://www.facebook.com/events/297165963749973/



Отговори на това съобщение
 Re: Форум Рекламна Фотография
Автор: Canon   
Дата:   13-05-13 03:24

Защо не виждам нито един български стокер сред имената.
Бих казал, че техните продукти са по-общо рекламно насочени, но с пазар по целия свят.

Отговори на това съобщение
 Re: Форум Рекламна Фотография
Автор: xm_style   
Дата:   13-05-13 08:55

Наистина ли това са "най-добрите рекламни фотографи" [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Форум Рекламна Фотография
Автор: vaskoni   
Дата:   13-05-13 09:12

Canon [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Форум Рекламна Фотография
Автор: factor.bg   
Дата:   13-05-13 09:28

Моля за едно нещо - проявете разбиране и позитивизъм, ако е възможно.

Знам, че всяко нещо може да бъде критикувано, знам че сме поканили не всички автори, които е трябвало да бъдат поканени, знам че всеки има неприкосновеното право да изрази лично мнение, относно селекцията.

Но все пак, това е едно начало - помислете колко неща са били перфектни от първия път!

Ще се радваме, ако имате възможност да посетите изложбата, да се присъедините към нас на лекциите и откриването на 17.05.2013 - има какво да се види!

И ... отпуснете ни някакъв кредит на доверие, моля!

Отговори на това съобщение
 Re: Форум Рекламна Фотография
Автор: джъмбо   
Дата:   13-05-13 09:49

някак си преди да се види изложбата не бих задал въпрос - Наистина ли това са "най-добрите рекламни фотографи"

с повечето от изброените измена се познавам лично както и с работата им така, че мога да кажа - добър избор

относно сток фотографията, ясно ми е пристрастието на бат Генчо... продава доста, но мисля че не би изложил повечето си сток снимки на изложба...
Много често съм продавал сток снимки които са допълнителна част от обща визия докато на въпросната изложба предполагам ще се покажат завършени реклами по дадена поръчка.

понякога има разлика между конкретна поръчка и сток снимка защото в при едното се съобразяваш с желание на клиент а при другото си вихриш собственото въображение... а всеки що годе работещ фотограф знае каква мъка е да работиш с клиенти които често не знаят какво искат

успех на начинанието

Отговори на това съобщение
 Re: Форум Рекламна Фотография
Автор: Shama   
Дата:   13-05-13 11:42

[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Автор: xm_style
Дата: 13-05-13 08:55

Наистина ли това са "най-добрите рекламни фотографи" [smilie10]
-----

Моля те , обясни какво е нивото на Дилян Марков, Темелко Темелков, Енчо Найденови и другите ?

Аз ще се радвам да посетя събитието.

Отговори на това съобщение
 Re: Форум Рекламна Фотография
Автор: Canon   
Дата:   13-05-13 13:07

Не мисля, че е нужно коментари за нивото на участващите - всички са доволно много известни и наложени в различни области на рекламата. И то на българския рекламен пазар, баси как измислих израз за нещо, което е аморфно и мъгляво.

А колкото до стока - мисля, че е ясен абсурда, български клиенти да купуват снимки от български фотографи през американски и канадски микросток сайтове.
Най-известните ми случаи са отпечатани примерно по опаковките на Актиавис - на Валентин и Мартин, някои снимки в изданието на Чуков за България ...примери има доста.



Публикацията е редактирана (13-05-13 13:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Форум Рекламна Фотография
Автор: Shama   
Дата:   13-05-13 14:01

оф топик :
Canon, аз имам сравнително малко сток портфолио, а попаднах на моя снимка на пано 2х3 метра в Темпо и друг кадър с малко по-малки размери на бул. Витошка , няма да ти казвам с каква изненада [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Форум Рекламна Фотография
Автор: Canon   
Дата:   13-05-13 20:28

Shama
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Форум Рекламна Фотография
Автор: factor.bg   
Дата:   13-05-13 21:27


https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/946003_192152314267553_1372475731_n.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: Форум Рекламна Фотография
Автор: Canon   
Дата:   13-05-13 21:51

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Форум Рекламна Фотография
Автор: pmartinov   
Дата:   13-05-13 21:54

[smilie5]

Peshev smile Peshev! I'm not your screen Windows PC...

[smilie18]



[smilie24][shtrak]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »